Dost Arkadaş Arıyorum İsmim İpek
Dost Arkadaş Arıyorum İsmim İpek

Dost Arkadaş Arıyorum

İsmim ipek dost arkadaş arıyorum. Birlikte beraber güzel vakit geçirebileceğim, beni anlayabilecek, sorunlarım da ve sıkıntılarımda, iyi zamanında kötü zamanımda, paran varken param yokken bana dost olabilecek dürüst aklı başında bir erkek arkadaş bulmak istiyorum. Kaç yaşında olduğu, nereli olduğu, hangi mezhebe ait olduğu önemli değil. Kürt, Türk, Laz, Çerkez, yabancı olması da önemli değil. İnsan olması, anlayışlı olması, kadın ruhundan anlaması benim için her şeyden daha önemli.!


Çok fazla bir talebim, çok fazla bir isteğim yok. Sadece düzgün bir insan istiyorum. Karşıma oturduğun zaman benimle adam gibi sohbet edebilecek, beni anlayabilecek, bana karşı tavırlarına dikkat edecek bir erkekle birlikte olmak istiyorum. Amacım sevgili olmak. Yani sadece dost olarak kalmak istemiyorum. Hem arkadaşım, hem kocam, hem sevgilim, hem annem, hem babam olsun istiyorum. Çok yalnızım arkadaşlar. Bu lanet olası hayat beni öylesine yordu ki sizlere burada anlatmaya kalksam yemin ediyorum ağlarsınız.


Artık hayatın bu sıkıntılarından kendini arındırabilmek için boynuna sarılıp sıkı sıkı ağlayabileceğim, omuzunda hayaller kurabileceğim, sarılıp öptüğüm zaman bütün dünyayı unutacam bir erkek arkadaş sıkı bir dost arkadaş arıyorum. Lütfen beni dost arayan olgun zengin bayanlar ile karıştırmayın. Beni dul zengin dost arayan bayanlarla da karıştırmayın. Ben daha gencim. Güzelim, akıllı ve mantıklı davranmasını bilen bir insanım. Tek istediğim olgun bir erkek arkadaş bulmak. Kaç yaşında olduğu önemli değil. Ruhen olgun olsun, kadında anlasın benim için yeter arkadaşlar. Umarım derdimi anlatabilmişimdir. Bunlar haricinde çok fazla bir beklenti içerisinde değilim sevgili arkadaşlar.


Dost arayan olgun zengin ve dul bayanların cep telefon numaraları


Özellikle ülkemizin en kalabalık şehirleri başta olmak üzere İstanbul Ankara İzmir Konya Bursa Adana Gaziantep Diyarbakır Antalya gibi şehirlerden internet sitemiz dost arayan zengin, yaşlı ve olgun bayanlar tarafından ziyaret ediliyor. Sadece bununla da kalmıyor arkadaşlar. Bunun yanı sıra boşanmış dul bayanlar da internet sitemizde dost arıyorlar. Bu sebepten dolayı, dost arayan zengin bayanlar, dost arayan olgun bayanlar, dost ve sırdaş arayan emekli ve yaşlı bayanlar, dost arayan türbanlı bayanlar, dost arayan tesettürlü bayanlar cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları ve internet sitemizde erkeklerle arada sırada paylaşa biliyorlar.


Dost arayan bayanların cep telefon numaraları, dost arayan bayan Telegram grupları, erkek arayan bayanlar Telegram grupları, dost arayan bayanlar cep numarası arıyorum, dost arayan bayanlar iletişim adresleri, dost arayan bayanlarla ve dul kadınlarla sohbet gibi bir çok arama ile internet sitemize giriş sağlayan siz değerli misafirlerimize ücretsiz bir şekilde hizmet etmekten keyif alıyoruz. Herhangi bir üyelik gerçekleştirmenize gerek bulunmuyor.

Tamamen bedava bir şekilde internet sitemiz içerisinde dost arkadaş arıyorum ilanları oluşturabilirsiniz.2021 yılında ve süregelen 2022 yılında en güncel, resimli ve fotoğraflı, bay ve bayan arkadaşlık, evlilik, sevgili bulmak, dost bulma ilanları ile sizlerle olmaya devam edeceğiz.

About Dilara Bakırcı

Check Also

Bolu Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

Bolu şehri biliyorsunuz ki ki yedigölleri ile son aşama meşgul olan ve son günlerde kümülatif …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir