Türkiye’nin ya da dünyanın neresinde olursanız olun ellerneder.com sitesi sayesinde kendinize uygun olan, kafa yapınızı ve kriterlerinizi kelimenin tam anlamı ile tamamlayabilecek bir bayan arkadaş bulabilirsiniz. Siz değerli kullanıcılarımız için bu site içerisinde bulunan her şeyi tamamen ücretsiz yapmış bulunuyoruz. Yani tamamen bedava, üyelik gerektirmeyen bir arkadaşlık sitesinde bulunuyorsunuz. Üstelik sizlere sadece bir arkadaşlık sitesi değil aynı zamanda evlilik ilanlarınızı da yayınlayabileceğimiz bir platform sağladık.

Bu sayfa sayesinde kız numaraları, olgun ve dul bayan numaraları, bayan WhatsApp ve cep telefonu numaraları arıyorum diyenler artık aradıklarını bulacaklar. Sitemiz üzerinde yer alan arkadaş arayan bayanların cep telefonlarını öğrenebilir miyim diye Soran arkadaşlar artık sorularının cevaplarını çok net bir şekilde bu sayfada alacaklar. Evlenmek isteyen bayanların cep telefon numaraları, türbanlı bayanların, tesettürlü bayanların arkadaşlık ve evlilik ilanları ile tamamen bedava bir şekilde sitemiz üzerinde aradığınız kız arkadaşı bulmanızı sağlıyoruz. Elbette böyle bir şeye garanti veremeyiz. Ancak sitemiz üzerindeki ilanları kontrol ederseniz sizler için uygun olan bayan arkadaş ya da erkek arkadaşı çok rahat bir şekilde bulabileceğinizi anlarsınız. Sevgili olmak isteyen kızların telefon numaraları, sevgili arayan kızların cep telefonu numaraları, bayan arkadaş cep telefon numarası arıyorum, internete telefon bırakan kızlar, olgun kadınlar, dul bayanlar, evlilik düşünen kadınlar ve kızlar gibi yaptığınız tüm aramalarda sitemiz üzerindeki kategorileri kontrol ederek ilan vermiş olan bayanların ilanlarının hemen altındaki yorum bölümünü kullanarak onlarla iletişim sağlayabilirsiniz.

Bayan ve Kız Telefon Numarası 2019 2020


Günümüz Türkiyesinde erkek arkadaşa ben ya da bayan arkadaş arayan herkes internet mecrasını yoğun bir şekilde kullanmaya başlamıştır. Özellikle de Facebook ve Twitter başta olmak üzere Instagram ve benzeri sosyal medya mecralarını da kullanan bayan arkadaşlar kendilerine uygun olan erkek arkadaşı bulabilmek için artık arkadaşlık sitelerini daha yoğun bir şekilde ziyaret etmektedir. Bu sebepten dolayı Türkiye’den ve dünyanın her yerinden bu sayfayı ziyaret eden bayanlar sitemizde cep telefonu numaralarını kendi insiyatifleri nde paylaşabilirler.

Dul bayanlar, sevgili arayan zengin bayanlar, genç erkek arkadaş arayan olgun bayanlar sitede WhatsApp sohbet numaralarını ve cep telefon numaralarını bırakabilirler. Ancak kişilerin kendi cep numarasını olduğunu anlamadan kesinlikle sitemiz üzerinde hiç kimsenin özel numarasını paylaşmayı doğru bulmuyorum. Bu sebepten dolayı internete telefon numarası bırakan bayanlar adı altında bir bölüm oluşturarak siz değerli kullanıcılarımıza ve üyelerimize tamamen bedava bir şekilde sunduk.

Takdir edersiniz ki uzun yıllardan beridir internet mecrasında bayanların telefon numarasını bulabilmek için çabalamakdayız. Çünkü insanlar cep telefon numaraları üzerinden ya da WhatsApp sohbet numaraları üzerinden kişilerle çok daha rahat bir şekilde iletişim sağlayabiliyorlar. Milyarlarca insanın kullanmış olduğu WhatsApp gibi uygulamalar sayesinde birbirlerine fotoğraflı ve resimli bir şekilde iletişim sağlayarak daha samimi ve daha güzel bir ilişki içerisinde bulunabiliyorlar. Fakat sizlerde biliyorsunuz ki bir çok arkadaşlık sitesinde evlilik sitesinde yıllar öncesine dayalı cep telefonu numaraları bulunuyor. Yani bu numaralar kapanmış, iptal edilmiş ya da sahibi ölmüş bile olabiliyor. Bu sebepten dolayı 2019 ve 2020 yılında yeni bayan ve kız cep telefon numaralarını sizlere sunmaya gayret gösteriyoruz.

Bayan Telefon Numarası Göster


Sitemizi ziyaret eden Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden birbirinden yakışıklı beyefendiler, birbirinden güzel hanımefendiler sitemiz üzerinde “bayan telefon numarası göster” şeklinde arama yapıyorlar. Tıpkı Google, Bing ve Yandex gibi arama motorlarını kullanarak sizlerin bu sayfayı ziyaret ettiği gibi aynı şekilde burayı ziyaret eden bayanlar ve erkekler kendilerine uygun olan erkek arkadaşı ya da bayan arkadaşı bulmaya çalışıyorlar. Ciddi evlilik yapabilmek için, İslami evlilik gerçekleştirebilmek ve mutlu bir yuva kurabilmek için ya da evlenmek için internete telefon numarası bırakan birbirinden güzel kadınlar sitemiz üzerinde sizlerden sadece bir mesaj bekliyor olabilirler.

Kalbinizdeki boşluğu doldurabilecek ve kafa yapınıza uygun olan bayan arkadaş ya da sevgili ya da kız arkadaşı bulabilmek için aşağıdaki yorum bölümünden kendinizi detaylı bir şekilde tanımalısınız. Karşılıklı olarak güven çerçevesini sağladıktan sonra tamamen dürüstlük içerisinde bir birinize cep telefonu ya da WhatsApp sohbet numaranızı elbette verebilirsiniz.

Bayan Telefon Numarası Arıyorum Diyenlerin Dikkatine!


Eğer bu site üzerinde ya da herhangi bir arkadaşlık sitesi içerisinde bir bayan arkadaşın cep telefon numarasını alıyorsanız tek yapmanız gereken kendinizi adamakıllı tanıtmaktır. Nelerden hoşlandığınızı, nelerden hoşlanmadığınızı, yaşınızı, boyunuzu, yaşadığınız şehri ve bunlara benzer bütün detayları açıklamak zorundasınız. Çünkü burada bulunan insanlar ciddi ve ak adamakıllı bir şekilde kendilerine erkek arkadaş ya da bayan arkadaş arıyorlar. Unutmayın ki; sizin hakkınızda hiçbir şey bilmeyen ya da sizi tanımayan bir insan size cep telefon numarasını verecek kadar aptal değildir.

Bu sebepten dolayı, bayanların erkeklerin karşılıklı olarak size güvenmesi ve dürüstlük çerçevesinde hareket etmesi gerekmektedir. Sizlerinde elinizden geldiği kadar dürüst olması ilişkimiz açısından en mantıklı hareket olacaktır. Gerçek ve samimi bir aşk çerçevesi içerisinde yaşamak ve sevgili bulabilmek için internet ortamında erkek arkadaş arayan bayanlar doğal olarak hiç tanımadıkları insanlara güvenmiyor ve cep telefonu ve WhatsApp sohbet numarasını vermek istemiyorlar. Lütfen bunu göz önünde bulundurarak hareket edin..!

Sevgili olmak isteyen ya da evlenmek isteyen bayan telefon numarası bul


Bir internet ortamında ya da sosyal medya üzerinde ya da cep telefonunuza indirmiş olduğunuz herhangi bir uygulama üzerinden sevgili olmak isteyen ya da evlenmek isteyen bir bayanın cep telefon numarasını bulmak istiyorsunuz? O zaman hemen şimdi harekete geçebilirsiniz. Çünkü şu anda içerisinde bulunduğumuz bu sayfa siz değerli kullanıcılarımıza tamamen bedava bir şekilde bu hizmeti sağlamaktadır. Bayan telefon numarası arayan arkadaşlar ya da bulmak isteyen arkadaşlar gerçekten bayanların telefon numarasını bulmak istiyorsanız birazcık azimli hırslı davranmanız gerekiyor.

Bütün ilanların altında bulunan yorum bölümünden bayanlarla iletişim sağlayabiliyorsunuz. Ancak bayanlarla iletişim sağlarken “selam, merhaba, nasılsın, tanışalım mı” şeklinde kısacık kelimelerle hiçbir insanla bu sayfa üzerinde tanışamazsınız. Çünkü buradaki insanlar sizden detaylı bir şekilde kendinizden bahsetmenizi bekliyorlar. Herhangi bir kız arkadaş ya da bayan arkadaş size cep telefon numarasını bu şekilde vermeyecektir. Bu sebepten dolayı kendinizi uzun uzun anlatmanızı tavsiye ediyoruz.

Evlenmek isteyen bayan telefon numarası


Biliyorsunuz ki sitemiz sadece bir arkadaşlık sitesi değil aynı zamanda ciddi ve İslami bir evlilik sitesidir. İnsanların izdivaç yapabilmesi, gerçek ve ciddi evlilikler gerçekleştirmesi, çoluk çocuğa karışarak mutlu ve mesut bir yuva kurması bizler için son derece önemlidir. Bu sebepten dolayı bu siteyi sizler için tamamen ücretsiz yaptık. Herhangi bir şekilde üyelik oluşturmadan ya da birilerine para ödemeden kafanıza göre sitemiz içerisinde takılarak kendinize uygun olan erkek arkadaşı ya da bayan arkadaşı bulmanızı sağlamakdayız.

Günümüz Türkiyesinde evlilik yapmak ve bütün masrafları karşılamak öyle sanıldığı kadar kolay değildir. Eskiden olsaydı insanlar birbirine mektup göndererek uzun uzun zaman geçirerek birbirini çok iyi tanır ve daha sonrasında söz, nişan ve evlilik gerçekleştirildi. Ancak teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık arkadaşlık isterim evlilik siteleri bu durumun önüne geçti. Evlenmek için internet ortamında cep telefonu ya da WhatsApp sohbet numarasını bırakan bayanlar elbette bulunuyor. Ancak bizler sitemizde hiç kimsenin cep telefon numarasını alenen ve herkese açık bir şekilde yayınlamasına müsaade etmiyoruz. Çünkü bu gibi durumlarda insanlar rencide edici, ya da farklı boyutlarda kötü niyetli olarak kullanabiliyorlar.

Elbette bu durum sitemiz üzerinde evlenmek isteyen bir bayanın cep telefon numarasını bulamayacanız anlamına gelmiyor. Evlilik demek öyle basit bir olay değildir. Takdir edersiniz ki artık televizyon programları ve izdivaç programları Türkiye’de yasaklandı. Bu sebepten dolayı insanlar artık internet ortamında arkadaşlık sitelerinde kendilerine uygun olan erkek arkadaşı ya da bayan arkadaşı bularak evlilik yapmak istiyorlar. Evlenecek bayan arkadaş bulabilmek için arkadaşlık sitelerini daha yoğun bir şekilde tercih ediyorlar. Sizlerde ciddi ve İslami bir evlilik yapmak için evlenmek isteyen bayanların cep telefonu numaralarını ya da WhatsApp sohbet numaralarını bulmak istiyorsanız yorumlar bölümünden kendinizi tanıtmanız ve evlenmek istediğinizi dile getirmeniz gerekiyor.

İnternete telefon numarası bırakan dul ve olgun bayanlar


İnternet ortamında genel olarak ciddi evlilik düşünen erkek arkadaş arayan dul ve olgun bayanlar daha yoğun oluyor. İkinci baharını yaşamak üzere erkek arkadaş arayan ya da sevgili arayan, evlenmek için koca arayan dul bayanlar sitemiz üzerinde erkek arkadaşlarını bulabilmek için ilanlar bırakıyorlar. Hem genç hem de olgun olmak üzere sitemizde 40 45 yaşlarında, 50-55 yaşlarında, 20-25 & 30-35 yaşlarında olgun zengin yaşlı her türlü bayan arkadaş yer alıyor. Koca arayan dul bayanlar sitemiz üzerinde buldukları erkek arkadaşları ya da sevgilileri ile cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları üzerinden konuşmak isteyebiliyorlar. Bizler de bu durumu gözününde bulundurarak sitemiz üzerinde Bu tür bayan arkadaşların rahat bir şekilde hareket etmesine müsade etmekteyiz.

Fakat daha önce de söylemiş olduğum gibi sitemiz üzerinde olgun, genç, yaşlı, zengin ya da fakir demeden herhangi bir bayanla cep telefonu ve WhatsApp üzerinden konuşmak ya da sohbet etmek istiyorsanız karşılıklı olarak birbirinize güven sağlamak durumundasınız. Internet ortamında bayanların telefon numaralarını bulmak eskisi kadar kolay değil. Çünkü Türkiye’de artık ne yazık ki insanların birbirine olan güveni kırılmış bulunuyor. Bu sebepten dolayı eğer dul bayanların, olgun kadınların cep telefon numaralarını bulmak ve ciddi kaliteli bir evlilik yapmak ya da sevgili olmak ve yalnızlığınızı gidermek istiyorsanız bayanların cep telefonu numaralarını kendilerinden istemeniz gerekiyor.

Bayan Arkadaş:

bayan telefon numarası göster,telde muhabbet eden kadınların iletişim numarası,

44 YORUMLAR

 1. Merhaba ege bölgesindeki her yaştaki bayanlara selam ben 170 boyunda 65 kg 37 yaşında yakışıklı bir beyim saygı ve güven çerçevesinde sır tutabilen mutsuz bayanlar ben burdayım numaram 05332***220 bekliyorum

  • Merhaba ben Yusuf 23 yaşındayım bekarım kova burcuyum sakin biriyim Şanlıurfa da yaşıyorum boyum 1.80 kilom 65 kendine güvenen bayanlar O5428371090

 2. Merhaba adim engin ankarada yasiyorum 29 yasindayim 178 boy 72 kilo esmer kahverengi gozluyum ankara ve cevresinden bayanlar arayabilirsiniz 05310***322 özele acik (sifir bes yuz otuz bir sifir on dort Kirk uc yirmi iki)

  • Slm ben mustafa güler kaderiyle kaderim olacak hayat arkadaşımı can yoldaşımı birtanemi vazgeçilmezim olacak hanımefendimi arıyorum aslen doğma büyüme ankaralıyım ama samsunda yaşıyoru yaşım 41 evlendim aldatıldım ayrıldım çoçuk yok duygusal biriyim aradığım 28 ve 42 yaş arası dul 1 çoçuklu bayanlar olabilir tel 05315412138 telim vatsap var

 3. ESSELAMIN ALEYKÜM BEN 35 YAŞINDA 1.75 BOYUNDA ESMER 70 KİLODA İSTANBULDA İKAMET EDEN KENDİ İŞİNİ YAPAN ESNAFIM DAHA ÖNCE EVLENİP AYRILDIM İKİTANE KIZIM VAR BENIMLE KALAN VELAYETLERİDE BENDE OLAN BAKICILARI DA VAR OLAN BAKICILARI DA VAR OLAN BENİM GİBİ EVLENMİŞ AYRILMIŞ ÇOCUĞU OLAN BAYAN VARSA ONA VE EVLADINADA SAHİP ÇIKARIM KABUL EDERSE ÇOCUKSUZ BAYAN DA OLABİLİR KÖTÜ ALIŞKANLIĞI OLMAYAN VE DİNİ VACCİBELERİNİ YERİNE GETİREN 5 VAKİT NAMAZINI KILAN BİRİSİYİM ILGİLENMEK İSTEYEN BAYAN VARSA ILETİŞİM KURMASI YETERLİ SAYGILAR
  BEŞYÜZ ELLİ İKİ DÖRTYÜZ OTUZ ELLİ BİR ELLİ YEDİ
  0552
  430
  51
  57
  [email protected]

 4. Merhaba güzel bayan lar ben gaziantep merkezden serkan ben aslan burcu spor ve araba kullanmayı seviyorum insanların yanlız kalamayacağı su yalan dünyada kendime iyi bir arkadaş sırdaş aşk yaşayacak yaşatacak güler yüzlü insana ulaşmak mümkün değil 544 7709867

 5. Slm elazığ civari bayanarkadaş arıyorum ilgilenen hanimlar msjyada çağrıatsin sifirbeşyuzatmişbir altiyuzyetmişbir sifirdurtyirmi dokuz 05316710429

 6. Herkese merhabalar ben Mehmet41yaş 170 boy esmer kendine bakan giyimine özen gösteren biriyim bursa dan yazıyorum niyetim ileriye dönük dürüst samimi huzurlu bir yuva kurmak niyeti ciddi olan bayanların tanıtıcı msj larını bekliyorum görüşmek dileğiyle 05457219159

 7. Merhaba ben onur 1.70 boyunda 63 kiloyum bakimli hafif atletik vucudum var istanbulda oturuyorum 21 yasindayim kendine güvenen bayanlar 05347933569 watsaptan tanisip konusabiliriz

 8. Merhaba adım Zafer soy adım Devrin 24 yaşındayım İzmir Karşıyakada yaşıyorum müteahhit işiyle ilgileniyorum yanlız yaşıyorum gelirim gayet yüksektir sarışınım 1.80 boyum 74 kilom vardır Dul olgun yaşlı bayanlar önceliğimdir bana ulaşmak isteyen bayanlar 05511970225 numaradan ulaşabilirsiniz

 9. Mehabalar merve ben ASIM muzisyenim kendi başıma kalıyorum yalandan hoşlanmam bisiklet gezileri yaparım istanbuldayim su ana kadar sadece 1 sevgilim oldu onunla da yürümedi su anda tekim istersen tanisabiliriz.

 10. Merhaba adım Zafer soy adım Devrin İzmir karşıyakada yaşıyorum 24 yaşındayım müteahhit işiyle ilgileniyorum gelirim gayet yüksektir yanlız yaşıyorum. Sarışınım 1.80 boyum 74 kilom vardır. Olgun dul yaşlı bayanlar önceliğimdir bana ulaşmak isteyen bayanlar 05511970225 numaradan ulaşabşlirsinsiz

 11. 45yas olgun biriyim Kocaeli de yalnız yasıyorum yardıma ve işe cok ihtıyacım var yardım edebilecek samimi durust beylerin mesajlarını bekliyorum, Seyehat sorunum yok tesekkur ederim

 12. Merhaba adım Zafer soy adım Devrin 24 yaşındayım İzmir karşıyakada yaşıyorum müteahhit işiyle ilgileniyorum yanlız yaşıyorum gelirim gayet yüksektir sarışınım 1.80 boyum 74 kilom vardır Dul olgun yaşlı bayanlar önceliğimdir bana ulaşmak isteyen bayanlar 05511970225 numaradan ulaşabilirsiniz

 13. Gerçek dost arıyorsan hemen varımm ben sürekli gezen biriyim atlarım arabama bura senin ora benim der gezerim gerçek istersen numaramı bırakıyom ararsan memnun olurum 0530 465 25 21 kemal ERZİNCANLIYIM

 14. Elaziğtan selm bayan arkadaş arıyorum ilgilenen hanımlar msj yada çağrı atsın sifirbeşyuz otuzbir altiyuzyetmiş bir sifirdurt yirmi dokuz 05316710429

Mesaj Göndermek İster misin ?

Please enter your comment!
Please enter your name here