Bitlis Erkek Arkadaş Arıyorum

Merhaba. Ben doğuma büyüme istanbulluyum. Ancak aslen bitlisliyim. Şu anda da İstanbul’da yaşıyorum. Aynı zamanda da çalışıyorum. Tek başıma kalıyorum. Üniversite bittikten sonra kız arkadaşımla birlikte İstanbul’da iş bulduk. Ancak daha sonra kendisinin, annesi hastalandı. Bundan dolayı memleketine geri dönmek zorunda kaldı. Yaklaşık olarak bir senedir tek başıma yaşıyorum. Artık gerçekten bir erkek arkadaşım, düzgün bir ilişkim olsun istiyorum. Çünkü yalnız kalmaktan inanılmaz özledim sıkıldım. Geceleri ev o kadar sessiz oluyor ki bu durum hiç hoşuma gitmiyor.

Özellikle de ev arkadaşım gittikten sonra bunun farkına vardım. Ev arkadaşım Marken hiçbir şekilde, hiçbir şey ihtiyacım yoktu. Çünkü kendisiyle birlikte çok güzel zaman geçiriyorduk. Kendimi hiçbir zaman yalnız hissetmiyordum. Tüm dertlerimi paylaşabildiğim, iyi anlarım da hep mutluluğumu paylaşabildiğim, üzüntülü anlarında ise beraber üzüldüğüm biriydi. Ancak o gittikten sonra gerçekten hayatın bu şekilde devam etmeyeceğini ve benimde artık bir aile kurma yönünde adımlar atmam gerektiğini fark ettim.

Benim erkekler açısından pek fazla bir kriterim bulunmuyorz. 35 yaşına kadar olan erkekler benim için uygundur. Zaten bir erkek bir kadından büyük olmalı diye düşünüyorum. Geçmişte birkaç kere ilişkim oldu tabii ki. Ancak bunlarda tuhaf ve kötü tecrübeler yaşadım. İnsanlar gerçekten birbirlerine yalan söylemeyi, birbirlerini kandırmaya huy haline getirmişler. Sürekli olarak bana yalan söylendiğini, kandırıldığını hissetmek benim gerçekten sinirlerimi bozuyor.

Bu yüzden de yalana hiç tahammülüm yok diyebilirim. Kesinlikle yalansız bir ilişki arıyorum. İnsanlar yalan söyleyeceği davranışlardan kaçınırlarsa yalan söylemeye gerek duymazlar diye düşünüyorum. Bunun yanı sıra ben zaten çok anlayışlı bir kadınım. Bir çok şeyi alttan alıp anlayış gösterebilirim. Yeterki bana yalan söylenmesini. Eğer illa bir şey yapacaksanız yapmanızı tercih ederim. Çünkü yalan söylendiği zaman olaylar çok daha farklı bir noktaya gidiyoruz. Hiçbir zaman kapanmayacak yaralar ve güvensizlikler oluşuyor. Eğer böyle düzgün biri varsa kesinlikle görüşmemiz gerekiyor diyebilirim. Teşekkürler. Saygılarımla.

Adı: Sultan

Yaş: 25

Şehir: Bitlis-İstanbul

Aradığı: Erkek Arkadaş (sevgili)

Sigara Kullanımı: Yok

Alkol Kullanımı: Var

About Dilara Bakırcı

Check Also

Bolu Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

Bolu şehri biliyorsunuz ki ki yedigölleri ile son aşama meşgul olan ve son günlerde kümülatif …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir