Bolu Erkek Ev Arkadaşı Arıyorum

Merhabalar. Yirmi üç yaşındayım. Bolu’da üniversite okuyorum. Bir süre önce aynı evi paylaştığım kız arkadaşım okulu bıraktı. Ailevi sorunlarından dolayı okunmaması gerektiğini ve memleketine geri dönmesi gerektiğini söyledi. Bu durum gerçekten çok üzücü. Çünkü kız çok fazla okumak istiyordu. Kız arkadaşımla birlikteyken SORUNLAR yaşıyorduk tabii ki. Çünkü iki kız yaşadığımız zaman insanlar tuhaf gözle bize bakıyorlardı. Ancak yine de iki kişi olduğumuz için kendimizi güvende hissediyorduk. Kendisi gittikten sonra ben evde yalnız kalmaya dahi korkar oldum.

İnsanlar yiyecekmiş gibi bakıyorlar. Sürekli olarak yürüyenler oluyor. Bu tarz tacizlere maruz kalmaktan gerçekten çok sıkıldım. Bu nedenle evime erkek ev arkadaş alırsam daha rahat edeceğimi düşünüyorum. En azından evde bir erkek olursa eminim ki insanların bana tavırları da değişir. Ev arkadaşım olacak kişi İle iyi anlaşırsak tabii ki sevgili de olabiliriz. Ancak iyi anlaşamazsak sadece ev arkadaşım olarak takılabilir. Ben çok açık görüşlü bir kadınım.

Bu yüzden bir erkek ile bir kadının aynı evi paylaşmasında herhangi bir sakınca görmüyorum. Bence bu çok doğal bir şey. Sonuçta ikimizin de kendine ait özel alanları baş. Aynı evi paylaşmak hiçbir şey değiştirmiyormuş. Gerçekten iyi anlaşabileceğimi biri olmalı. Ben bir çok konuda anlayışlıyım. Ancak evin içerisinde bana saygı duymalı, benim isteklerimi ve benim kararlarıma saygı göstermeli diye düşünüyorum. Aslında bu durum tabii ki de karşılıklıdır.

Bir erkek ile aynı evde yaşamak nasıl bir duygu hiçbir fikrim yok. Ancak erkek ev arkadaşı olan bir çok arkadaşım var. Kendileri çok rahat ettiklerini ve hiçbir sıkıntı yaşamadıklarını söylüyorlar. Tabii ki bu siteden tanıştığım insanla direk aynı eve çıkacağım diye bir şey yok. Öncelikle birbirimizi tanımak için biraz zamana ihtiyacımız var diye düşünüyorum. Bu süre içerisinde tabii ki benim evime gelip gidebiliriz. Hatta benim evime gelip derse daha iyi olur.

Böylelikle insanlar en azından benim de hayatımda bir erkek olduğunu düşünürler ve bana daha düzgün bir şekilde yaklaşırlar. Bu devirde bir kadın olarak yaşamak gerçekten çok zor. Özellikle haberlerde duyduğumuz kadın cinayetlerini ve kadına şiddet olayları duydukça gerçekten kanımda donuyor. Bu tarz şeyleri duydukça ben daha da tedirgin olmaya başlıyorum. İnanır mısınz evden okula, okuldan eve gelirken bile sürekli olarak tedirgin bir şekilde geliyorum. Allah’tan okulum ve evim birbirine çok yakınlaş.

Ancak artık evden dışarıya dahi adımımı atmak istemiyorum. Ressmen paronayak oldum diyebilirim. Ben zaten çok korkak bir kadınım. Bir de üstüne medyadaki haberler eklenince daha da tedirgin bir şekilde yaşıyorum. Bu yüzden güvenebileceğim, iyi kalpli birini arıyorum. Evim kira değil bu arada. Ailem burada okuyacağım ve burada hayatıma devam edeceğim diye kira vermenin saçma olduğunu düşündüler. Bu nedenle ev bana ait. Fatura gibi ufak tefek şeyleri de kimsenin dert etmesine gerek yok.

Yalnızca gıda masraflarını buluşsak benim için yeterli. Zaten faturalar çok düşük geliyor. Kaç kişi olursak olalım burada tasarruf elektriği mi ne öyle bir şey dediler, ondan varmış. Bu yüzden faturaları da ben üstlenirim. Bunlar haricinde sorularınız varsa yanıtlamakdan mutlu olurum.

Adı: Tuğba

Yaş: 23

Şehir: Bolu

Aradığı: Ev Arkadaşı (Sevgili)

Sigara Kullanımı: Var

Alkol Kullanımı: Var

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*