Merhaba Ben Yurdagül, Ankara’dan Sevgili Arıyorum.

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar. Benim adım Yurdagül. Aranıza Ankara’dan katılıyorum. Daha önce bir evlilik gerçekleştirdim ama ne yazık ki evdeyim düzgün gitmediğinden dolayı boşanmak zorunda kaldım ve şu anda dul bir bayanım. Ankara’da özel bir şirkette muhasebe departmanında çalışmaktayım. Kendimi uygun olan aklı başında dürüst ve güvenebileceğin biri ile birliktelik yaşamak ve sevgili olmak istiyorum. Ankara’da yalnız başıma yaşadığımızdan dolayı Ankara’da artık tek başıma yaşamak istemiyorum. Benimle birlikte yaşayabilecek, beni anlayabilecek, dertlerini ve sıkıntılarını paylaşabileceğim bir erkek arkadaş ya da bir sevgiliye ihtiyacım var. Daha önce de söylediğim gibi lütfen dürüst bir gün güvenilir, aklı başında insanlar bana mesaj göndersinler.

Türkiye’nin neresinden olduğu benim için hiç önemli değil. Yeter ki gönüller ve kalpler bir olsun ve birbirimize anlayabilelim. önceki evliliğimde neden boşandı mı soracak olursanız, eşim ne yazık ki bana gerekli ilgiyi göstermiyordu. Ben oldukça bakımlı, oturmasını kalkmasını bilen, giyinmesini bilen, fakat biraz açık giyinen bir kadınım. Eşim sürekli benim giyim ve kuşam ama karışır ancak evi ile adamakıllı ilgilenmezdi. Yani bana olan ilgisi neredeyse hiç yoktu diyebilirim. bu ve buna benzer sıkıntılar yüzünden ne yazık ki ayrılmak zorunda kaldık ve boşandık. Ben hayatımdaki erkeğin benim daha güzel giyiniyor olmamdan hoşlanmasını isterim.

Sonuç sonuç olarak çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır. bu sebeple, ben her zaman bakımlı olmaya ve güzel giyinmeye önem gösteririm. Birazcık kısa bir etek giydim diye erkek arkadaşımın ya da hayatımdaki kişinin beni hor görmesi, bana olan ilgisinin azalması bana göre son derece saçma bir durum. sonuç olarak ben dışarıdaki erkeklere değil, kendi erkeğim için süsleniyorum. Bir erkeğin yanında kaliteli bir kadının durması, onu utandır maması bana göre her şeyden daha önemlidir. Artık günümüzde insanların birbirini giyim ve kuşamı ile yargılaması ve kıskanması son derece saçma bir durum. Çünkü erkeklerin her şey gözünün önünde zaten.. Bir erkek kendi kadınına güvenmiyorsa öncelikle kendisini aramalı hatayı..!

Adı : Yurdagül

Şehir : Ankara

Yaş Aralığı : Farketmez

Sigara : Evet

Alkol : Evet

Meslek : Belirtilmemiş

Yaş : 24

Boy : 1.69

Kilo : 51

Bildiği Diller : ingilizce , Türkçe

Aylık Geliri : 3500-5000 TL arası

Medeni Durumu : Dul

Aradığı : Sevgili – Erkek Arkadaş

About Dilara Bakırcı

Check Also

Bolu Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

Bolu şehri biliyorsunuz ki ki yedigölleri ile son aşama meşgul olan ve son günlerde kümülatif …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir