Bingöl Evlilik İstiyorum

Merhaba. Sitenize ilk defa görüyorum. Ben de bir ilan bırakmak istedim. 19 yaşında genç bir kızım. Bingöl’de ailemle birlikte yaşıyorum. Benim ailem muhafazakardır. Nedenle çok fazla dışarı çıkmaya da çok fazla sosyalleşme fırsatı bulunmuyor. Bundan dolayı ben de internet üzerinde kendime sevgili, evlenebilecekn bir eş arıyorum. Tüm ailemizle kızlar belirli bir yaşa geldiği zaman evlendirilirler. Ben de ailemin gözünde şu anda evlendirecek yaştayım. Lise mezunyum.

Yemek yapmayı, kitap okumayı ve sinemaya gitmeyi çok seviyorum. Kuzenlerim yanımda olduğu zaman tabii ki ben de istediğim gibi dışarıya çıka biliyorum. Ancak öyle erkek arkadaşım olsun, erkek arkadaşımla gezip tozim gibi bir şey mümkün değildir. Bizim ailemizde bu tarz şeyler çok ters karşılanır. Biz Namusumuz da, ahlakımıza çok düşkün insanlarız. Bundan dolayı da düzgün bir erkek arkadaşa ihtiyacım var. Eğer kendim bulamazsam ailem zaten beni evlendireceği kişiler hazır. Bununla alakalı sürekli olarak zaten görücü geliyor.

Ancak ben kendi kocamı kendim seçmek istediğimden dolayı bu siteye ilan veriyorum. Benim ailem çok saygılı insanlardır. Kendi kocamı kendim seçicem dediğim zaman kimse sesini çıkartmadı. Ya da herhangi birini istemiyorum dediğim zaman kimse beni zorla evlendirmeye kalkmıyoruz. Bundan dolayı içim çok rahat. Annemle babamın çok güzel bir ilişkisi var. Ben de aynı o şekilde bir ilişkiye sahip olmak istiyorum.

Kaç yaşına gelirlerse gelsinler birbirlerine olan saygıları ve sevgileri hiçbir şekilde azalmıyor ve bitmiyor. Ben de kesinlikle saygılı bir erkek arkadaş istiyorum. Ailesine sahip çıkacak, güçlü, kendi ayakların üzerinde durabilen, ne istediğini bilen, özgüven sahibi ve bana ve ileride de doğacak olan çocuklarımıza karşı saygılı birini arıyorum. Eğer böyle biri varsa bana yazmaktan kesinlikle çekinmeyin. Teşekkürler.

Kartal Kız Arkadaş ve Sevgili Bulma Olgun ve Dul Bayan Arkadaş Evlilik ilanları ve Kartal Kız Bayan Cep Numaraları Whatsapp Sohbet

Adı: Sude

Yaş: 19

Şehir: Bingöl

Aradığı: Ciddi İlişki (Evlilik)

Sigara Kullanımı: Yok

Alkol Kullanımı: Yok

About Dilara Bakırcı

Check Also

Bolu Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

Bolu şehri biliyorsunuz ki ki yedigölleri ile son aşama meşgul olan ve son günlerde kümülatif …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir