En iyi Bayan Arkadaş Bulma Uygulamaları ve Programları

Türkiye’de ve dünyanın her yerinde kız arkadaş bulabilmek için mobil cihazlarınıza ve bilgisayarlarımızda çeşitli uygulamalar ve programlar indirebiliyoruz. Fakat bu uygulamaların ve programların büyük bir bölümü ne yazık ki bilgisayarlarımızda ve tabletleri müze ve cep telefonlarımıza zarar verebiliyor. En mantıklı şekilde kız arkadaşları Erkek arkadaş bulmak ya da dümdüz normal sıradan bir dostluk kurabileceğimiz bir insan aramak istiyorsak, yapılması gereken şey internet sitelerini kullanmaktır. İşte şu anda içerisinde bulunduğunuz bu internet sitesi de aradığınız arkadaşı bulabilmeniz için size 7gün 24saat sınırsız bir şekilde tamamen ücretsiz olarak hizmet sağlamaktadır.

Türkiye’de bugün günümüzün en büyük olaylarından birisi insanların yalnız olmasıdır. Yalnızlığın günümüzdeki en modern çözümü ise arkadaşlık siteleri ve bayan ya da erkek arkadaş bulma uygulamaları ve programlarıdır. Gerek internet siteleri üzerinden gerek mobil uygulamalar üzerinden yalnızlığınızı gidebileceğiniz bir takım arkadaşlık uygulamalarını sizler için derledik ve toparladık.

Sizlerinde bildiği gibi sesli hane sitesi olarak sizlere elimizden geldiği kadar yalnızlığımızı getirebileceğiniz seçenekler sunmaya çalışıyoruz. Ancak arkadaş bulamayanlar için elbette Türkiye’de mobil uygulamalar ve benzeri alternatifleri bulunuyor. Şimdi sizlere bu alternatiflerden ve mobil uygulamalardan ve programlardan biraz bahsetmek istiyorum.

Okcupid

Birçok arkadaşlık uygulamasını ve mobil programını yanı sıra okcupid uygulaması insanlara sadece fotoğrafları sunmuyor bunların dışında gerçek insanlarla tanışabilme imkanı sağlıyor.

Bu uygulamaya Facebook üzerinden direkt olarak giriş yapabilirsiniz ya da adınız doğum tarihiniz konumunuz ve e-posta adresiniz ile çok rahat bir şekilde giriş sağlayabilirsiniz. uygulamaya giriş yaptığınızda program size birkaç tane soru soracak ve sizinle fikirleri uyuşan insanları keşfetmenizi yardımcı olarak tanışmanızı sağlayacaktır.

Tinder

Tinder son zamanların en popüler mobil arkadaşlık programlarından bir uygulamalarından birisidir. Türkiye’de yoğun olarak kullanılan bir programdır. Bu sitede eşinizi yani kafa denginiz arkadaşı bulmak için kişileri sağa ve sola kaydırarak bulabilirsiniz. Hatta tinder ile ilgili Show Tv’de yayınlanan Güldür Güldür programında bir skeç bile yapılmıştır.

Son derece basit ve kullanışlı bir arayüze sahip olmasının yanı sıra çok kolay ve kullanıcı dostu bir uygulamadır. Uygulamanın içerisine giriş yaptıktan sonra birer birer profiller sizlere sunar ve profilleri temel alarak sola hızlı bir şekilde ilgilenmiyor sanız sahilde bir şekilde ilgileniyorsanız kaydırarak aradığınız eşleşmeyi gerçekleştirebilirsiniz.

About Dilara Bakırcı

Check Also

Bolu Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

Bolu şehri biliyorsunuz ki ki yedigölleri ile son aşama meşgul olan ve son günlerde kümülatif …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir