Ciddi Erkek Arkadaş Arıyorum
Ciddi Erkek Arkadaş Arıyorum

Ciddi Erkek Arkadaş Arıyorum

Merhaba arkadaşlar ismim melis. 24 yaşındayım. Üniversiteyi yeni bitirdim. Ciddi erkek arkadaş arıyorum. Güvenilir, gerçekten ciddi olan birileri varsa bana mesaj gönderebilirler. İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Adana Gaziantep Diyarbakır neresi olduğu önemli değil. Ülkemizden olsun yeter. Lütfen yurtdışından kimse yazmasın. Yabancı erkeklere ilgim olsaydı yabancı arkadaşlık sitelerine giderdim. Ben bir Türk erkeği bile birlikte olmak istiyorum. Ciddi erkek arkadaş arıyorum diyen bir bayana nasıl cevap verilmesi gerektiğini biliyorsanız ona göre yazın.


Ciddi erkek arkadaş arıyorum diye başlık oluşturmamın sebebi de budur arkadaşlar. Çünkü genelde arama motorlarında ciddi erkek arkadaş arıyorum diye yazıyorsunuz. Kendinden birazcık bahsetmek istiyorum. Alışveriş meraklısı bir kadın değilim. Sıradan kadınlarla beni lütfen karşılaştırmayın. Dul bir bayan değilim. Daha önce herhangi bir evlilik gerçekleştirmedim. Geçmişimde tabii ki birkaç kez ilişkilerim oldu. Fakat bu ilişkilerden çocuğum falan yok. Her zaman kendimi korumayı, kollamayıbildim. Baba parası yiyen, şımarık, ukala erkeklerden nefret ederim. Parasına güvenen ve parası ile her şeyi elde edebileceğini zanneden erkekleri de hiç sevmem bilginiz olsun.


Sadece gönlü ve kalbi güzel olan erkeklerle ilgilenmiyorum. Zengin falan olmasına gerek yok. Fakir de olabilir. Bunlar aşılamayacak şeyler değil. Zaten ülkenin büyük bir bölümü fakir arkadaşlar. Ben de öyle çok zengin bir aileden gelmedim. Bu yüzden de hiçbir zaman para pul düşkünlüğüm olmadı. Bu hayatta parayı kazanan da aynıdır kazanmayan da. Hepimizin sonu 2 metre mezar değil mi? Benim hayatımda çok fazla zengin olan ve evlenen arkadaşlarım da var. Ne zaman yanlarına gitsem, aynı ortamlarına katılsam, onlarla birlikte bir etkinlik yapmaya kalksam mutsuz olduklarını görüyorum. Yani sizin anlayacağınız bu hayatta her şey parayla değil. Mutluluğu satın almak mümkün değil. Ben de mutlu olabileceğim bir erkek arkadaş bulmak istiyorum. Bu yüzden ciddi erkek arkadaş arıyorum.


Öyle yatağa girip, gününü geçirip, kullanıp atılacak bir kız değilim. Uzun süreli, kaliteli, dürüstlük çerçevesinde, güven çerçevesi içerisinde bir sevgili arıyorum. Ciddi bir sevgili arıyorum. Ciddi derken hani böyle ağırbaşlı, maço erkek olarak bahsetmiyorum lütfen yanlış anlaşılmasın olur mu? Benim ciddi dediğim niyetinde ciddi bir insan aradığı mı kast etmeye çalışıyorum. Yani gelip geçici bir sevgili arıyorsanız yanlış kapıyı çaldınız. Ben gelip geçici bir insan değilim hayatımın sonuna kadar da böyle bir insan olmayı düşünmüyorum. Doğru kişiyi 12’den vurmak istiyorum. Doğru kişiyle birlikte olduktan sonra hayat güllük gülistanlık olur. Rengarenk olur. Hayatınıza renk katacak bir kadınla birlikte olmak istiyorsanız bana mesaj gönderebilirsiniz. Tabii ki ciddi bir erkek arkadaş olduğunuzu da bana kanıtlamak zorundasınız.


Ciddi erkek arkadaş arayan türbanlı tesettürlü ve kapalı bayanlar cep telefon numaraları


Ciddi ve İslami evlilik gerçekleştirebilmek için, ciddi erkek arkadaş arıyorum diyen türbanlı dul tesettürlü kapalı bayanlar, türbanlı tesettürlü kapalı kızlar bulunmaktadır. Bu bayanlarla pratik bir şekilde iletişime geçe bilmenin tek yolu da telefon numaralarını kendilerinden talep etmektir. Biliyorsunuz ki WhatsApp, Telegram gibi dünyanın kullandığı uygulamalar ve neredeyse hepimizin cep telefonunda bulunan bu uygulamalarda bulunan görüntülü sohbet etme imkanı hepimizin çok işine geliyor. Doğal olarak ciddi bir ilişkiye başlamadan önce karşınızdaki insanı görmeniz sizin açınızdan daha sağlıklı olacaktır. Sadece sesini duyarak fiziksel özelliklerinden haberdar olmadan birliktelik başlatırsanız sonunda pişman olabilirsiniz.


Sonuç olarak sonradan elektrik alamama durumu söz konusu olabilir. Bir insanın içi gibi dışının da güzel olmasını isteyen erkekler bulunuyor. Aynı şekilde bayanlar da bulunuyor. Yani fiziksel özelliklere dikkat eden insanlar görüntülü konuşma yapmak istiyorlar. Bunun içinde tabii ki türbanlı tesettürlü açık ya da kapalı fark etmeksizin İslami ya da hıristiyan olması önem göstermeksizin görüntülü konuşabilmek için cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaralarına ihtiyaç duyuyorlar. Bizler de bu durumu gözününde bulundurarak, siz değerli kullanıcılarımıza ve misafirlerimizi düşünerek burada hemen bu yazının ve bu ilanın altında bir yorum gönderme ve kendini de tanıtabileceğiniz bir mesaj atma bölümü oluşturduk. Hiçbir ücret ödemeden, herhangi bir üyelik gerçekleştirmeden o bölümü kullanarak buraya ilan vermiş olan bayanlara ve erkeklere kendinizi tanıtan bir yazı gönderebilirsiniz.


Ciddi erkek arkadaş arayan olgun zengin emekli bayanlar


İnternet sitemiz 30 35 yaş, 40 45 yaş, 50 55 yaş, 60 65 yaş arkadaş arıyorum, sevgili arıyorum, erkek arkadaş arıyorum, bayan arkadaş arıyorum, evlilik arıyorum diyen insanlarla dolup taşıyor. Bu nedenle internet sitemiz içerisinde olgun zengin ve yaşlı bayanlar da bulunmaktadır. Özellikle de zengin bayan arkadaş arıyorum diyen erkeklerle çok sık karşılaşıyoruz. Olgun kadınlardan hoşlanan, zengin bayanlarla birlikte olmak ve sevgili olmak isteyen erkekleri de internet sitemizde çok sık görüyoruz. Bu yüzden sizlere ciddi erkek arkadaş arayan olgun zengin ve emekli bayanlar adında bir kategori oluşturduk. Bu kategori içerisinde gerçekten zengin olan, onumu eledim eleğimi astım moduna geçmiş olan, menepozdan çıkmış ve erkeklere yeniden ilgi duyan zengin bayanlarla tanışma fırsatları da sağlamış bulunuyoruz.


Türkiye’nin neresindesiniz? Bir köyünde mi? Bir kasabada mı? Yoksa mağarada mı yaşıyorsunuz? Hiç önemli değil arkadaşlar. Mağarada bile yaşarsanız size bir mağara kadını buluruz. İlk Çağ’dan bu yana internet sitemiz maymunlardan bile gelmektedir. Taş devrinde bile insanlara sevgili bulduk. Hazreti Adem’den ve Havva’dan sonra ilk açılan arkadaşlık sitesi biz olduk arkadaşlar. Hazreti adem ile Havvanın aşkım hemen ardından aklımıza böyle bir fikir geldi. Dedik ki; ulan biz arkadaşlık sitesi açarsak millet burada kendisine olgun zengin türbanlı tesettürlü açık seçik cart curt demeden hem bayan arkadaş hem de erkek arkadaş bulabilir dedik. Bunu düşündük ama hemen harekete geçmedik tabii ki sonra dedelerimizden bize yadigâr olarak kalmış olan bu mesleği icra etmeye karar verdik. 

About Dilara Bakırcı

Check Also

Bolu Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

Bolu şehri biliyorsunuz ki ki yedigölleri ile son aşama meşgul olan ve son günlerde kümülatif …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir