Bayan Arkadaş Telefon Numarası İstiyorum Evlenmek Amacı Olan Hanımlar

Türkiye’nin en büyük arkadaşlık ve evlilik sitesi olarak sesli vadi internet sitemiz içerisinde “bayan arkadaş telefon numarası istiyorum ya da arıyorum” diyen beyefendiler için oluşturduğumuz bölüme hoş geldiniz. Burada, dul bayan arkadaş, olgun ve zengin kadın arkadaş, sevgili arayan bayanlar, türbanlı ve tesettürlü birbirinden güzel kadınlar ve kızların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaralarını arıyorum diyen beyefendiler bulundukları şehir neresi olursa olsun kendilerine uygun bayanlarla tanışabilir ve telefon numaralarını kendilerinden isteyebilirler. Özellikle de İstanbul’dan Ankara’dan İzmir’den Bursa’dan Konya’dan Adana’dan Antalya’dan gaziantep’ten Diyarbakır’dan ve ülkemizin diğer tüm şehirlerinden bayan arkadaş arayan tüm erkekler internet sitemizi hiçbir Ücret ödemeden ve Üyelik gerçekleştirmeden bedava olarak kullanabilirler.

❣️Adım Büşra. Aslen Antepliyim. İstanbul’da Yalnız Yaşıyorum. Erkek Arkadaş Arıyorum❣️

Merhabalar arkadaşlar ben Büşra aslen gaziantepliyim şu anda İstanbul’da yalnız başıma yaşamaktayım. Burada bir ilçe belediyesinde özel bir konumda çalışmaktayım. Ailem İzmir’de yaşıyor Ben küçük kardeşim ile birlikte İstanbul’da yalnız başıma yaşıyorum. Annemle babamın arasında yaşanan bazı sıkıntılardan dolayı ben burada yalnız başıma yaşamaya mahkum edildim de diyebilirim. Özel hayatım hakkında çok fazla şey anlatmak istemiyorum Yani sizin anlayacağınız sadece Erkek arkadaşımla paylaşabilirim bu konuları Lütfen beni yanlış anlamayın arkadaşlar.

Ama her ne olursa olsun ben yine de ailemi çok seviyorum maddi manevi herhangi bir sorunum yok aslında ama Aşk konusunda yüzüm bir türlü gülmüyor Arkadaşlar. Bir türlü kendime uygun güvenebilir aklı başında bir beyefendi ile tanışamadım gitti şansım mı kapalı baktın mı kötü anlamadım gitti ya..!!

Zaten karakteristik yapıyor bakılacak olursa ben öyle kolay kolay aşık olacak bir kadın değilim ancak En azından bir erkekten hoşlandığım zaman onunla uzunca bir zaman süre önce birlikte olmak hatta yeri gelirse karşılıklı olarak anlaşabilirsek evlilik bile yapmak istiyorum fakat bir türlü bu konuda yüzüm gülmüyor. Annem de bir taraftan sürekli evlen kızım diye baskı yapıyor ve neredeyse sürekli yok komşunun oğlu yok alt bakkalın çırağı diye bana bazı erkeklerden bahsediyor. Annem de ne yapsın garibim herhalde artık torun sevmek istiyor onu da anlıyorum.

Ancak annem böyle yaptıkça ben daha çok bunalıyorum. Ben böyle saçma sapan bir evlilik hayal etmiyorum. Yani görücü usulü ya da annemin babamın bulduğu biriyle evlenmek benim için çok saçma geliyor. Ben gerçek anlamda birlikte güzel şeyler yaşayabileceğim ve birlikte hayatın geri kalanına ciddi anlamda devam edebileceğim dürüst bir beyefendi bulmak ve onunla birlikte ömrümün geri kalanını gerekirse evlenmeden geçirmek istiyorum. Benimle ailenin kafa yapıları çok farklı arkadaşlar.

⭐Dul Boşanmış Bayan Telefon Numarası Arıyorum⭐

Türkiye’nin neredeyse bütün şehirlerinde evlenmiş fakat sonradan mutlu olamadığı için ya da kafa yapıları uygun olmadığı için boşanmış olan dul kadınlar bulunmaktadır. Bu kadınların büyük bir bölümü Facebook Twitter Instagram ve TikTok gibi sosyal medya mecralarının kullandıkları gibi arkadaşlık ve evlilik sitelerini de aktif bir şekilde kullanmaktadır. Bu nedenle, dul boşanmış bayanların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaralarını arıyorum diyen erkeklerinde sayısı 2022 yılında oldukça yüksek bir hale gelmiştir.

Sesli vadi evlilik ve arkadaşlık sitesi olarak yeniden evlenmek isteyen, yeniden mutlu bir yuva kurmak isteyen ya da sevgili arayan dul kadınları internet sitemizde Büyük bir keyifle ağırlamaktadır. İnternet sitemizin içerisinde dul bayan cep telefon numaraları arıyorum, dul kadınlarla telefon numarasını alarak sohbet etmek isteyen, dul bayan WhatsApp guruplarına katılmak ve kalbine hitap edebilecek bir bayanla tanışmak isteyen birçok erkek bulunuyor. Bunların içerisinde Doktorlar subay ve astsubaylar iş adamları polis memurları özel harekat polisleri ve çok daha fazlası da bulunmaktadır. Çünkü Türkiye’nin en kaliteli arkadaşlık ve evlilik sitesi olarak elit ve kaliteli bir kitleye hitap etmekteyiz.

About Dilara Bakırcı

Check Also

Bolu Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

Bolu şehri biliyorsunuz ki ki yedigölleri ile son aşama meşgul olan ve son günlerde kümülatif …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir