Tunceli Evlilik Sitesi

Kemal Kılıçdaroğlu’nun şehri olan tunceli’de evlenmek isteyen Alevi bayanlar, dul kadınlar, olgun ve zengin bayanlar, koca arayan eş arayan evlenmek isteyen hayat arkadaşını bulmak isteyen dul erkekler, subay ve Assubaylar, hemşireler ve doktorlar ve çok daha fazlasını içerisinde bulunduğunuz bu internet sitesinde son derece basit bir şekilde bulabilirsiniz arkadaşlar.

Tunceli’de evlenmek isteyen bayanlar ve kızların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları, Facebook, Twitter, Instagram adresleri yanı sıra en gerçek, fotoğraflı ve resimli en yeni ve en güncel evlenme ve evlilik ilanları ile sizlerleyiz.!

Cep telefon numaraları ya da WhatsApp sohbet numaraları aracılığı ile pratik bir şekilde iletişim sağlayarak birbirimizi görüntülü olarak görebilir canlı kameralı ve anlık olarak sohbet etme fırsatımı da yakalayabilirsiniz. Doğal olarak evlilik gibi ciddi bir konuda karşındaki insana en iyi şekilde tanımanız gerekiyor. Bizler de bu durumu gözününde bulundurarak, kullanıcılarımızın birbiri ile daha rahat iletişim sağlayabilmek için aşağıda sizlere bedava mesaj gönderebileceğiniz bir bölüm oluşturduk.

Tunceliden sevgili arayan, türk kürt herkesin sitemizde arayış yaptığı doğrudur. Artık insanlar eski yargılardan sıyrılarak din, dil, ırk ayrımı yapmadan kalplerinin sözlerini dinleyerek evlenebiliyorlar. Bu durum en doğrusu diyebiliriz aslında. Sonuçta birini sevmek, biriyle mutlu olmak sadece karşılıklı duygularla olan bir şeydir. Hepimiz, insanoğlu olarak duygulara sahibiz. Sevmek ve sevilmek bizlere de en iyi gelen şeylerden biridir.

Genelde artık ya seviyoruz ya da seviliyoruz. Bir türlü karşılıklı sevgiyi bulamıyoruz. Ancak bizim sitemize ilan veren kişiler ve aradıkları kişiyi internette bulma çabasına giren herkes inanın sevebilecekleri ve kendilerine değer veren kişileri arıyorlar. Yani anlayacağınız buradaki herkes aynı yolun yolcusu diyebiliriz.

Tunceli Ciddi Evlilik Sitesi

Sitemizde tuncelide yaşayan, uzun ve ciddi ilişki arayan, ömür boyu güzel bir eş olacak kişiyi arayan birbirinden güzel, şirin, sevimli, olgun, bekar, dul her türlü bayanı bulabilirsiniz. Ayrıca sitemiz sadece Tunceli ile sınırlı değildir. Gerek Karadeniz bölgesi gerekse doğu Anadolu gerekse Trakya bölgesi gerekse batı Türkiye’nin her bölgesinden kendinize hayat arkadaşı, sevgili, manita bulabilirsiniz.

Sitemizdeki insanların hepsi yeni insanlarla tanışmak için can atıyorlar. Bu yüzden de çok geç olmadan dilediğiniz kişiyle tanışabilir sohbet edebilir ve arkadaş olabilirsiniz. Yazacağınız bütün yorumları, ilanları başka insanlarında okuyacağını bilerek yazmanızı tavsiye ederiz.

Tunceli Evlilik İlanları Konusunda Hizmet Sağladığımız Bölgeler

  • Merkez
  • Pertek
  • Mazgirt
  • Çemişgezek
  • Ovacık
  • Hozat
  • Pülümür

Tunceli Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Sitemize her gün binlerce kullanıcı giriş yapıyoruz. Bu yüzden de yazmış olduğunuz yorumu bir ya da iki kişi değil binlerce insan okuyacaktır. Bu yüzden herkese hitap eden yorumlar yazmanız sizlere geri dönüş olması açısından avantaj sağlayacaktır. Bu yüzden de yazacağınız yorumlar da kendinizi ayrıntılı bir şekilde tanıtarak, hayat tarzınızdan ve karşı insandan beklediğiniz şeyleri anlatırsanız karşılıklı olarak tanışmanız açısından daha iyi olur. Bazı insanlar yorumlarında gerçekten kısa ve saçma sapan kendilerinden bahsediyorlar. Bu tarz durumlarda hiçbir kadından ya da erkekten kendilerine dönüş olmuyor.

Tunceli Evlenmek İsteyen Bayanlar

♥️ DİLAN

merhaba hepinize. 24 yaşında Tunceli Dersim’de yaşıyorum. Burada ailemle birlikte yaşıyorum. Eğer ben kendimle evlenebileceğim birini bulmazsam ailem beni kendi uygun gördükleri kişiyle evlendireceklerini söylediler. Hatta babama kalsa beni çoktan vermiştik. Ancak annem sağ olsun bu konuda babama engel oldu. Ancak artık evlilik yaşımın geldiğini ve yeterince olgunlaştığını söylüyorlar.

Bu yüzden de ben kendi kocamı kendim seçmeye istiyorum. Bu siteden bir arkadaşım kendini erkek arkadaş buldum. Hatta önümüzdeki günlerde nişanlanacaklar. Bu yüzden de belki ben de buradan iyi bir insan bulurum diye umut ediyorum. Ailemi bulacak kişi yakın akrabalarımızdan olacaktır. Ve ben kesinlikle bu tarz ilişkilere karşı bir kızım.

Daha önce hiçbir erkek arkadaşım olmadı. Bu yüzden de evleneceğim kişinin benden daha olgun olması gerekiyor. Çünkü benim hiçbir şey hakkında bilgim yok diyebilirim. Bu yüzden de hem bana hayatı öğretecek, evlilik hayatında neler yapmam gerektiğini bana yavaş yavaş öğretecek bir erkek lazım. Eğer kendinizi olgun bir kadın arıyorsanız ya da çok bilgili olmasını istiyorsanız kesinlikle ben size göre değilim diyebilirim.

Çünkü benim muhatap olduğum tek erkekler kardeşlerim ve kuzenlerimdir. Bu yüzden de bir erkek arkadaşım ya da sevgilim olursa ne yapacağımı hiç bilmiyorum. Yani biraz safım diyebilirim. Bu yüzden de karşındaki erkeğin sabırlı bir insan olması gerekiyor. Ayrıca yaş olarak da benden çok büyük olmaması daha iyi olur diye düşünüyorum. Çünkü benden çok daha büyük olan bir insana benim idare etmem ya da mutlu etmek oldukça zor olacaktır. Bu yüzden de yaşı bana yakın olursa daha iyi olur diye düşünüyorum.

About Dilara Bakırcı

Check Also

Bolu Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

Bolu şehri biliyorsunuz ki ki yedigölleri ile son aşama meşgul olan ve son günlerde kümülatif …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir