Malatya Bayan Arkadaş Kız Arkadaş Sevgili Bulma Telefon Numaraları İlanları
Malatya Bayan Arkadaş Kız Arkadaş Sevgili Bulma Telefon Numaraları İlanları

Olgun Bayanım Antalya’dan Erkek Arkadaş Sevgili Arıyorum

39 yaşında olgun bir bayanım ve yakışıklı bir erkek arkadaş arıyorum. Antalya Döşemealtı’nda yaşıyorum ve şu anda burada yazlığım var. Eşimden Ayrılalı 7 sene oldu be Hayatıma giren erkeklerin hiçbirinden doğru düzgün Memnun kalmadım. Çünkü bir kadının kelimenin tam anlamıyla doyurmayı bilmeyen erkekler denk geldi hep bana…

Artık Buna ne denir bilemiyorum, Belki de ben çok şanssız bir kadınım. Aradığım erkek arkadaşı bir türlü bulamıyorum yani beni doyurabilecek aklı başında düzgün genç dinamik sporcu bir erkeğe ihtiyacım var. Elimden geldiği kadar sizlere Dürüst olmaya çalıştım arkadaşlar. Bu durumu nedir bayanlar varsa lütfen hiç mesaj bile göndermesinler. Antalya’dan olgun zengin orta yaşlı güzel bir bayan arkadaşım olsun diyorsanız ve çok güzel günler ve geceler geçirmek istiyorsanız hiç çekinmeden bana yazabilirsiniz.

Antalya Döşemealtı ve kas ilçelerinden, Ayrıca Korkuteli ve Gazipaşa ilçelerinden bana yazabilirsiniz arkadaşlar. Bu bölgelerde bulunan beyefendiler Bana daha yakın olduğu için ilk olarak bu bölgelerde bulunan beyleri tercih etmeyi düşünüyorum. Ama tabii ki bu durum Antalya’nın diğer ilçelerinden bana yazamazsınız anlamına gelmiyor. Antalya’dan ya da yakın illerinden biri bana yazabilirsiniz benim için seyahat problemi olmadığından dolayı hiç sorun değil sizleri kendi evinde misafir etmek ve diğer kahve içmek isterim Eğer karşılıklı olarak anlaşırsak her şeyin çok güzel olacağını Garanti ediyorum.

About Dilara Bakırcı

Check Also

Bolu Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

Bolu şehri biliyorsunuz ki ki yedigölleri ile son aşama meşgul olan ve son günlerde kümülatif …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir