Van Dul Bayanlarla Tanışma ve Arkadaşlık Sitesi

Van’da Erkek Arkadaş Arayan Dul Kadınlar,Evlenmek İsteyen Vanlı Dul Bayanların Cep Numaraları,Van Koca Arayan Dul Kadınlar,Eş Arayan Dul,Sevgili Arayan Vanlı Dullar Sitesine Hoşgeldiniz.!

Van’ın neresinde olursanız olun kendinize dul bayan arkadaş bulabileceğiniz bir site de bulunmaktasınız. Sitemizden tanışıp evlenen bir çok kullanıcımız bulunmaktadır. Bu durum bizleri inanılmaz derecede mutlu etmektedir. Hatta büyük bir kısmı İstanbul’a gelerek biz site sahiplerine, editörlerine ziyaret etmektedirler. Sizler sitemizde tanışarak izdivaç gerçekleştirdiğini zaman ya da mutlu olduğunu zaman inanın ki bizlerde çok mutlu oluyoruz.

Çünkü gerçekten mutluluk paylaştıkça artan bir şeydir. Van’ın bahçesaray, başkale, çaldıran, çatak, edremit, erciş, gevaş, gürpınar ve birçok mahallesinden sitemize ilanlar düşmektedir. Eğer kendinize uygun eş adayını bu sayfada bulamaz iseniz diğer sayfalarımızdaki diğer ilanlara da göz atabilirsiniz. Sitemiz tamamile siz kullanıcıların rahat çekinebilmesi için, aradıklarını rahatça bulabilmeleri için özellikle tasarlanmıştır.

Van Dul Bayanların Whatsapp Arkadaşlık ve Evlilik Grupları Ve Cep Telefon Numaraları ile Tanışma İlanları 2022 & 2023 

Eğer sizlerde van’da yaşayan bir dul bayanın cep telefonu veya WhatsApp numarasını almak istiyorsanız bunun için biraz emek sarf etmeniz gerekmektedir. Çünkü bildiğiniz üzere Van’ın kültürel olarak birazcık daha farklı bir yapısı vardır. Van’da bir kadının ailesi kadın üzerinde a’dan z’ye kadar hüküm sürmektedir. Ve Van ilinde töreler söz konusu olduğundan dolayı namus en ön plandadır. Ve kadınlarda namus olarak göründüklerinden dolayı işleriniz birazcık daha zor diyebiliriz.

Bizler sitemizde açık ve net bir şekilde cep telefon veya WhatsApp numarası paylaşımı gerçekleştirmekdeyiz. Çünkü sitemize her gün yüzlerce kullanıcı ziyaret etmektedir. Ve herkesin iyi niyetli olduğunu söyleyemeyiz. Bundan dolayı eğer sizlerde WhatsApp veya cep telefon numarası almak istiyorsanız ilham veren bayanlarla yorumlar üzerinden kendiniz bizzat iletişime geçerek telefon numaralarını ya da WhatsApp numaralarını veya eğer dilerseniz Facebook Instagram gibi sosyal medya hesaplarını alabilirsiniz.

Van Evlilik Arayan Dul Bayanlar Evlilik İlanları Sitesi

Van’da boşanma durumları pek de hoş karşılamamakta diyebiliriz. Bundan dolayı kadınların tok almaları pek mümkün değildir. Dul kadınlar direkt olarak yeniden evlilik için sitemizde ilan paylaşımlarında bulunmaktadırlar. Eğer kendinizden eminseniz ve gerçekten ciddi anlamda evlilik arıyorsanız bu bayanlar ile sohbete başlayabilirsiniz. Ancak bir evliliğin temelinin sağlam açılması için ilk baştaki tanışma süreci çok önemlidir.

Bu tanışma sürecinde ne kadar az yalan söylerseniz, kendinizi ne kadar iyi, dürüst bir şekilde tanıtırsanız ilişkinizin geleceği açısından gerçekten iyi bir şey yapmış olursunuz. Çünkü sonuçta karşınızdaki insan ile evlendiğiniz takdirde sizin her anlamda, her halinizi görecektir. Bu yüzden ilk başta yalan söylemek aslında çok mantıksız bir harekettir. Sonunda ortaya çıkacak bir yalan söylemenin manası yoktur.

Van Sevgili Arayan Dul Bayan İlanları

Biraz önce de bahsettiğimiz gibi van’da en ön planda olan şey törelerdir. Diğer illerimizde ya da ilçelerimizde dok kadınlar, yalnız yaşayan dul kadınlar başka erkeklerle sadece sevgili olarak bir ömürlerini geçirmeyi kabul etmektedirler. Ancak van’da bu durum biraz zordur. Çünkü eğer dul bir kadın iseniz van’da pek hoş karşılamazsınız. Bundan dolayı burada bulunan kadınlar evlilik olmadan hayatlarına bir erkeği uzun süre almak taraftarı değildirler. Sonuç olarak her ilin, her şehrin, her ilçenin kendine has bir aile yapısı vardır. Bundan dolayı eğer yalnızca sevgili arıyorsanız, sadece aynı evde yaşamak için bir hayat arkadaş arıyorsanız Van’daki dul bayanlar sizler için pek uygun değildir diyebiliriz.

♥️ BERÇEM

25 yaşında İstanbul’da yaşayan aslen vanlı dul bir kadınım. Ben buraya üniversite okumak için geldim. Ancak ailem van’da kaldı. Üniversite bittikten sonra İstanbul’da yaşamaya devam ettim. Ben çok küçük yaşta evlendim. Yaşım henüz on dokuzken ailemin uygun gördüğü kişi ile evlendirildim. Ancak üniversite hayatını gördükten sonra evli olduğum adam ile ilişkimi devam ettirmek istemediğimi fark ettim. Çünkü hayat tarzlarımız, kafa yapılarımız yani diyeceğim o ki her şeyimiz birbirinden çok farklıydı.

Bundan dolayı evliliğimizi sonlandırma kararı aldım. Bu benim için çok büyük bir olaydı. Çünkü ailem benim dul bir kadın olmama inanılmaz derecede ters baktı. Hatta bundan dolayı beni van’da istemediklerini benden utandıklarını dahi söylediler. Ben yalnızca kafamı denk gelecekte evlilik düşünebileceğim bir erkek arıyorum. Yorumlarınız için teşekkürler.

About Dilara Bakırcı

Check Also

Bolu Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

Bolu şehri biliyorsunuz ki ki yedigölleri ile son aşama meşgul olan ve son günlerde kümülatif …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir