Dul Whatsapp Sohbet

Dul ( Boşanmış ) Bayanım Çok Yalnızım Whatsapp Sohbet için Erkek Arıyorum

İsmim şeyma. Dul WhatsApp sohbet arayan bayanlar arasında ben de varım.31 yaşındayım.8 yıl önce boşandım ve dul bir bayan olarak hayatıma devam ediyorum. Aslına bakacak olursanız yalnızlıktan çok büyük keyif alıyorum. Ama şöyle bir söz vardır bilir misiniz? İnsan yalnız kalmamalıdır. Çünkü yalnızlık tehlikelidir. Bir süre sonra yalnızlığın ne kadar güzel bir şey olduğunu anladığınızda hayatınızda hiç kimseyi istemiyorsunuz diye bir laf vardır. Ben bunu aynen yaşadım arkadaşlar…

Artık bu kadar da yalnız kalmanın doğru olmadığını düşünüyorum. Hayatıma bir erkek almak, onunla birlikte güzel zaman geçirmek istiyorum. Bu yüzden WhatsApp ve cep telefon numaramı sadece mesaj gönderenlere vereceğim. Bilmiyorum acaba doğru mu yapıyorum yoksa yanlış mı? Kafam birazcık karışık ve birazcıkta heyecanlıyım lütfen kusura bakmayın. Dul kalmış kadınlar biliyorsunuz Türkiye’de insanlar tarafından çok farklı gözle görülüyor.

Etrafımda geldi sosyal hayatımda bana çıkma teklif eden, sevgili olmak isteyen bir çok erkek oldu. Ama bunların büyük bir bölümü beni kullanmak istediler. Ben hayatımda böyle bir insan istemiyorum. Benim niyetim çok daha farklı.! Yani ilk olarak şunu söylemeliyim ki hayatıma girecek olan erkek arkadaşım yani kısacası sevgilim zaten benimle birlikte istediği her şeyi paylaşacak.  Ama bunu fırsata çevirmek isteyen, işi bittikten sonra arkasını dönüp giden hatta telefonlara bile bakmayan, evli olan ve bunu benden saklayan erkeklerle bile karşılaştım.

Bana açık seçik hayatınız hakkında her şeyi söylemenizi rica ediyorum.  Boşanmış bir erkekle olabilirsiniz. Hatta çocuğumuz bile olabilir. Sonuçta hepimiz bu hayatı bir şekilde yaşayıp sürdürüp götürüyoruz. Herkes hayatında yanlış yapabilir. Herkesin hayatında bir takım sıkıntıları ve problemleri vardır. Ben, anlayışlı bir kadınım ve her zamanda böyle devam edeceğim. Bana ne kadar açık sözlü ve dürüst olursanız o kadar şansınız çok olacaktır. Bana bir adım gelene ben on adım giderim.!

Dul Kadınlarla ve Zengin Olgun Dullar ile Whatsapp Sohbet Siteleri

Türkiye’de dul kadınlarla ve zengin olgun yaşlı dullar ile WhatsApp sohbet, ve anlık mesajlaşma, bedava ve ücretsiz sohbet etme siteleri arasında liderliğini koruma konusunda ısrarcı olan internet sitemizde aradığınızı bulabilmeniz için sizlere tüm imkanları sağlamakdayız. Hiçbir ücret ödemeden, herhangi bir üyelik bile gerçekleştirmeden tamamen ücretsiz mesajlaşma arkadaşlık sitesi olarak hizmet sağlıyoruz.

İstanbul başta olmak üzere, Ankara İzmir bursa Antalya Adana Gaziantep Diyarbakır Konya Sivas Tokat Samsun Trabzon Rize Muğla Adıyaman gibi şehirlerimizden evlenmek isteyen sohbet etmek isteyen bayanlar bile internet sitemizi ziyaret ediyorlar. Sizlerde sitemizin içerisinde bulunan WhatsApp sohbet etmek isteyen dul kadınlar ile iletişim sağlamak istiyor musunuz? O zaman hadi.! Hemen şimdi harekete geçin ve sitemizi bedava olarak kullanmaya başlayın.

Erkek arayan türbanlı tesettürlü dul bayanlar ile WhatsApp sohbet etme Sitesi

Sitemiz biliyorsunuz ki muhafazakar bayanlarımız tarafından da kullanılmaktadır. Yani türbanlı, tesettürlü ve kapalı çarşaflı Suriyeli bayanlar, Makedon bayanlar, Arap bayanlar ve Türk hanımefendiler de internet sitemiz içerisinde WhatsApp uygulaması sayesinde aradıkları erkek arkadaşları oldukça pratik bir şekilde bulabiliyorlar.

Eğer sizde türbanlı bayan arkadaş arıyorum diyorsanız, ciddi evlilik düşünen bayanların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları ya da erkek arkadaş sevgili arayan türbanlı, kapalı, İslami ve çarşaflı kadınların cep telefon ve WhatsApp sohbet numaraları bulmak istiyorum diyorsanız tam olarak doğru adrese geldiniz arkadaşlar.

About Dilara Bakırcı

Check Also

Bolu Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

Bolu şehri biliyorsunuz ki ki yedigölleri ile son aşama meşgul olan ve son günlerde kümülatif …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir