Yozgat Dul Bayanlar

Yozgat akdağmadeni, aydıncık, boğazlıyan, çandır, çayıralan, çekerek, kadışehri, merkez Ve daha bir çok ilçesinden ve mahallesinden dul bayan bulabileceğiniz bir sayfada bulunmaktasınız. Sayfamıza her gün yeni insanlar giriş yapmaktadır. İlanlarımızdaki çeşitlilik aslında sizler açısından çok avantajlı bir durumdur. Çünkü bu sayfada bulamadığınız aşkımızı belki de bir başka sayfada bir başka ilde bir başka ilçede bulabilirsiniz.

Burada farklı hayat tarzlarının, farklı kafa yapılarının, farklı yaşanmışlıkların olduğu bir yerdir. Burada sizlerin yapması gereken tek şey aradığınız şeyden emin olmanızdır. Eğer aramalarınız dul bayanlara yönelik ise burası Yozgatta yaşayan dul bayanların sayfasıdır. Eğer diğer illerdendu bayanların ilanlarına bakmak istiyorsanız ana sayfamızdan diğer bölümlere, ilan sayfalarına geçiş yapabilirsiniz.

Yozgat Dul Bayanların Cep Telefon Ve Whatsapp Numaraları

Tahmin edebileceğiniz üzere dul bir kadından, ya da bekar bir kadından cep telefonu veya WhatsApp numarası almak artık o kadar kolay değildir. Çünkü insanların artık birbirlerine karşı hiçbir güvenim kalmadı diyebiliriz. Bunu aslında bizler bu hale getirdik. Öncelikle Yozgatta bulunan dul bayanların cep telefon veya WhatsApp numaralarını almak için sitemizde kendilerini ikna etmeniz gerekmektedir diyebiliriz.

Kendileriyle iletişime geçebilmek için sitemiz üzerinden yoğunlaşarak kendinizi tanıtabilirsiniz, karşınızdakini ikna edebilirsiniz. Eğer ilham veren kadın sizin için uygun ise bunu ilan veren kişiye de belirtebilirsiniz. Bunun sonucunda eğer karşınızdaki kişi de sizi uygun olduğunuzu düşünüyorsa kesinlikle Facebook Instagram Twitter veya WhatsApp numaralarını sizlerle paylaşacaktır.

Yozgat Evlilik Arayan Dul Bayanlar

Evlilik bazen hayal ettiğimiz gibi olmamaktadır. Sonuçta evlilik olayı pek de kolay bir durum değildir. Hiç evlenmemiş bir insana evlilik nedir ya da nasıl bir şeydir diye sorduğunu zaman eminiz ki sizlere güzel şeyler, güzel cevaplar verecektir. Ancak evli yaşamış ve bunu boşanma ile sonlandımış kadınlara sorduğunu zaman bunun ne kadar zor olduğunu sizlere derince anlatabilir.

Çünkü bizler hiç evlilik gerçekleştirmediğimiz zaman evliliği gerçekten yüzeysel olarak düşünmekteyiz. Ancak başka bir insanla aynı eve girdiğiniz zaman, hayatınızı tam anlamıyla birleştirdiğini zaman evlilik olayının hiç de kolay olmadığını görürsünüz. Hem sorumluluk açısından hem de iki insanın birbirine uyum sağlaması açısından hiç de kolay bir durum değildir. Çünkü örneğin sizin sevdiğiniz bir şey ya da sizin uygun gördüğünüz bir durumu karşınızdaki kişi uygun görmeyebilir ya da sevmeyebilir.

İşte bu noktada insanların karşılıklı olarak birbirlerine tolerans göstermeleri, anlayışlı olmaları gerekmektedir. Bunun için de duygular çok önemlidir. Eğer karşınızdakine karşı bir duygunuz yok ise karşınızdaki kişiye tolerans göstermeniz ya da anlayışlı olmanız hiç de kolay olmaz.

Yozgat Sevgili Arayan Dul Bayanlar

Dediğimiz gibi evlilik hiç kolay olmayan bir şeydir. Karşılıklı anlayış olmadan ise kesinlikle görülebilecek bir şey değildir. Sonuçta yediğiniz içtiğiniz, yatağınız, oturduğunuz koltuk ve her şeyi karşınızdaki kişiler paylaşmak durumunda kalıyorsunuz. Eğer karşınızdaki kişiye karşı duygularınız yok ise bu durum sizler için gerçekten çok zor bir şey olabiliyor. Bu tarz durumlarda sonuç hiçbir şekilde sekmez: boşanma.

Bir kez evlilik yaptıktan sonra boşanmış olan kadınlarrın Bir kısmı yeniden evliliğe hiç sıcak bakmamaktadır. Çünkü sütten dili yanan yoğurdu üfleyerek yer misali. Tekrardan aynı hataları yapacaklarını aynı kötü tecrübeyi yeniden yaşayacaklarını düşünürler. İşte bu noktada olay tamamiyle karşılarındaki erkeğe kalmaktadır. Eğer sizler karşınızdaki kadına güven verirsiniz ve ona gerçekten iyi bir evlilik hayatı, iyi bir yuva hayatı kuracağınıza inandırırsanız yeniden evliliği düşünmeyecek hiçbir kadın yoktur aslında.

♥️ NURAY

Ben 38 yaşında dul bir kadınım. Kocamı sağlık sıkıntılarından dolayı bir ameliyat sırasında kaybettim. 17 yaşında bir tane kız çocuğum bulunmakta. Kendisi inatla şehir dışında okumak istediği için liseyi şehir dışında yatılı bir okulda okumakta. Ben ise burada inanılmaz derecede yalnızlık çekmekteyim. Bundan dolayı artık kendime yeni bir hayat arkadaşı almanın vaktinin geldiğini düşünüyorum. Tam olarak yedi senedir yalnız başına bir kız çocuğu ile birlikte hayatta mücadele vermekteyim.

Bu durum beni inanılmaz derecede yordundan dolayı bana sahip çıkacak, benimle ilgilenecek, beni toparlayacak bir erkeğe ihtiyaç duymaya başladım. Önceden kızım yanımda olduğu için bundan birazcık destek alabiliyordum ancak şu anda kızım da olmadığı için kendimi çok fazla yalnız hissetmekteyim. Aradığım erkekte herhangi bir yaş kriteri bulunmamaktadır. Her gün sitenizi ziyaret ederek yorumlara tek tek bakacağım.

About Dilara Bakırcı

Check Also

Bolu Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

Bolu şehri biliyorsunuz ki ki yedigölleri ile son aşama meşgul olan ve son günlerde kümülatif …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir