Bayan Doktor ve Hemşire Arkadaş Arıyorum

Sağlıkçı Sevgili İSteyenler Yazsınlar

Selam arkadaşlar ismim seda Kırklareli bölgesinde özel bir hastanede hemşire olarak çalışıyorum. 24 yaşındayım. Uzun zamandır hayatımda bir sevgilim yok. Özellikle de şu koronavirüs döneminden sonra ne yazıkki insanlarla sosyal herhangi bir aktivite bile yapamıyorum. Bu yüzden internet ortamında kendime bir sevgili bulabileceğimi düşünerek buraya ben de ilan verme gereği duydum. Şu anda burada sadece babamla birlikte yaşıyoruz. Annem uzun yıllar önce bizi terk edip gitmiş.

Babamdan Allah razı olsun beni okuttu büyüttü ve beni meslek sahibi yaptık. Babam hayatıma hiçbir şekilde müdahale etmiyor. Hatta ona bir erkek arkadaş bulmak istediğimi de söyledim. Bana internetten daha düzgün birini bulabileceğimi söyledi. Bu sitenin sahibinin de bayan olması neticesinde güvenerek ben de buraya böyle bir ilan verme gereği duydum. Lütfen bana mesaj gönderirken hangi şehirde yaşadığınızı ve nelerden Hoşlandığınızı, hobilerimizi, hayvan seviyor musunuz? İnsanlardan hoşlanıyor musunuz?

Bu gibi şeylerden bahsederseniz çok mutlu olurum. Bana mesaj gönderirken kaç yaşında olduğunuzu boyunuz ve kilonuzı falan da yazdım ki; sizin hakkınızda bilgi sahibi olayım değil mi? Sonuç olarak karşımdaki insana azda olsa tanımak istiyorum. Şimdilik cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaramı ya da Facebook Twitter Instagram adresimi veremem. İlerleyen zamanlarda karşındaki kişiye güvenirsem bunları zaten veririm. Hoşçakalın Allaha emanet olun.!

Türbanlı, Kapalı Doktor ve Hemşire Sevgili Arama Bulma

Burası sadece sıradan insanların değil aynı zamanda subay ve Assubayların, doktorların ve hemşirelerin, avukatların ve hakimlerin hatta savcıların bile ziyaret ederek kendilerine uygun insanlarla tanışmak istediği bir arkadaşlık sitesidir. Bu nedenle “sevgili arayan hemşire ve doktor bayanlar, arkadaş arayan hemşire ve doktor hanımlar, evlenmek isteyen hemşire ve doktor bayanlar “burada sizlerden sadece bir mesaj bekliyor olabilir. Ayrıca evlenmek isteyen ya da sevgili arayan hemşire ve doktor bayanların iletişim adresleri, cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları, Twitter Instagram ve Facebook adresleri gibi bir çok konuda internet sitemiz içerisinde aradığınızı bulma şansınız son derece yüksektir.

Öncelikle herkese merhaba sevgili arkadaşlar. Sizlerinde bildiği üzere Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük arkadaşlık sitesi olması yolunda son hızımızla ilerlemeye devam ediyoruz. Sitemizde son zamanlarda bayan doktor arkadaş arayanlar, bayan hemşire arkadaş arayanlar ve hastane ortamında birlikte çalıştıkları kızlara çıkma teklif edenlerle karşı karşıya gelmekteyiz. Bulunduğunuz şehirde bulunan bütün hastanelerden aradığınız bayan hemşire arkadaş bir bayan doktor arkadaşı bulabilmek için sitemizi kullandığınız için öncelikle hepinize teşekkür ediyoruz.

Sitemiz bayan doktorlar ve hemşireler tarafından ziyaret edilmektedir. Ancak, bu arkadaşlar genel olarak sevgili olmak için değil ciddi ve anlamlı bir ilişki içerisine girmek için hatta gerektiğinde evlenmek için burada bulunuyorlar.

İstanbul Ankara İzmir bursa Kayseri Adana Antalya Gaziantep Diyarbakır gibi büyük ve kalabalık şehirlerimiz başta olmak üzere sitemiz içerisinde bir çok il ve ilçeden hemşire ve doktor bayan arkadaş bulabilirsiniz. İnternet sitemizde Kürt Türk Alevi Çerkez Laz demeden dil ve din ve ırk ayrımı yapmadan güzel ülkemiz Türkiye’de yaşayan tüm insanlarımıza sınırsız bir şekilde hiçbir ücret talep etmeden hizmet sağlıyoruz. Bu sebepten dolayı hayalini kurduğunuz aşkı ve gerçek sevgiyi burada bulma şansınız oldukça yüksektir arkadaşlar.

Bu sebepten dolayı, bayan doktor arkadaş arayanlar ya da bayan erkek arkadaş arayanlar, bayan hemşire arayanlar sitemizde buldukları doktor arkadaşlarla konuşurken lütfen seviyesini koruyarak konuşsunlar. Çünkü bu kadar kutsal bir meslek içerisinde bulunan ve yıllarını okuyarak kitapların arasında geçirmiş olan bayanlara saygılı konuşmak zorundasınız. Sitemiz sizlerinde bildiği üzere seviyeli aklı başında bir arkadaşlık sitesidir.

Lütfen piyasadaki saçma sapan arkadaşlık siteleri ile karıştırmayın. Bayan doktor arkadaşlar ve hemşire arkadaşlarla muhabbet etmek ve sohbet içerisine girebilmek için aşağıdaki yorum bölümünü kullanarak öncelikle kendinizi tanıtmaya başlayabilirsiniz.

Hemşire kız arkadaş nasıl bulurum?

Hemşire bir kız arkadaş bulmak için öncelikle hemşire bir kız arkadaş bulmak istediğinizi belirtmeniz gerek. Çünkü Sitemizde her meslekten bayan arkadaş bulunmakta. Hatta sitemizde bayan subay ve astsubaylar bile yer alıyor. Siz hemşire bir bayan arkadaş aradığınızı dile getirmek durumundasınız. Buna örnek vermem gerekirse; “hemşire bayan arkadaş arıyorum, hemşire kız arkadaş arıyorum, evlenecek hemşire kız arıyorum, evlenmek için doktor bayan arkadaş arıyorum, evlenmek için hemşire kız arkadaş arıyorum, hemşire bayan cep telefon numaraları ve WhatsApp sohbet numaraları” gibi aradığınız şeyi tam olarak yazmanız gerekmektedir.

About Dilara Bakırcı

Check Also

Bolu Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

Bolu şehri biliyorsunuz ki ki yedigölleri ile son aşama meşgul olan ve son günlerde kümülatif …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir