Hayat Arkadaşı Arıyorum Bayan ve Erkek İlanları 2021-2022
Hayat Arkadaşı Arıyorum Bayan ve Erkek İlanları 2021-2022

Bayan Hayat Arkadaşı Bulma

Bayan hayat arkadaşı arama ve bulma, hayat arkadaşı arayan bayanlar, hayat arkadaşı arıyorum diyen erkekler, bayan Eş arıyorum diyen beyefendiler sitemize hoşgeldiniz. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Gaziantep, Diyarbakır, Konya ve diğer tüm şehirlerimizden bayan hayat arkadaşı arıyorum diyen herkes sitemiz içerisinde ücretsiz olarak aradıklarını bulabilirler.

🖤❤️ İsmim bahar dürüst ve ileriye yönelik ilişki yaşayabileceğin bir beyefendi arıyorum💜🖤

Herkese merhaba. 26 yaşındayım. Bir çocuk annesiyim. Eşimden ayrılalı sekiz yıl oldu ve artık çocuğumla birlikte yeniden bir hayat kurmak istiyorum. Hem ekonomik olarak hem de manevi olarak bir hayat arkadaşına, ya da birlikte güzel vakit geçirebileceğin bir sevgiliye ihtiyacım var. Çocuğum şu anda beş yaşında ve önümüzdeki sene ana okuluna başlayacak. Ben bir taraftan çalışıyorum bir taraftan da çocukla ilgileniyorum. Çok şükür iyi para kazanıyorum. Çocuğumun hiçbir şeye ihtiyacı yok. Ama benim bir erkek arkadaşa ihtiyacım var. İster sevgilim ol, İster erkek arkadaşım ol, ister kocam ol.! Ancak, sadece aramızdaki ilişkinin gidişatına bakarak hareket edebiliriz. Çocuğumun ihtiyaçlarını giderebilecek kadar bir gelire sahibim. Fakat sadece bu yeterli olmuyor.

Ben de küçükken hiç baba sevgisi görmedim. Her zaman baba sevgisini başka bir erkekle aradım. Doğal olarak saçma sapan bir iş yaptım ve küçük yaşta evlendim. Zaten evlendiğim sene pişmanlık hissetmeye başladım. İlk başlarda her şey çok güzel gidecek gibi görünüyordu. Ancak erken evlendiğim için ileriyi çok fazla düşünmeden hareket etmiştim. Kocam olacak şahsiyet beni mutlu ediyordu. Kendi öz babamdan bile görmediğim sevgiyi ve şevkati evlendiğim insan da hissetmiştim ancak her şeyin yalan olduğunu çok fazla sürmeden anladım. Bu nedenle evliliğim çok uzun sürmedi. Çocuğumu dünyaya getirdikten hemen sonra boşanmaya karar verdik. Karşılıklı olarak anlaştıktan sonra boşandık. Ekonomik sıkıntılarımız oldu. Doğal olarak evlendiğim insan isyan etmeye başladı ve Buda tartışmalara neden olmaya başladı. Bir de bunun üstüne çocuk doğacağı için yeni masraflar gelecekte. İki tarafta psikolojik sıkıntılar yaşamaya başlamıştık ve olay artık zıvanadan çıkmıştı.

Kendimi bildim bileli ne annemden ne de babamdan herhangi bir şekilde sevgi görmedim. Kardeşlerimle görüşmedim. Sevgi bulabileceğim bir insanla tanıştım zannediyordum fakat yanılmışım. Ekonomik sıkıntılar yüzünden ayrılık kararı alan bir insanla yaşıyormuşum. Uzun zamandır çocuğuma tek başıma bakıyorum. Bu durumdan şikayetçi değilim. Allah bir şekilde bunun gücünü veriyor. Artık önüme bakmak istiyorum. Bu saatten sonra bana maddi manevi destek olacak, evladımı kendi çocuğu gibi görecek, baba sevgisini ben yaşayamadım ancak benim çocuğuma yaşatabilecek bir erkek arkadaşa ya da sevgiliye ihtiyacım var. Ayrıldıktan sonra eski eşimle hiç görüşmedim. Artık dünya yansa insanla zaten görüşmem. Çocuklarım da olsun istiyorum. Sadece tek çocukla kalmak istemiyorum.

Hayat arkadaşı arayan ikinci baharını yaşamak isteyen bayanlar

Yeniden evlenmek isteyen ve yeni bir yuva kurmak isteyen, hayat arkadaşı arayan olgun ve dul bayanlar, hayat arkadaşı arayan zengin bayanlar ve çok daha fazlası ile tanışmak ister misiniz? Evet dediğinizi duyar gibiyim.! O zaman hiç zaman kaybetmeyin…

Eş arayan, koca arayan, hayat arkadaşı arayan türbanlı bayanlar, tesettürlü kadınlar, kapalı ve çarşaflı bayanlar, koca arayan, hayat arkadaşı arayan zengin kadınlar, orta yaş bayanlar, 50 yaş kadınlar, 60 yaş üstü kadınlar, 40 yaş üzeri bayanlar burada sizleri bekliyor. Bulunduğunuz ülke ya da şehir neresi olursa olsun size en yakın hayat arkadaşı arayan bayan ile tanışma fırsatını sizlere sunmuş bulunuyoruz.

About Dilara Bakırcı

Check Also

Bolu Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

Bolu şehri biliyorsunuz ki ki yedigölleri ile son aşama meşgul olan ve son günlerde kümülatif …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir