Geçici ilişki Arayan Bayanlar

Herkese merhaba arkadaşlar. Öncelikle sayfanın yöneticilerini ilanımı yayınladıkları için çok teşekkür ediyorum. Hiçbir şekilde ücret ya da üyelik gerektirmeden ilanımı yayınlayan Burcu’yu kocaman öpüyorum.

Biraz kendimden bahsedeyim aslen İzmirliyim. İstanbul’da üniversite okumak için geldim, İstanbul gibi büyük bir şehirde okurken Aynı zamanda da çalışmak zorundasınız. Gerek ev kiraları, gerek diğer konularda İstanbul oldukça pahalı bir şehir. Eğer ailenizden herhangi bir destek almadan bu şehire okumaya geldiyseniz mecburen çalışmak zorunda kalıyorsunuz. Bu yüzden İstanbul Beyoğlu’nda bir kafede müşterilere kahve falı bakarak okumaya çalışıyorum.
Gelecek aslında benim için şu anda tam olarak belirlenmiş sayılmaz. Yani gelecekte ben bile ne yapacağımı bilmezken başkalarına Fal bakıyorum. Kendi Geleceğim hakkında bir bilgim yok ben insanların geleceği hakkında bilgiler vermeye çalışıyorum ne kadar komik değil mi..?

Ancak bu koca şehirde yapayalnız kalmaktan artık Yemin ediyorum çok sıkıldım. Adam gibi iletişim kurabileceğim ve geleceğimiz şekillenmesi için benimle Fikir alışverişi yapabilecek bir erkek arkadaş arıyorum. Benim için yaşınızın ya da boyunuzu kilonuzu ne olduğu çok da önemli değil. Bundan önce çok yakışıklı erkeklerle birlikte oldum. Çok zengin ya da çok fakir erkeklerle de küçük ilişkilerim oldu Ancak bir insanın ne cebindeki parası ne de tipi önemli değil.

Ben Bir erkekte en önemli senin karakterini ve kişiliğini ne olduğuna inanıyorum. Dürüst güvenilir ve aklı başında bir insan için her şey yapılabilir diye düşünüyorum. Yorumlar bölümüne gönderdiğiniz mesajları tek tek okuyup kontrol edeceğim. Şimdiden Benimle sevgili olmak isteyen herkese teşekkür ediyorum.

About Dilara Bakırcı

Check Also

Bolu Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

Bolu şehri biliyorsunuz ki ki yedigölleri ile son aşama meşgul olan ve son günlerde kümülatif …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir