Dost Arayan Bayanların Cep Telefon Numaraları
Dost Arayan Bayanların Cep Telefon Numaraları

Dost Arayan Bayanların Cep Telefon Numaraları

Selam arkadaşlar. Aranıza İstanbul’dan katılıyorum. İsmim neriman. 29 yaşındayım. İstanbul’da yalnız yaşıyorum. Özel bir şirkette çalışıyorum. Kendi arabam, kendi evim var. Aslına bakacak olursanız normalde internette bu tarz internet sitelerinde gezmem. Hatta böyle yerleri hiç sevmem desem doğru olur. Fakat son zamanlarda artık reel hayatımdaki insanlara hiç güvenmiyorum. Bunun yerine internet ortamında kendime ciddi anlamda güvenebileceğim bir erkek arkadaş bulamadım, sevgili ya da sırdaş ya da bir dost bulmanın doğru olduğunu düşündüm. Bu yüzden dost arayan bayanların cep telefon numaraları diye bu yazıyı görünce ben de boya ilan vermek istedim. Türkiye’de dost arayan bayanların cep telefon numaralarını arıyorum diyen bir çok erkek gördüm.

Bu erkeklerin bazıları gerçek aşkı, bazıları parayı, bazıları samimiyeti arıyordu. Bazıları da ciddi anlamda dost arıyordu. Fakat ne yazıkki ben birçoğu ile anlaşamadım. Ancak bu siteyi kontrol ettiğimde burada birazcık daha elit ve kaliteli insanların olduğuna şahit oldum. Sitenin bir yöneticisi, bir denetlemecisi olduğunu da öğrenince hemen ben de ilan vermek istedim. Üstelik dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama gerçekten bayanlara çok büyük değer veriliyor. Bunu göz önünde bulundurarak dost arayan bayanların cep telefon numaraları başlığına ilanım oluşturmuş bulundum. Gelelim cep telefon numaran konusunu arkadaşlar.!
Cep telefon numaramı, WhatsApp sohbet numaramı ve Telegram görüntülü sohbet numaramı sadece mesaj gönderen insanlar arasından seçtiğin kişilere vermenin daha doğru olduğunu düşünüyorum. Çünkü burada eğer herkese açık bir şekilde cep telefon numaramı yazarsam o telefon hiç susmaz. Hatta şarj dayanmaz. Her türlü insan arar. Bu durumdan çok rahatsız olacağımı düşünüyorum sizce haksız mıyım? Buraya alenen herkesin görebileceği bir şekilde cep telefon numarasını yazan bir kadınla zaten kimse muhatap olmaz diye düşünüyorum. Sonuç olarak dost olmak istiyoruz değil mi? İnsan dostuna numarasını verebilir.! Önüne gelen herkese değil.!

Arkadaş arayan bayanların cep telefonlarını Öğrenebilir miyim?

Erkek arkadaş arayan, sevgili arayan, evlenmek isteyen “olgun, zengin, yaşlı, dul, bekar, genç, güzel bayanların cep telefon numaralarını öğrenebilir miyim?“ Diye arama yapan arkadaşlarımız için bir açıklama yapmak istiyoruz. İnternet sitemiz içerisinde arkadaş arayan bayanların cep telefonlarını öğrenebilir miyim diye arama yapmanıza gerek yoktur. Sitemiz içerisinde bulunan bütün ilanların altında sizlerin ücretsiz olarak mesaj gönderebileceği bir bölüm bulunmaktadır.
Bu bölümü, herhangi bir ücret ödemeden ve üyelik gerçekleştirmeden kullanabilirsiniz arkadaşlar. Bu şekilde güven sağladığınız, ve kendisine güvendiğiniz olgun zengin ya da yaşlı fark etmeksizin tüm bayanların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaralarını kendilerinden isteyebilirsiniz. Ayrıca Telegram üzerinden görüntülü sohbet edebileceğiniz bayan arkadaş bulma Telegram gruplarına katılarak daha pratik bir şekilde aradığınızı bulma imkanını da değerlendirebilirsiniz sevgili arkadaşlar. Türkiye’nin neresinden olduğunuzun ya da dünyanın neresinden olduğunuzun herhangi bir önemi bulunmuyor. Burada hem tüm dünyanın, hem de güzel ülkemiz Türkiye’nin her yerinden bayanlar ve erkekler bulunmaktadır.
Özellikle de ülkemizin en kalabalık şehirleri olan İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Bursa, Konya, Diyarbakır, Gaziantep gibi şehirler başta olmak üzere neredeyse tüm il ve ilçelerden hatta ülkemizin küçücük köylerinden ve kasabalarından bile arkadaş arayan bayanların cep telefon numaralarını öğrenebilir miyim diyerek kendilerinden telefon numaralarını alabilirsiniz. Ülkemizin biliyorsunuz ki bir bölümü muhafazakar bölümden oluşmaktadır. Bu sebepten dolayı sitemiz içerisinde türbanlı bayanların cep telefon numaraları, dul türbanlı kadınların iletişim adresleri gibi konulara da değinebilirsiniz.

Evli erkek arıyorum diyen bayanlar.!!! 

Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki evli erkek arıyorum diyen bayanlara yer vermiyoruz. Sitemiz içerisinde ahlaki kurallara uygun, gerçek ilişkilere, gerçek arkadaşlıklara, gerçek dostluklara, gerçek ve samimi evliliklere, ciddi ve İslami ilişkilere müsade etmekteyiz. Bunun haricinde saçma sapan muhabbetler için internet sitemizi ziyaret edenler, internet sitemizi amacına uygun olarak kullanmayanlar sonsuza kadar sitemizden uzaklaştırmaktadır. Sitemizden uzaklaştırılmak istemiyorsanız evli erkek arıyorum, evli bayan arıyorum, evli çift arıyorum, tek erkek arayan evli çiftler gibi konulara girmeyin arkadaşlar. Bu tarz şeylere kesinlikle müsaade etmediğimizi belirtmek istiyorum.
Tüm bunların haricinde dul jigolo arayan zengin bayanlar iş ilanları gibi saçma sapan konularla da karşı karşıya kalıyoruz. Jigolo arayan zengin bayanlar sahibinden gibi ve seri ilanlar gibi konularda görüyoruz. Bu gibi şeylere kesinlikle müsaade etmediğimizi, bu tarz konulara girişen arkadaşları sitemizden uzaklaştırdığımızı bilmenizi istiyoruz. Sitemiz amacına uygun bir şekilde kullanıldığı taktirde misafirlerine ve kullanıcılarına tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet etmektedir. Dünyanın neresinde olursanız olun burada alın yazınız olan insanla karşılaşma ihtimaliniz çok yüksektir. Bu ihtimali çöp etmek istemiyorsanız lütfen bu konulardan sitemizi kirletmeyin.

Erkek arkadaş arıyorum telefon numaram

İnternet sitemizi kullanan kişiler tamamen kendileri sorumludur. Gönderdiğiniz yorumlar, Gönderdiğiniz ilanlar tamamen sizi ilgilendirir. İleride doğabilecek herhangi bir yasal sorumluluk sizleri ilgilendiriyor. Bazı bayanlar sitemiz içerisinde “erkek arkadaş arıyorum cep telefon numaram“ gibi ilanlar oluşturuyorlar. Editörlerimiz ve yöneticilerimiz bu ilanları kesinlikle onaylamıyor. Bu konuda sizlere belirtmek istedik. Çünkü bazı kadınlar dolandırıcılık, duygularla oynamak, sadece zaman geçirmek için eğlenmek için erkeklerin kullanılabilecek bir varlık olduğunu düşünme gibi saçma sapan muhabbetlere girişe biliyorlar.
Bizler tertemiz bir arkadaşlık ve evlilik sitesi hayali içerisinde iken bu tarz insanların burada böyle şeyler yapmasına kesinlikle müsaade etmeyeceğiz. 2020-2021 yıllarında son derece kaliteli hizmet sağladığımız gibi süregelen 2022 yılında da bunu korumaya çalışıyoruz. Erkek arayan bayanlar genelde Facebook Twitter Instagram gibi sosyal medya mecraları üzerinden internet sitemizi buluyorlar. Tabii ki bunun haricinde Google yahoo Bing Yandex gibi arama motorlarını da kullanarak sitemizi ziyaret eden binlerce insan oluyor. Yani demek istediğimiz; sitemizi amacına uygun bir şekilde kullandığınız taktirde burada kendinize uygun bir hayat arkadaşı, bir sevgili, bir sırdaş, bir dost bulmanız son derece mümkündür arkadaşlar. Elbette bunun garantisini veremeyiz.! Bu biraz da sizlerin azmine, kişiliğine ve karakterine bağlı olan bir durumdur.

About Dilara Bakırcı

Check Also

Bolu Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

Bolu şehri biliyorsunuz ki ki yedigölleri ile son aşama meşgul olan ve son günlerde kümülatif …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir