Zonguldak Evlilik Sitesi

Zonguldakta Yalnızım Hayat Arkadaşı Arıyorum

♥️ ALİYE

Merhaba. Sitenizi tesadüfen Google üzerinde gezinirken gördüm. Burada bir ilanımda olsun diye düşündüm. Çünkü siteniz oldukça kalabalık gözüküyor. Bu yüzden belki ben de aradığım kişiyi, istediğim, hayallerimdeki ilişki burada yakalayabilirim diye umuyorum. Ben 28 yaşından daha önce hiç evlenmemiş bir kadınım. Zonguldak’ta tek başıma yaşıyorum. Normalde ailemle birlikte İstanbul’da yaşıyordum. Ancak işim dolayısıyla Zonguldak’a gelmek zorunda kaldım. Burada geçirmiş olduğun bir senenin sonunda da tekrardan geri dönmek istemedim.

Çünkü ben bir şeye alıştığım zaman gerçekten bu alıştım şeyi değiştirmek zor oluyor. Ben alışkanlıklarından çok zor kopabilen bir kadınım. Bu insanlar açısından da böyle benim için. Eğer bir kişiye alıştıysam kesinlikle ondan kopmam çok zor oluyor. Bu yüzden de oldum olası ilişkilerden korkmuşumdur ve çekmemişimdir. Çünkü canımın yanmasına mı üzülmekten oldukça korkuyorum diyebilirim. Bu yüzden de beni gerçekten sevebilecek ve değer verebilecek birini istiyorum hayatımda. Eğer gerçekten niyetiniz ciddi değilse kesinlikle konuşmaya bile gerek duymuyorum. Çünkü ben gerçekten ciddi ve uzun süreli bir ilişki arıyorum. Hayatımın geri kalan kısmını Zonguldak’ta geçirmeyi düşünüyorum. Bu yüzden hayatıma alacağım kişinin Zonguldak’dan olmasını istiyorum diyebilirim.

♥️ BAHAR

Merhaba 34 yaşındayım. Hiç evlilik yapmadım. Şu anda Zonguldak’ta bir kız arkadaşımla birlikte aynı evi paylaşıyoruz. Önceden tek başıma yaşıyordum ancak tek başına gerçekten yaşamak çok sıkıcı oluyor. Bu yüzden de benimle aynı düşüncede olan bir kız arkadaşımla, bu kız arkadaşım iş yerinden tabii ki, anlaşarak aynı eve yerleşme kararı aldık. Bu durum gerçekten ikimize de iyi geldi diyebiliriz. Çünkü tek başına olduğun zaman sohbet etmeye bile kimsen olmuyor. Ben sıcakkanlı ve konuşkan bir kadınım. Bu yüzden de tek başına fazla kalamayan bir insanım. Ancak yaşımda artık 34 olduğundan dolayı evlenip kendimi ömürlük bir erkek arkadaş sahibi olmak istediğimi fark ettim. O yüzden de buraya ilan veriyorum.

Zonguldak Evlenmek İsteyen Türbanlı Dul Bayan İlanları

Zonguldak şehrimiz biliyorsunuz ki doğa harikası bir ilimiz olarak akıllara kazınan bir ildir. Hatta son zamanlarda Instagram Facebook ve Twitter gibi yerlerde makara haline gelmiştir. Çünkü 30 Büyükşehir ve Zonguldak diye ayrılmaktadır. Özellikle son zamanlarda isminin çok duyulması ile birlikte Zonguldak‘ta erkek arkadaş arayan bayanlar, sevgili arayan kızlar, dost arayan zengin ve yaşlı bayanlar, türbanlı tesettürlü ve kapalı kızlar internet sitemizi daha fazla ziyaret etmeye başladılar. Dolayısı ile bu bayanlar da cep telefonu numaralarını Facebook Twitter ve Instagram adreslerini de paylaştılar. Eğer sitemizde kendinize uygun Zonguldak‘ta durumlar ile ya da türbanlı tesettürlü kapalı bayanlar ile tanışmak İstiyorsanız, hemen harekete geçerek sitemizin alt bölümünde bulunan ücretsiz mesaj gönderme bölümü kullanabilir ve bayanlara dilediğiniz gibi bedava bir şekilde mesaj gönderebilirsiniz.

Zonguldak’ta evlenmek isteyen bayanlar, Zonguldak öğrenmek isteyen bayanların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları, Facebook, Twitter, Instagram adresleri, Zonguldak ciddi bir İslami gerçek, güvenilir, resimli ve fotoğraflı evlenme ve evlilik sitesi.!

Zonguldakta yaşayan ve evlenmek isteyen birbirinden güzel kadınlarım ilan verdikleri sayfamıza hosgeldiniz. Zonguldak için anasayfamızdan, evlilik arayan dul bayanlar, sevgili arayan dul bayanlar, erkek arayan kadınlar gibi bir çok bölümümüzde vardır. Hemen hemen Bütün sayfalarımızda ilanlar bulunuyor. Ayrıca sitemize her gün yeni ilan girişleri de oluyor. Bu yüzden de eğer aradığınız aşkı ilk girişinizde bulamazsanız bile ertesi gün ya da bir sonraki günlerde tekrardan ziyaret ederseniz kesinlikle aradığınız kişiyi bulabileceğinizi düşünüyoruz.

Sitemiz tamamıyla bayan arkadaşlık ve evlilik amacını gütmektedir. Ayrıca sitemizde seviyeli sohbetler gerçekleştirirseniz karşınızdaki kadını ya da erkeği etkilemenız oldukça muhtemel olur. Kadınlar karşılarındaki erkeğin ne kadar olgun olduklarına, nasıl tavırlar sergilediklerine dikkat ederler. Bunları bilerek hareket ederseniz kesinlikle karşı taraftan sizlere yanıt gelecektir.

Zonguldak Ciddi Evlilik Sitesi

Zonguldak’ta uzun süreli ve ciddi bir ilişki arayan, evlenmek isteyen bir çok bayan arkadaşımız bulunuyor. Sitemizin bu kısmında yalnızca bekar arkadaşlarımızın ilanlarına yer veriyoruz. Ancak yukarıda da bahsettiğimiz gibi eğer arayışınız dul bayanlar üzerineyse evlilik arayan dul bayanların ilanları ana sayfamızdan diğer kategoriden bulabilirsiniz. Sitemizde birbirinden güzel, iyi kalpli insanlar bulunuyor. Kendileriyle arkadaş olarak, sevgili olarak ya da evlenerek hayatınızda bir yer edinmelerini sağlayabilirsiniz.

Zonguldak Evlilik İlanları Konusunda Hizmet Sağladığımız Bölgeler

  • Ereğli
  • Merkez
  • Çaycuma
  • Devrek
  • Kozlu
  • Alaplı
  • Kilimli
  • Gökçebey

Zonguldak Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Sitemize kendinizi ayrıntılı şekilde tanıtan, yaşam tarzınızı, hayatınızı, aradığınız kriterleri, yapmaktan hoşlandığınız şeyleri, yapmaktan hoşlanmadığınız şeyleri gibi bilgileri yazarak yorum olarak paylaşabilir ya da ilan olarak gönderebilirsniz. Böylece sitemize giriş yapan binlerce kullanıcıdan İllaki birileri sizlerin yorumunuzu ya da ilanınızı görerek uygun gördükleri taktirde sizlerle iletişime geçebilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*