14.4 C
Türkiye
Salı, Mayıs 30, 2023

Buy now

Rüyada Eski Sevgilinin Yeni Sevgilisi İle Görmek

Gördüğünüz Rüya Nedir ? Ne Anlama Gelir ? Manası Nedir ? Merak ediyorsanız Hadi bi göz atalım ; Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisi ile görmek refah içerisinde olacağına, fazla hayrı dokunacak ve güzel vakalar yaşayacağına, aile yaşamı içerisinde büyük sevinçler ve de mutluluklar yaşayacağına, yeni Atılımlar yapacağına, Yapılan her atılımın fazla daha büyük kazançlar getireceğine, sabır gösterdiği mevzularda emeline kavuşarak sonunda bütün isteklerine kavuşmuş, rahat bir insan olacağına Delâlet etmektedir.

Rüyanın Geniş Kapsamlı Açıklaması ve Tabiri : Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisi ile görmek kendisine fenalık meydana getiren kişiyi daha dikkatli davranarak Mağlup edeceğine, tabiri caiz ise ince eleyip sık dokuyacağına, Rızık nimet bereket bolluğu içerisinde yüzeceğine, refah içerisinde olacağına, kötü ve durmuş olan işlerin açılacağına, işyerinde üst düzey görevlerde bulunacağına Delâlet etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına bakılırsa fazla hayrı dokunacak ve güzel vakalar yaşayacağına, Meslek hayatında ve iş hayatında başarılarını engellemeye çalışan insanları uzaklaştıracağına, şansın çalışmaya başlayacağına, toplumun önde gelen kişileri arasına gireceğine, eşler içinde maddi sebeplerden dolayı yaşanmış olan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, yaşamının aniden güzelleşeceğine işarettir.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisi ile görmek nezaket sahibi bir şahıs olunması yardımıyla büyüklerden ve akranlardan saygı görüleceğine, çekmiş olduğu zahmetin ve zorlukların sona ereceğine, aile yaşamı içerisinde büyük sevinçler ve de mutluluklar yaşayacağına, önüne çıkacak bir kısmetin yeni bir kapı açacağına, kaybedilen umutların yeniden yeşereceğine, izleyeceği yeni yöntemlerin işindeki verimliliğin artmasına destek olacağına işaret eder.

Rüya ilmine bakılırsa yeni Atılımlar yapacağına, bir insan yardımıyla kısa süre içerisinde büyük tecrübe elde edileceğine, bereket ve de bolluk içerisinde bir hayat sürüleceğine, suçlamalardan aklanılacağına, problemlerin tarihe karışacağına, parasal açıdan fazla iyi şartlara ulaşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisi ile görmek pek çok yeni düşünce edinileceğine ve sıhhat mevzusunda birtakım reçetelerle ülkeye dönüş yapılacağına, olağan üstü veya acayip sayılabilecek hiçbir olayın yaşanmayacağına, iyi ve pozitif yönde vakalarla karşılaşacağına, Yapılan her atılımın fazla daha büyük kazançlar getireceğine, fazla isabetli bir atılım yaparak geleceği için doğru ve karlı bir yatırım yapabileceğine, devasa yükseklikte bir makama terfi ettirileceğine rivayet eder.

Rüyanın açıklamasına bakılırsa sabır gösterdiği mevzularda emeline kavuşarak sonunda bütün isteklerine kavuşmuş, rahat bir insan olacağına, sevinileceğine, aile yaşamının devamlı fazla iyi bir halde gideceğine, cesaretinin yerine geleceğine, eve huzurun ve bereketin geleceğine, halinin iyi olduğuna rivayet eder.

İlginizi Çekebilir

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bugünden...