Front Page

TAMAMEN ÜCRETSİZ

Ellerneder.Com Sitesinde Attığın her adım Bedava.! Üyelik Yok , Gold Üyelik hiç yok.! İlana gir , alt bölümdeki yorum alanından kalbinin sahibini aramaya başla.!

ÖZEL İLAN VER

sitemizde Özel Bir ilan verebilirsin. Anasayfada , Vitrin Bölümünde ve Tüm kategorilerde Fotoğraflarınla Birlikte sana özel Bir Profil Oluşturalım.!

EVLİLİK İLANLARI

Evlenmek , Mutlu bir yuva kurmak senin de en doğal hakkın.!  Kim bilir belki de hayat arkadaşın buralarda bir yerde seni bekliyordur.!

NEDEN ÜCRETSİZ ? 

Ellerneder.Com Klasik bir Evlilik Sitesi Değildir.!

Şu anda içerisinde bulunduğunuz bu site , sıradan arkadaşlık ve evlilik siteleri gibi değildir. Bu siteyi sizler için tamamen ücretsiz yaptık. Her hangi bir şekilde Kar amacı gütmeden yolumuza devam etmeye kararlıyız.Öncelikli amacı mutlu, uzun ve sağlıklı birliktelik yaşayabilecek ciddi ilişki niyetindeki insanları birbirleriyle tanıştırmaktır.

EVLİLİK İLANLARINA GÖZ AT

Bayan Arkadaş İlanları

İlanlara Göz At

Erkek Arkadaş İlanları

İlanlara Göz At

Ciddi Evlilik İlanları

İlanlara Göz At

Teşekkür Mesajları

Ellerneder.Com Sayesinde Mutlu Olan Kişilerin Teşekkür Mesajlarından Bir Kaçı ..!

Ellerneder Sitesi Sayesinde Hayat Arkadaşımı Buldum. 8 Aydır Birlikteyiz Çok Şükür. Ben Bile halen inanamıyorum .İnternetten Eş Bulma Olayına Her Ne kadar inanmasam da bu site sayesinde aşık oldum ve Evlendim. Çok Teşekkür Ediyorum.!

Merve Melis

Evlendim.!!!

Özellikle Site kurucusu Burcu’ya Ne kadar teşekkür etsem az olur.Onun da destekleri sayesinde hayatımda ilk kez ellerneder.com aracılığı ile gerçek aşkı tatma şansına sahip oldum.Umarım burada bulunan herkes benim gibi mutlu olur.

Nilüfer

Aşık Oldum.!!!

Twitter’da dolaşırken tesadüfen burayı gördüm.İlk başta çok inandırıcı gelmese de ilan vermek istedim. İlan verdikten sonra 2 ay boyunca hiç ses çıkmadı. Ama ikinci ayın sonunda hayatımın aşkı Rümeysa ile tanıştım.

Kirli Sakal

Çok Mutluyuz..!!

Ellerneder.Com Sitemize , Hergün Onlarca ilan gelmektedir.Ancak , bu ilanların sadece sitemize uygun olanları yayınlanır.Gönderilen ilanlar Yöneticiler ve Editörler Tarafından Kontrol edilerek Onaylanmaktadır.!

SON EKLENEN İLANLAR

[materialis_latest_news columns=”4″]

BİZE ULAŞIN

Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bizlere mail adresimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

[materialis_contact_form shortcode=”[email protected]”]