Mardin Dul Bayan Sitesi

Mardin’de daha önce evlenmiş fakat eşi ile anlaşamadığından dolayı mutsuz olmuş daha sonrasında boşanmış ve şimdi yeniden koca arayan, beş arayan yeni bir ilişkiye başlamak isteyen dul bayanlar ile iletişim sağlamak bu site sayesinde artık son derece kolay bir hale gelmiştir. Sitemiz sizlere “Mardin dul bayanlar Sitesi, Mardin dul bayan cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları Facebook, Twitter, Instagram adresleri, Mardin koca arayan dul bayanlar, Mardin eş arayan dul bayanlar” kategorilerinde sınırsız, ücretsiz ve hiçbir şekilde üyelik gerektirmeden hizmet sağlamaktadır. Sitemizi kullandığınız için teşekkür ederiz.

Mardinin hangi ilçesinde olursanız olun dul bayan bulabileceğiniz sitemiz sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar. Mardin’in Artuklu, dargeçit, Serik, Kızıltepe, Mazıdağı, Midyat, nusaybin, Ömerli ve daha bir çok ilçesinden dul bayanların sitemizde paylaşmış oldukları ilanlar bulunmaktadır. Eğer aramalarınız Mardin ilçesinden ise bu sayfada aradığınız bütün ilanları bulabilirsiniz. Eğer dilerseniz farklı illerden ya da farklı ilçelerden bayan arkadaşları da aynı şekilde sitemizden bulabilirsiniz.

Bunun için sitemizin ana sayfasında ki diğer kategorileri gezmeniz yeterli olacaktır. Sitemizde açık kapalı dul bekar Çocuklu çocuksuz her türlü kadını bulabilirsiniz. Mardin insanları fazlasıyla misafirperver ve inanılmaz derecede hoşgörüye sahip insanlardır. Aynı zamanda Mardin kültürel açıdan da çok zengin bir yerdir. Geçmişte ev sahipliği yapmış olduğu medeniyetlerdan dolayı da güneydoğu anadolu bölgesinin en ilgi çeken illerinden biridir. Mardin hem farklı kültürlere evsahipliği yapan aynı zamanda da bir çok farklı dinlere mensupluk yapan bir şehirdir.

Mardin Dul Bayanların Cep Telefon Ve Whatsapp Numaraları

Bir kadının telefon numarasını ya da WhatsApp numarasını istemeden önce dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Mardin şehri İzmir İstanbul gibi rahat bir yaşantıya sahip bir il değildir. Bundan dolayı Mardin şehrinden bulacağınız kadınlardan kolay kolay telefon numarası ya da WhatsApp numarası alamayacaksınız. İşte tam bu noktada bizim arkadaşlık sitemiz devreye girmektedir. Sitemizden tanışarak, kaynaşarak karşınızdaki kadını ikna etmeniz durumunda kendisinden telefon numarasını ya da WhatsApp numarasını alabilirsiniz.

Eğer kadınların dilinden anlıyorsunuz bu durum sizin için çokta zor bir şey olmasa gerek. Tek yapmanız gereken karşınızdaki kişiyi ikna etmeniz olacaktır. Erkekler her zaman için kadınları anlayamadıklarını iddia etmişlerdir. Ancak kadınları bazı şeylere ikna etmek hiç de zor değildir. Sadece karşınızdaki kişiyi iyi tanımanız sizin için yeterli olacaktır. Eğer karşınızdaki kişinin kafa yapısına, yaşam tarzına uygun iseniz önünüzde hiçbir engel yok demektir.

Mardin Evlilik Arayan Dul Bayanlar

Aslına bakarsınız evlilik yapmak kolay bir durumdur önemli olan ilişki uzun Ömürlü bir şekilde devam ettirebilmektir. İşte bu noktada karşılıklı olarak kadınların ve erkeklerin birbirlerine karşı anlayışlı saygılı ve sevgili olması gerekmektedir. İlişkilerin temel olarak bitme sebepleri sadakat eksikliğinden ya da karşılıklı olarak birbirlerini anlamalarınndan kaynaklanıyor. İnsanlar aslında birbirlerini tanıyıp birbirlerine karşı anlayışlı olduktan sonra boşanmalarına bir sebep kalmaz.

Ve tabi en önemlisi yalan ve aldatma durumu duş. Karşınızdaki kişiye yalan söyleyecek, yalan söylemeniz gerektirecek bir şey yapmazsınız yalana ihtiyaç duymazsınız. Yalan insanlar arasındaki güveni yıkan ve ilişkileri bitişe götüren bir şeydir. Sizler kendinizi ve karşınızdaki kişi de kendini bildikten sonra emin eski ilişkilerin erkenden gitmeleri için hiçbir sebep olmaz.

Mardin Sevgili Arayan Dul Bayanlar

Mardin diğer şehirlerimize nazaran biraz daha muhafazakar bir ilimizdir. Bundan dolayı diğer illerimizde evlilik gerekmeksizin aynı evde yaşamayı kabul eden dul bayanlar olmasına karşın Mardin’de bu tarz kadınları pek fazla bulamazsınız. Çünkü Mardin kadınları gelenek ve göreneklerine, ahlaklarına bağlı insanlardır. Bundan dolayı eğer ciddi bir ilişki arıyorum bir dul kadınla evlenmek istiyorum diyorsanız bu şehir sizler için uygundur. Yapmanız gereken birkaç ufak adım vardır. Bayanların paylaştıkları ilanların altına yorum olarak kendinizi tanıtan kendinizi anlatan, ya da aradığınız kadını anlatan yorumlar yaparak onların sizlerle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda eğer dilerseniz kendi ilanınızı oluşturabilirsiniz. Bırakın kadınlar size yorum yapsınlar.

♥️ ROJİN

24 yaşında genç dul bir kadınım. Ailem beni 17 yaşındayken zorla amcamın oğluyla evlendirdi. Sonrasında görmüş olduğum şiddetten dolayı evden kaçmak zorunda kaldım. Çok eziyetli yıllar geçirdim. Kocam sürekli alkol alarak benim ağzıma burnumu kırıyordu.3 yılın sonunda ailemi ikna ettim ve kocamdan boşandım. Bir kez hamiyet geçirdim bu hamileliğimden düşük bir çocuk meydana getirdim. Ailem ile yapmış olduğumuz bir anlaşma ile bundan sonraki kocamı kendim seçeceğim.

Ancak ailem dul bir kadın olmama pek hoş gözle bakmadığından dolayı benim bir an önce evlenmem gerekmekte. Ben çok fazla kriter aramıyorum. Evinin erkeği olsun benim için yeterli. Karşımdaki kişi hiç evlenip boşanmamış ya da evlenip boşanmış bir erkek olabilir hatta ve hatta çocuğu bile olabilir ben kendi çocuğumuş gibi kocamın çocuğuna da sahip çıkar analık yaparım.

♥️ ŞİLAN

27 yaşında dul bir kadınım. Üç yıl evli kaldım. Şuan mardinde öğretmenlik yapıyorum. Aslen diyarbakırlıyım. Ailem de Diyarbakır’da yaşamakta. Boşandıktan sonra mardin’e atandım ve burada kendime bir hayat kurdum. Ancak dul bir kadın olarak hayatıma devam etmek istemiyorum. Evlilik için acele etmeye gerek olduğunuda düşünmüyorum. En azından uzun soluklu bir ilişki bana sahip çıkacak kendimi iyisi ettirecek bir erkek arıyorum. Karşındaki kişinin medeni durumu benim için önemli değil. Yeterki kafalarımız uyuşsun.

About Dilara Bakırcı

Check Also

Bolu Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

Bolu şehri biliyorsunuz ki ki yedigölleri ile son aşama meşgul olan ve son günlerde kümülatif …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir