Zonguldak Dul Bayanlar Sitesi

Bu ülkenin en güzel şehirlerinden birisi doğal güzellikleri ve manzarası ile bana soracak olursanız Zonguldak şehrimiz diyebilirim. Ayrıca, Zonguldak öyle nüfusu hafife alınacak bir şehir değil. Oldukça kalabalık ve oldukça aktif sosyal açıdan da on numara bir şehir olduğunu bilmelisiniz. Bu sebepten dolayı zonguldak’tan evlilik gerçekleştirmiş olan fakat bu evlilikten mutlu olamayan ya da eşi vefat eden birbirinden güzel dul bayanlar, türbanlı dul kadınlar, zengin ve emekli dul bayanlar sitemizde güncel olarak ziyaret ederek kendilerine uygun erkek arkadaşlar ya da sevgililer alıyor. Sizlerde zonguldak’tan kendi kriterinize uygun olan dul bir bayan arkadaş arıyorsunuz şu anda tam olarak doğru adrese geldiniz Sevgili dostlar.

Zonguldak’ta Sevgili Arayan,Erkek Arayan ve Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar,Koca ve Eş Arayan Dul Kadınlar,Cep Telefon Numaraları , Facebook ve Twitter Adresleri Dul Bayan Bulma , Arama Sitesine Hoşgeldiniz.!

Zonguldak’ta nerede yaşadığınızın hiçbir önemi ypk. Çünkü sitemizde zongultak’ın alaplı, çaycuma, devrek, ereğli, gökçebey, kilimli, kozlu, merkez bütün ilçelerinden ilanlar bulunmakta. Aynı zamanda bir çok farklı mahalleden de ilanlar almaktayız. Eğer sizlerde Zonguldak da yaşıyorsanız ve Zonguldakdan dul bir bayana ihtiyaç duyuyorsanız tam olarak doğru noktadasınız diyebiliriz. Ancak sitemizdeki ilanlar yalnızca dul bayanlar ile sınırlı değildir.

Sitemizde bekar genç öğrencilerden tutunda zengin ve yaşlı kadınlara kadar bir çok ilan ile karşılaşmanız mümkündür. Burada önemli olan tek şey sizlerin nasıl bir eş, nasıl bir hayat arkadaşı aradığınızda alakalıdır. Çünkü eğer sizler nasıl bir insan ile birlikte olmak istediğimizi bilirseniz sitemizdeki çeşitlilikden faydalanarak kendinize uygun birini bulmanız o kadar kolaylaşacaktır. Her insanın zamanı gerçekten değerlidir. Yanlış kişilerle , Yanlış ilişkiler yaşamamız gerçekten bizlere zaman kaybından başka bir şey yaratmaz.

Zonguldak Dul Bayanların Cep Telefon Ve Whatsapp Numaraları

Karşınızdaki bir kadından cep telefon numarası veya WhatsApp numarasını almak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken birkaç husus vardır. Öncelikle kadınlar çok fazla üzerlerinde baskı hissetmekten nefret ederler. Bu yüzden karşınızdaki kadına ne kadar sakin ve ne kadar ağırbaşlı yaklaşırsanız şansınız o kadar yüksektir demektir. Bu sayfada Zonguldak’dan dul bayanların cep telefon veya WhatsApp numaraları kendileri paylaşsalar dahi bizler onay sürecinden geçirirken kesinlikle bu numaralarısa sürüyoruz ya da paylaşmıyoruz.

Çünkü sizlerin de tahmin edebileceğin üzere herkes iyi niyetli değildir. Kimsenin herhangi bir mağduriyet yaşamamaları adına bizler birkaç güvenlik önlemi aldık diyebiliriz. Buradan karşınızdaki kadını ikna etmek ve Facebook Instagram Twitter ya da WhatsApp numarasını almak tamamiyle sizin elinizde diyebiliriz. İlan veren, kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz kadınla iletişime geçmek için yorumlar bölümünü kullanabilirsiniz.

Zonguldak Evlilik Arayan Dul Bayanlar

Zonguldak’ta bulunan bir evlilik hayatına özlem duyan Bir çok dul bayan bulunmaktadır. Her kadının hayalinde güzel bir evlilik yaşantısı vardır. Ancak ilk seferinde bunu yakalayamamış olan kadın sayısı gittikçe açmaktadır. Boşanmaların artmasındaki sebep ise artık insanlar mutlu olmadıkları yerde durmak zorunda olmadıklarını fark ettiler. Önceden insanlar ne der, elalem ne der diye saçma sapan ilişkileri zorla devam ettiriyorlardı. Ancak artık günümüzde toplum olarak tabularımızı kırdığımızdan dolayı rahatlıkla, gönül rahatlığıyla boşanma olaylarını gerçekleştirebiliyoruz.

Hatta bazılarımız bunun için alenen kutlamalar bile yapmaktadır. Yeniden evlilik isteyen, ikinci bahar yaşamak isteyen kadınlara karşı dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Öncelikle karşınızdaki kadını fazla sık boğaz etmemeniz gerekmektedir. Daha önceki evliliğinde geçirmiş olduğu tecrübelere sorgulamamız da çok önemlidir. Çünkü kimse geçmişteki başka bir erkekle yaşamış olduğu şeyleri yeni sevgilisiyle paylaşmak istemez.

Zonguldak Sevgili Arayan Dul Bayanlar

Bazı kadınlar geçmişte yapmış oldukları yanlış evliliklerden dolayı evlilikten solmuş olabiliyorlar. Günümüzde artık insanların erkek arkadaşıyla ya da kız arkadaşıyla aynı evde yaşamaları bile çok doğal karşılanmaktadır. Bu durum aslında bizler için çok iyi bir şey diyebiliriz. Çünkü herkes evlilik sorumluluğunun altına girebilecek diye bir şey yoktur. Kendinde evlilik dışı görmeyen insanlar Ma’nevi ihtiyaçlarını karşılamak için bir karşı cinsle ya da hem cinsle yaşayabilmek tedir. Biz insanlar olarak uzun süre yalnızlığa dayanamayan insanlarız.

Örneğin bir insanı bir mağaraya koyun birkaç yıl içerisinde kafayı yer. Çünkü insan oğlunun doğasında paylaşım yapmak vardır. Dolayısıyla hiç yoktan dertle şeybileceğimiz, dedikodu yapabileceğimiz bir arkadaşa ihtiyaç duyarız. Ancak insanların hormonları gereği başka bir insandan hoşlanma durumları söz konusu dur. Ve bizler bu ihtiyaçlarımızın hepsini karşılamak için kendimize bir hayat arkadaşı ararız.

♥️ SULTAN

29 yaşında genç sarışın güzel dul bir kadınım. Özel bir yerde kasiyer olarak hayatıma devam etmekteyim. Ben aynı zamanda yalnız yaşayan bir kadınım. Ben sadece Ma’nevi olarak ihtiyaçlarını karşılayabileceğim sevebileceğim, Sevi’lebileceğim, ilgi duyabileceğim, benimle ilgilenecek bir erkeğe ihtiyaç duymaktayım. Benim maddi olarak hiçbir şeye ihtiyacım yok. Ailem Yozgatta yaşamakta. Ben uzun zamandır, yıllardır yalnız başımayım.

Dolayısıyla benim tek ihtiyacım olan şey bu yalnızlığımı giderecek kalıcı bir erkek arkadaştır. Eğer evlilikten korkuyorsunuz benim için sorun değil. Ben dediğim gibi sadece kalıcı bir erkek arkadaş arıyorum. Bu yıllarca da sürebilir süresi benim için önemli değildir. Sadece artık kısa süreli ilişkiler yaşamak istemiyorum. Artık bir kişiye bağlanıp hayatımın büyük bir kısmını onunla geçirmek, onunla paylaşmak istiyorum.

About Dilara Bakırcı

Check Also

Bolu Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

Bolu şehri biliyorsunuz ki ki yedigölleri ile son aşama meşgul olan ve son günlerde kümülatif …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir