Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam, feugiat vitae, ultricies eget, tempor sit amet, ante. Donec eu libero sit amet quam egestas semper. Aenean ultricies mi vitae est. Mauris placerat eleifend leo.

Şırnak Dul Bayanlar

Adını çok fazla duymuyor olsak bile ülkemizin en doğusunda bulunan şehir nak şehrimizden sitemize türbanlı ve dul kadınlar yoğun olarak ziyaret ediyor Hatta özellikle de kapalı ve tesettürlü İslami evlilik gerçekleştirmek isteyen dul bayanlar tarafından yoğun bir ilgi görüyoruz. Şırnak’ta dul bayanların cep telefonu numaralarını da WhatsApp sohbet numaralarını bulmak istiyorsanız bu sayfadan ayrılmayın dakika yapacağımız işlemler çok basit.

Sitemizde Şırnak’dan beytüşşebap, Cizre, güçlükonak, İdil, Merkez, Silopi, Uludere ilçelerinden bir çok dul bayan ilanları gelmektedir. Ancak Sitemize gelen ilanlar yalnızca bunlarla sınırlı değildir. Ana sayfamıza baktınız zaman göreceksiniz ki bir çok şehirden sitemizi ilan almaktadır. Dolayısıyla eğer aradığınız ilan burada yoksa belki de başka bir ilan sayfasında aradığınız kişiye bulabilir, tanıyabilirsiniz.

Şırnak birazcık daha törelerine, gelenek ve göreneklerine bağlı bir yer olduğu için sitemizde inanılmaz derecede gizlilik içerisinde gönderilen ilanlar bulunmaktadır. Sitemizde hiçbir ilan fake, sahte değildir. Bizler yapmış olduğunuz yorumların, göndermiş olduğunuz ilanların hepsini tek tek kontrol ederek doğruluğundan, samimiyetinden, dürüstlüğünden emin olduktan sonra Paylaşmakdayız.

Şırnak Dul Bayanların Cep Telefon Ve Whatsapp Numaraları

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki bizler sitemizde hiçbir şekilde cep telefon veya WhatsApp numarası paylaşmakdayız. Bunun yanı sıra Şırnakdan dul bayanların cep telefon veya WhatsApp numaraları paylaşılmamaktadır. Çünkü Şırnak’ta bulunan dul kadınların üzerlerinde inanılmaz derecede bir aile baskısı vardır. Ailelerinden korktukları için bazen buraya sahte isimler ile de ilam göndere bilmektedirler. Bunun sebebi kendilerinin aşiret ailelerinden inanılmaz derecede korkmalarıdır. Dolayısıyla eğer niyetlerinizi ciddi değilse Şırnakdan bayan arkadaş bulmamanızı tavsiye ederiz.

Şırnak Evlilik Arayan Dul Bayanlar

Şırnak’dan bir kadının boşanması pek hoş karşılanan bir durum değildir. Bundan dolayı bir kadının boşanması inanılmaz derecede zor ve düşük bir ihtimaldir. Ancak istisnai durumlarda kadın eğer boşandıysa aile hemen kendisine yeniden evlendirmek için bir çaba içerisine girer. Ancak bazı kadınlar iş ailelerine kalmadın önce kendi kocalarını kendi seçmek isterler. Bu durumda işte bizim sitemize ilan vererek evlenecekleri kişiye kendileri seçerek ailelerine takdim etmek isterler. Eğer sizde gerçekten Şırnakdan bir çok bayan ile evlenmek istiyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Ancak dediğimiz gibi şırnak’daki ailelerin pek şakası yoktur. Dolayısıyla niyetiniz evlilik yönünde değil ise uzak durmanız gerekir.

Şırnak Sevgili Arayan Dul Bayanlar

Biraz öncede bahsettiğimiz gibi şırnakta aile yapıları biraz farklıdır. Bu yüzden diğer illerde bazı dul bayanlar çoğunlukla evlilik değil de birlikte yaşayabilecekleri sevgililer arayabilmektedirler. Ancak bu durum şunlar da yaşayan dul bayanlar için geçerli değildir. Çünkü her şehrin, her için kendine has bir aile yapısı, toplumsal bir yapısı vardır. Diğer şehirler Şırnak iline göre birazcık daha rahat olduklarından dolayı o şehirlerde bir kadın ve bir erkeğin birlikte aynı evde yaşamazı Çok doğal karşılanırken Şırnak’ta bu durum imkansıza yakındır diyebiliriz. Şırnak’ta öyle bir aile yapısı vardır ki, kadınlar kaç yaşlarında olurlarsa olsunlar hala anne ve babalarının himayeleri altındadırlar. Bundan dolayı Karşınızda Şırnaklı bir de bu bayan var ise Bir adım atacağın zaman karşınızdakidu kadının ailesinide hesaba katmalısınız.

♥️ ROJİN

Ben 23 yaşında hiç evlenmemişz Şırnak yaşayan bir kadınım. Eğer kendime bir koca bulmaz isem ailem çok kısa süre içerisinde beni evlendirecek. Ancak ben görücü usulü ile evlilik gerçekleştirmek istemiyorum. Bundan dolayı kendi kocamı kendim seçmedim. Ancak bunu dışarıya çıkarak yapamadığımdan dolayı internet sitelerinde erkek arkadaş arayışı gerçekleştirmekteyim. Koca sülalede evlenmeyen bir tek ben kaldım diyebiliriz. Bundan dolayı ben de fazla zamanım olmadığından dolayı bir an önce bir kere evlilik gerçekleştirmek istiyorum.

About Dilara Bakırcı

Check Also

Bolu Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

Bolu şehri biliyorsunuz ki ki yedigölleri ile son aşama meşgul olan ve son günlerde kümülatif …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir