Bursa Bayan Arkadaş

Bursa OsmanGazi Kız Arkadaş,Sevgili ve Bayan Arkadaş Arama ve Bulma.! 

Osmangazi Yakınlarında Erkek Arkadaş Arıyorum.! Adım Gülfem. 25 Yaşındayım.

Bursa Osmangazi’de yaşıyorum. 26 yaşındayım, yani 25 buçuk diyebiliriz ama buçuklara aptallar kullanır. Bu nedenle 25 diyelim. Tek başıma yaşıyorum. 1.69 boyunda. aklı başında bir kadınım. cıvık ve gevşek bir insan değilim, önüme geleni erkek arkadaşım yapmam yani ortalıkta sevgili arayan çaba, kızlardan değilim. burasının ciddi bir yeri olduğunu bildiğim için burada ilan vermek istedim. Bursa’nın neresinden olursa olsun önemli değil ama Osman Gazi Yakınlarından olursak birbirimize yakın oluruz diye düşündüm. aslına bakarsanız ben sadece bir sevgili değil, bir yoldaş can dostu arıyorum. geçmişimde bazı sıkıntılar yaşadım hem ailevi hem de kendimle ilgili sıkıntılar. çok şükür bu sıkıntıları yeni yeni atlatıyorum artık bir aşka ve bir sevdaya yelkenleri açmanın zamanı geldi diye düşündüm.

Yani aşık olmak istiyorum. Ama öyle göstermelik değil gerçek aşk arıyorum. çok romantik bir insanım ve çok ağlak bir insanım, hemen ağlarım. balık burcu olduğum için çok duygusalım Sevdim mi tam severim sevmezsem de , kelimenin tam anlamıyla nefret ederim. öyle çok severim ki, yemin ediyorum şaşırırsınız canımı bile veririm. Belkide içinizden şuanda bana salak diyorsunuz. anlıyorum ama bende böyle bi insanım ne yapabilirim ki. gerçek aşkı bulabilmek için interneti kullanmak belki de çok saçma. Ama artık 2020 yılında deprem bir üst yangın falan derken insanlar teknoloji ortamını ve sanal ortama daha çok kullanıyor. Bu yüzden gerçek aşkı internette aramak bence en mantıklısı olur diye düşündüm. Aslen Bursalı değilim işim gereği, bursada yaşıyorum. Bu aralar çalışamıyorum Malum sokağa çıkma yasağı var. Ama yasak biter bitmez, işime gücüme ve iş hayatıma devam edeceğim. çalışmayı para kazanmayı ve kendi ayaklarım üzerinde durmayı çok seviyorum. Tabi çalışan bir kadın olduğum için bana direkt olarak bir işkadını ya da kariyer peşinde koşan bir kadınmışım gibi bakmanıza gerek yok. aynı zamanda çok güzel ev işleri ve yemek yaparım. Yani rengarenk bir kişiliğe sahip yerinde duramayan bir insanım. Kendinizi bana uygun görüyorsanız bana mesaj gönderebilirsiniz. Bursadan olması şart değil. Kafalar oluştuktan sonra Türkiye’nin neresinden olursa olsun görüşebiliriz .!

Bursa Yıldırım Erkek Arayan , Sevgili Arayan Dul ve Olgun Bayanlar ve Türbanlı Kapalı Kızlar İlanları 2022-2023

Yıldırım Yakınlarından Sevgili Olacak Bir Erkek Arkadaş Arıyorum. Adım Nisanur. Varmı Birileri ?

24 yaşındayım, Bursa Yıldırım’da yaşıyorum burada üniversite okuyorum, türbanlı bir bayandım ama artık açıldım ne yazık ki artık türbanlı bir kadın değilim. Erkek arkadaş arıyorum, daha doğrusu sevgili arıyorum. Ama nasıl bir sevgili arıyorum. Biliyormusunuz? böyle Sevdim’i deli gibi seven Benim için herşeyi yapabilecek bir sevgili arıyorum. Bunu kibirimden yada şımarık bir kız olduğum için yapmıyorum arkadaşlar. çünkü ben böyle bir insanım. sevdiğim zaman köpek gibi severim. Resmen taparım .!

Ailem istanbulda yaşıyor. Ben buraya üniversite okumak için geldim ama galiba bu su da hayatıma devam edeceğim, kendi içimde böyle bir karar aldım. Bu durumu ailemle de paylaştım ve bana tamam dediler. Zaten onlar üniversite bitirdikten sonra kendime bir hayat kurmamı istiyorlardı. Bende kendi hayatımı, Bursa’da kurmaya karar verdim. doğal olarak, koskoca bursada tek başıma yaşayacak değilim. Bana sahip çıkacak nişanlın gibi kocam gibi her zaman yanımda olacak ve elimi uzattığımda dokunabileceğim bir erkek arkadaşa ihtiyacım var. Adamgibi bir sevgiliye ihtiyacım var. Erkek arkadaşımı, zengin olmasına gerek yok. Ben öyle para düşkünü bir insan değilim. Ben daha çok başka sevgiye, yani manevi şeylere değer veriyorum. isterseniz, İstanbul’a da gidebiliriz ama ben istanbula gitmek istemiyorum. Erkek arkadaşımla birlikte bu suda hayatıma devam etmek istiyorum. Tabiki şimdilik evlenmek gibi bir niyetim yok. Ancak ilerleyen zamanlarda eğer erkek arkadaşım evlenmek istiyorsak karşılıklı olarak buna karar veririz ve evlenebiliriz şuanda benim için çok erken diye düşünüyorum. Daha kariyer falan yapacağım. O yüzden evliliğin zamanı değil. önce mesleğimi elime almam kendime bir araba almam gerekiyor. Daha sonra evliliği düşünebiliriz. çocukları ve hayvanları çok seviyorum. Gezmek hobilerim arasında. çok fazla para harcamam tutumlu bir kadınımdır .!

10 numara 5 yıldız kurufasulye yaparım. Valla bakın bu konuda çok ciddiyim Birkere benim kurufasulye mi yediğiniz zaman bir daha hiç kesmiyor. başka biryerde kurufasulye kesinlikle yemezsiniz : ) Bunuda eklemeden geçmeyim dedim.

Bursa Erkek Arkadaş ve Sevgili Arayan Dul ve Olgun Bayanlar – Koca Arayan Eş Arayan Bursalı Kızlar ve Evlilik Düşünen Kadınlar .!

Bursa’da; erkek arkadaş ve sevgili arayan üniversiteli kızlar bulunuyor sevgili dostlar. Bu kızların büyük bölümü, WhatsApp üzerinden gruplar oluşturarak, arkadaş çevrelerini genişletmek ve bu şekilde daha kolay birşekilde sevgili bulmak için resmen çaba sarfediyor. Herne kadar sitemiz içerisinde cep telefon numaralarına falan izin vermiyor olsak bile internet sitemizde, karşınızdaki insanları güveniyorsanız ki, telefon numaranızı görebilirsiniz. Bu durum bizi ilgilendirmez.

Elbette sadece üniversiteli kızlar değil, erkek arkadaş arayan Dul ve olgun kadınlarda, internet sitemizi kullanıyor. 30 ve otuzbeş yaşlarında Dul kadınlar. 40 ve 45 yaşlarında olgun bayanlar 50 ellibeş yaşlarında, hatta 60 yaş üzeri zengin dul boşanmış ve koca arayan eş arayan erkek arkadaşları, yani sevgili arayan kadınlar ve internet sitemizde sizlerden sadece bir mesaj bekliyor olabilirler. Tek yapmanız gereken sizler için ücretsiz olarak hazırlamış olduğumuz bu yazının hemen alt bölümünde bulunan mesajlaşma bölümüne kullanmaktır. Peki bu bölümü kullanarak ne yapacaksınız. ?

Tıpkı sizin bu sayfayı ziyaret etmiş olduğunuz gibi bu ve olgun kadınlar türbanlı ve tesettürlü bayanlar sevgili olmayan kızlar ve erkeklerde bu sayfayı ziyaret ediyor. doğal olarak bu yazının en alt bölümündeki yorumlar bölümünü görüyorlar. Bu bölümden ücretsiz olarak kendimizi bu insanlara tanıtabilirsiniz Kendinizden bahsedebilirsiniz kız arkadaş erkek arkadaş yada ne aradığınızı mesajlaşma bölümünden yazabilirsiniz. Bu şekilde bu sayfayı ziyaret eden insanlar gönderilerinizi görecektir. eğer sizi kendilerine uygun bulurlarsa  cevap verecekler ve kendinize pratik bir şekilde kız arkadaşı ya da erkek arkadaş bulmuş olacaksınız. işte sistem bukadar basit.! Kimseye para vermemize üyelik gerçekleştirmenize gerek yok.

Koca Arayan , Eş Arayan ve Evlenmek İsteyen Bursalı Bayanlar 2022-2023

Evlenmek için kendilerine ikinci bir şansı vermek isteyen koca arayan eş arayan H, ciddi ve İslami evlilik düşünen Bursalı, bayanlarla tanışmak istiyor musunuz?

Bu sayfa içerisinde türbanlı tesettürlü kapalı açık, Kürt Türk, Laz Çerkez farketmeksizin hertürlü bayan arkadaşa yer veriyoruz. aynı şekilde erkeklere de tabiiki. ! Sitemiz içerisinde evlenmek isteyen ve ciddi evlilik düşünen insanlara sonuna kadar kapılarımızı açmış bulunuyoruz. Sonuna kadar sizleri destekliyoruz. arkadaşlar. Evlenirseniz ve emin olun ki bizlerde çok mutlu oluyoruz. internet sitemiz sayesinde, evlenmiş olan ve birbirine delicesine aşık olan, hatta sıcacık bir yuva kurarak çoluk çocuğa karışmış olan insanlarla karşılaşıyoruz. Sizlerde aradığınız aşkı burada bularak, ciddi ve İslami bir evlilik gerçekleştirebilirsiniz.

Eş arayan, Bursalı, bayanlarla hemen tanışmak için harekete geçin. Doktorlar hemşireler, subaylara subaylar emekli öğretmenler ve çok daha fazlası burada. ! Busan bay ve bayan arkadaşlık ve evlilik sitesi olarak 2022 yılında büyük bir artış göründüğünü sizlere söylemek istiyorum. Umuyorum ki, 2023 yılında da aynı şekilde internet sitemiz, Bursalı vatandaşlarımız tarafından yoğun bir şekilde kullanılmaya devam edecek ve evlilik düşünen bayanların ve erkeklerin önünü açacak.

Sevgili Arayan Bursalı Dul ve Olgun Bayanlarla Ücretsiz Mesajlaşma ve Tanışma

Bursada sevgili arayan bayanların hepsi genç güzel üniversiteli çıtır kızlar değil arkadaşlar. Olgun ve dul kadınlardan kendilerine uygun gördükleri erkeklerle sevgili olmak istiyorlar. Bu onların en doğal hakkı Bu nedenle internet sitemiz üzerinden kendinizi olgun ve boşanmış dul bir kadın arkadaş bulabilirsiniz. eğer sevgili arıyorsanız, çok pratik bir şekilde internet sitemizde bunu gerçekleştirmeniz için elimizden gelen bütün imkanları sizlere sunduk. Sevgili arayan, Bursalı, dul ve olgun kadınlarla ücretsiz bir şekilde mesajlaşmak bedava sohbet etme ve tanışma şansınızı değerlendirebilirsiniz .!

Bursada sevgili arayan bayanların cep telefonu numaralarını ve Whatsapp sohbet numaralarını ve bunun yanı sıra Facebook Twitter ve instagram adreslerini, kendilerinden isteyerek, daha pratik bir şekilde birbiriniz ile iletişim sağlayabilirsiniz. Fakat bunu yapabilmek için karşınızdaki insana güven vermeniz gerekiyor. özellikle dul kadınlar bu konuda çok hassasız çünkü geçmişinde zaten kötü bir evlilik geçirmiş olan bu bir bayanın cep telefon numarasını almak öyle tahmin edeceğiniz kadar da kolay olmayabilir. O kadına tek yapmanız gereken delicesine bir güven sağlamaktır. Bayan arkadaşlarımızda güvenmedikleri erkeklere telefon numaralarını vermesinler. unutmayın ki sitemiz içerisinde yapacağınız her şeyden siz sorumlusunuz .!

Bu sayfada bursanın sadece Osmangazi ve Yıldırım, bölgelerinden değil, her yerinden kendinize bir sevgili bulabilirsiniz. Bursa Nilüfer, İnegöl Gemlik Mustafakemalpaşa, Mudanya, Gürsu, Karacabey, Orhangazi, Kestel ve Yenişehir bölgelerinden her gün güncel olarak onlarca bayan ve erkek, bu sayfayı ziyaret ediyor. nüfus olarak az bir sayıya sahip olmasına rağmen, Bursa İznik, Orhaneli Keles Büyükorhan ve Harmancık bölgelerinden bile, dul bayanlar ve olgun kadınlar, internet sitemizde erkek arkadaş arıyor.

About Dilara Bakırcı

Check Also

Bolu Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

Bolu şehri biliyorsunuz ki ki yedigölleri ile son aşama meşgul olan ve son günlerde kümülatif …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir