Erkek Arkadaş Arıyorum Telefon Numaram
Erkek Arkadaş Arıyorum Telefon Numaram

Erkek Arkadaş Arıyorum Telefon Numaram

Öncelikle herkese merhabalar arkadaşlar. İsmim gizem. 27 yaşındayım. Erkek arkadaş arıyorum telefon numaram burada yazıyor. Bazı arkadaşlar bayanların cep telefon numaralarını öğrenebilir miyim gibi şeyler soruyorlar. Arkadaşlar öncelikle size şunu söylemem gerekiyor. Bir kadının cep telefon numarasını almak istiyorsanız önce ona güven sağlamak zorundasınız. Sonuç olarak biz kadınlar güvenmediğimiz erkeklere cep telefonu numaramızı vermiyoruz. Sizce de mantıklı değil mi?   Yani hiç güvenmediğin bir adama neden cep telefonu ya da WhatsApp sohbet numaramı vereyim ki? Bazılarınız Telegram dan ve WhatsApp dan görüntülü sohbet etmek istiyor. Sizleri anlayabiliyorum. Sonuç olarak burası sanal ortam.

Değerlendirme: 1 / 5.

Sonuç olarak burası bir internet sitesi. İnternet sitesinde tanıştığınız bir insana görmek, fiziğini nasıl olduğunu, yüzünün nasıl olduğunu, konuşma şeklini ses tonunu falan merak ediyorsunuz. Tabii ki bu sizin en doğal hakkınız arkadaşlar. Ben bunu düşünebilecek zekaya sahibim. Bu yüzden erkek arkadaş arıyorum telefon numaram burada yazıyor diye bir başlık attım. Amacım sizlerin dikkatini çekmekti. Cep telefon numaramı isteyenler aşağıda mesaj gönderebilirler.   Tabii ki mesaj gönderirken lütfen hangi şehirde yaşadığınızı yazarsanız sevinirim. Benim için çokta önemi yok ama yinede bilmek isterim.

İnsanları Kürt, Türk, Laz, Çerkez gibi ayırt edenleri sevmem. Ben de kimseyi ayırt etmem. ırkçılık oldum olası ben de yoktur. Ailemden annemden ve babamdan böyle gördüm böyle öğrendim. Şu anda yalnız yaşıyorum. İlerleyen zamanlarda bu yalnızlığımı giderecek bir erkek arkadaş bulabileceğimi eminim. Çünkü ben güzel bir kadınım. Bakımlı bir kadınım. Okumuş, kültürlü, oturmasını kalkmasını bilen bir kadınım. Yani her erkeğin elde etmek isteyebileceği bir yapıya sahibim.  

Madem bu kadar güzelsin ve bakımlısın o zaman neden internet sitesinde erkek arkadaş arıyorsun? İkinizde bu soruyu sordunuz değil mi? Onu da hemen açıklamak istiyorum arkadaşlar. Sonuç olarak özel hayatımızda karşımıza çıkan insanlarla sanal ortamdaki insanların hepsi aynıdır. Hatta sanal ortamda daha doğru, daha düzgün, daha dürüst ve güvenilir bir erkek bulmak ihtimali reel ortamdan daha yüksektir. Çünkü buradaki insanlarla uzun uzun konuşma fırsatımız olabiliyor. Daha yüzyüze görüşmeden karşınızdaki kişinin kalbine dokuna biliyorsunuz. Yani ben böyle düşünüyorum.  

Sevgili arıyorum diyen olgun dul zengin yaşlı bayanların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları

İnternet ortamında her yaştan bayanlar ve erkekler kendilerine uygun sevgili bulmak, ileriye yönelik ilişkiler kurmak ve düzenli bir evlilik gerçekleştirmek istiyorlar. Bu yüzden sevgili arıyorum diyen olgun bayanlar, türbanlı ve tesettürlü kadınlar, zengin ve yaşlı bayanlar, emekli bayanlar cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaralarını, Telegram numaralarını internet ortamında erkeklerin verirken düşünerek veriyorlar.

Özellikle de güvenilir arkadaşlık ve evlilik siteleri arasında adını altın harflerle yazdırmış olan ve şu anda içerisinde bulunduğunuz internet sitemizde sevgili arıyorum diyen zengin yaşlı olgun ve Dul  her türlü bayan arkadaşı bulabileceğinizi hatırlatmak istiyoruz arkadaşlar.   Erkek arkadaş ve sevgili arayan bayanların cep numaralarını arayanlar bu makalemizde aşağıda bulunan yorum bölümünü kullanabilirler. Erkek arkadaş arıyorum cep telefon numaram adı altında bulunan bu makalemiz sizler için oluşturulmuştur. Sizlerde dilerseniz internet sitemizde herhangi bir ücret ödemeden kendi ilanlarınızı oluşturabilirsiniz. Evlenmek için bayan arkadaş arıyorum diyen Misafirlerimize ve kullanıcılarımıza da yardımcı oluyoruz arkadaşlar.  

Evlenmek istiyorum cep telefon numaram

Evlilik düşünen, evlilik arayan, evlenmek isteyen bayan cep telefon numaramı veriyorum diyen kadınlarla da karşı karşıya geliyoruz. Evlenmek istiyorum diyen bayanların cep telefon numaraları, WhatsApp numaraları, Telegram evlilik grupları gibi bir çok kategoride internet sitemizde yer almaktadır. Tek yapmanız gereken sitemize biraz daha dolaşmak ve analiz etmektir. Buraya göndermiş olduğunuz yorumlar yöneticiler ve editörler tarafından kontrol edildikten sonra onaylanıyor. Bu sebepten dolayı göndermiş olduğunuz yorumları kontrol edebilmek, Gönderdiğiniz yorumlara herhangi bir bayandan ya da erkekten cevap gelip gelmediğini görebilmek için bu sayfayı tekrar ziyaret etmeniz gerekmektedir. Bir yere not almanız sizin açınızdan faydalı olacaktır.    

Biliyorsunuz ki internet sitemiz kullanıcılarından ücret istemiyor. Üstelik herhangi bir üyelik gerçekleştirmelerine bile gerek duymuyor. Yani, en pratik, en kolay, en basit bir şekilde çok fazla zaman harcamadan kendinize uygun insanla tanışa bilmeniz için bütün imkanları sizlere sağlamış bulunuyoruz. Bu yüzden erkek arkadaş arıyorum cep telefon numaram makalemiz içerisinde gönderdiğimiz yorumları tekrar gelip kontrol etmeniz sağlıklı olacaktır. Çünkü burada bir bayan ya da bir erkek yorumunuza cevap yazdığında hayat arkadaşınızı bekletmemeniz gerekiyor.        

About Dilara Bakırcı

Check Also

Bolu Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

Bolu şehri biliyorsunuz ki ki yedigölleri ile son aşama meşgul olan ve son günlerde kümülatif …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir