Burdur Kalbimin Sahibini Arıyorum

Selamlar. 28 yaşında genç bir kadınım. Artık ben de aşık olmak istiyorum. Şimdiye kadar hiç aşık olmadım. Aşık olan arkadaşlarıma da gerçekten çok tuhaf gözle bakıyorum. Bu duyguyu şimdiye kadar hiç tatmadığım için tam olarak algılıyamıyorum. Ben her zaman kendime önem vermiş bir insanım. Bundan dolayı doğru düzgün ilişkim olmadı. Hep gezmeye, yeni yerler keşfetmeye ve kendimi odaklı bir şekilde yaşadım. Ancak artık yaşım ilerledikçe bir aile kurmam gerektiğini düşünmeye başladım.

Zaten etrafındaki insanlara baktığım zaman gerçekten aile kuranların daha mutlu olduğunu görüyorum. Yeterince gezdim ve gördüm diye düşünüyorum. Artık ben de güzel bir insanla hayatımı birleştirmeye hazırım. Ben aslında çok zor gibi görünen ama çok kolay bir insanım. Beni mutlu etmek gerçekten çok kolaydır. Ben sohbet etmekten, birlikte film izlemekten keyif aldığım sürece benim için her şey yolundadır.

Ben istiyorum ki hayatındaki insanla bir Şeyler paylaşayım. Bazı insanların evliliklerine bakıyorum birbirlerinden o kadar ayrı dünyalara sahipler ki inanamıyorum desem yalan olmaz. Adam sürekli arkadaşlarıyla kahveye gidiyor, arkadaşlarıyla oyun oynamaya gidiyor, arkadaşlarla zaman geçiriyor kadın ise evde sürekli olarak tek başına ya da çocuğuyla birlikte takılıyor. Ben kesinlikle böyle bir ilişkiye sahip olmak istemiyorum böyle bir ilişkim olacaksa hiç olmasın daha iyi.

Ben sevdiğim insanla, hayatımı birleştirdiğim insanla sürekli olarak birlikte zaman geçirmek, onunla birlikte güzel anlar paylaşmak istiyorum. Zaten çok kafa dengi bir insanım. Her türlü ortama ve her türlü muhabbeti ayak uydurabilirim. Benden hiçbir şekilde karşımdaki İnsanın bir şeyler gizlemesini istemem. Her probleme beraber çözüm bulabiliriz diye düşünüyorum. Zaten kafası çalışan bir insanım. Öyle sürekli trip atan ya da kavga çıkartan salak kadınlardan değilim.

Evleneceğim insan tabii ki erkek arkadaşlarıyla dışarıya da çıkabiliriz. Ancak her şeyin bir sınırı vardır diye düşünüyorum. Birbirimizin özgürlüğünü kısıtlamadan, birbirimize saygılı bir şekilde devam ettiğimiz sürece her şey yoluna girer. Ben kısacası böyle bir insanım. Eğer benim gibi düşünen ve kafası bana uygun kişiler varsa isteyen herkesin sorularını yanıtlayan bilirim.

Burdur Erkek Arayan, Sevgili Arayan, Ciddi İlişki Arayaan Kadınlar

Adı: Nisa

Yaş: 28

Şehir: Burdur

Aradığı: Ciddi İlişki (Evlilik)

Sigara Kullanımı: Var

Alkol Kullanımı: Var

About Dilara Bakırcı

Check Also

Bolu Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

Bolu şehri biliyorsunuz ki ki yedigölleri ile son aşama meşgul olan ve son günlerde kümülatif …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir