Tag Archives: Makedonya evlilik ilanları

Yurt dışı, Yabancı Bayan ve Kız Arkadaş ilanları

♥️ Angele ♥️ Јас сум во потрага за еден дечко од Турција. Тука сум да имам сериозна љубов. Мажите кои сакаат да се омажат за мене, кои како мене можат да ми пишуваат. Јас би бил среќен ако нејзиното лице беше вид на прав. Јас сум шеесет и пет килограм …

Devamını Oku »