Bayan Arkadaşa Hediye Fikirleri ve Tavsiyeleri

Kız arkadaşınıza bir hediye almak istiyorsunuz ve kafanız çok karışık. Sizi çok iyi anlıyorum. Bu yazımızda sizlere kız arkadaşınıza alabileceğiniz en iyi hediye fikirleri hakkında bilgiler vereceğim. Bu yazıyı sonuna kadar okuduktan sonra en doğru hediyeyi seçip, kız arkadaşınızın gözüne girmeyi başaracaksınız.

Bu konumuzda sizlere bayan arkadaşa hediye ne alınır, sevgiliye alınacak en romantik hediyeler, kız arkadaşa hediyelik eşyalar, bayan arkadaşa hediye notları, sevgiliye hediye notları, kız arkadaşa doğum günü hediyesi şeklindeki aklınızı karmakarışık eden bir türlü içinden çıkamadığınız o kocaman probleminizi çözmek için tavsiyeler vereceğim. Şimdi yazımıza geçelim…

Bayan arkadaşa hediye ne alınır ?

Kız arkadaşıma hediye ne alsam diye düşünenler için fikir veriyorum. Hayatınıza renk katan ve ona seni çok seviyorum dediğiniz zaman gözleri parlayan bir insana hediye alacaksın. İnsanların kız arkadaşları ve sevgilisi hayatına girdiği andan itibaren hayatlarındaki tek amaçları onu mutlu etmektir. İnce düşünen erkekler,sevgilisine hediye almadan önce güzelce bir araştırır ve daha sonra karar verir.

Kaliteli erkekler sevdikleri kadınlar için çaba sarf eder. Vurdum duymaz tavırlarla hareket etmez. Özel günlerde hediye alırken bile internetten araştırır ondan sonra alır. Bu noktada seni çok tebrik ediyorum sevgili dostum. Şu anda bu yazıyı okuduğuna göre bu bahsettiğim kişi sensin..!

Sevgili olmak dendiği zaman benim aklıma ne geliyor biliyor musun? Hayatım üzerimize yüklemiş olduğu bütün ağırlığı ikiye bölmek, daha önce hiç görmediğimiz renkleri görebilmek, hiç tatmadığımız duyguları tadını bilmek… İşte tüm bunlardan dolayı kız arkadaşınıza Özel günlerde, ya da içinizden geçtiği herhangi bir gün onun ne kadar özel olduğunu hissettirecek anlamlı hediyeler almak gerekir. Özellikle de bayanlar kendilerine verilmiş olan bir hediye sayesinde, bütün kötü şeyleri unutur ve kendilerini acayip bir şekilde mutlu hissederler. Kadınlar hediyeyi çok severler dostum. Tabii ki söz konusu sevgilin olunca hediye almak biraz zor oluyor ve insan internetten araştırmak ve ona göre bir karar vermek istiyor. Şimdi gelelim kız arkadaşına alabileceğin hediyeler konusunda neler yapacağımıza…

Kız Arkadaşa Alınabilecek Hediyeler

Kız arkadaşınıza hediye alırken çok dikkatli davranmalısınız. Gerçekten onu mutlu edecek çok anlamlı bir şey almanız gerekir. Mezarlıktan çiçek yolmayın.

Örnek vermem gerekirse sevgiliniz çiçekleri seviyorsa eğer, Birgül ya da bir karanfil almak yerine yaşayan kolye almanızı tavsiye ederim. Yaşayan kolye nasıl bir şey biliyor musun? Saydam yani cam olan bir kolye. Bu kolyenin içinde bir papatya var. Ama papatya sahte değil. Bildiğiniz canlı canlı papatya…

Ve bu papatya yaşıyor. Kolyenin içerisinde sonsuza kadar yaşıyor. Yani sevgilinize aldığınız bu kolye sayesinde ona hayatının sonuna kadar solmayacak bir papatya almış oluyorsunuz. Üstelik öyle çok da pahalı bir ürün değil. İnternet sitelerinde 50 liraya bulabilirsiniz.

Sevgiliye özel baskılı yastıklar

Hani şu evimizde koltuk köşelerinde kullandığımız dört köşeli, adına kırlent denen zımbırtı var ya işte ondan bahsediyorum.

Bu kalemlerin üzerine sağ tarafına senin adın sol tarafına onun adını yazabiliyorlar. Tam ortasına da sizin fotoğrafınızı koyup üstüne seni seviyorum yazıyorlar. Bu kırlenti sevginizi aldığınız zaman,kendi odasında her gece ikinizin fotoğrafının üzerine başını koyarak uyuyacak. Ne kadar güzel değil mi?

Mandallı saksı çiçeği

Mandallı saksı çiçeği içerisinde bir çiçek olan, bu çiçeklerin dallarında mandalları bulunan ve bu mandalları ucunda ise ikinizin fotoğrafları olan bir çiçektir.

Sizin fotoğraflarınız da süslenmiş güzel biz çiçeği aldığınız zaman sevgiliniz onu evinin baş köşesinde en güzel yere koyacaktır.

Matruşka aşk kulesi

Matruşka aşk kulesi de şöyle bir şey sevgili arkadaşım. Kalpler halinde yapılmış 4 tane kutu var. Bu kutuların her biri birbirinden daha büyük. Büyük kutuyu açıyorsun içinden küçük kalp çıkıyor. Küçük kalbi açıyorsun onun içinden daha küçük bir kalp daha çıkıyor.

4 tane küçük kalpli çiçek kutulanmış halde sevgiline hediye olarak gidiyor. Ve bu kalplerin her birinin içerisinde ayrı hediyeler var. Mesela en büyük kalbin içerisinde Bir gül , ondan sonraki kalp kutunun içerisinde çikolatalar, daha sonraki kalp kutusunun içerisinde şekerler, en küçük kalp kutusunun içerisinde ise bir yüzük düşün… Vooaaavvv bence harika…!

Sana verebileceğim tavsiyeler bunlardan ibaret. Aslında çok tavsiye öğretebilirim. Ama biraz da sen düşün artık.. Ömür boyu mutluluklar diliyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*