Maddi Destek Arayan Bayanlar Para Destek Verecek Kadınlar Dullar Olgun Bayanlar İlanları 2022
Maddi Destek Arayan Bayanlar Para Destek Verecek Kadınlar Dullar Olgun Bayanlar İlanları 2022

Bayan Arkadaş Maddi Destek

Son zamanlarda ülkemizdeki ekonomik problemlerden dolayı bayan arkadaş maddi destek konusu gündeme geldi. Maddi destek arayan boşanmış yalnız bayanlar, dul bayanlar maddi destek olmak istiyorum diyen erkekler ve çok daha fazlası ile karşılaşmaya başladık. Sitemizin bu bölümünde bayan arkadaş maddi destek arama ve bulma konusunu sizlerle paylaşıyoruz. 2022 en güncel ilanlar burada sizleri bekliyor.

Selam ismim Halime maddi destek olacak erkek arkadaş arıyorum.

Öncelikle Herkese selamlar arkadaşlar 2 yaşındayım İstanbul Şişli tarafında yalnız başıma yaşıyorum. Bir tane kızım var dul bayanım. İzmir’den buraya taşındım tek başıma yaşamak zorunda kaldım. Hayat çok zor arkadaşlar ailem bana hiç destek olmuyor kardeşlerim yüzüme bile bakmıyor. Boşandıktan sonra inanılmaz bir yalnızlığın içerisinde kaldım. Bir taraftan erkeksizlik bir taraftan çocuğun sıkıntıları ve bir taraftan da maddi sıkıntılar üst üste bindi ve artık psikolojim bozulmaya başladı. Ne bir sevgilim Ne bir erkek arkadaşım ne de cebimde param var böyle hayat olmaz olsun.

Henüz aileme söylemedim ve ailemin hiçbir şekilde bilmediği banka kredi borçlarım var bu sebepten dolayı çaresizlikten dolayı ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. İsmini vermek istemediğim bir bankaya üç aydır taksitleri ödeyemediğim den dolayı artık yasal işlemleri başlatılacak mış bununla ilgili avukat sürekli aramaya başladı. Hayatımda hiçbir zaman böyle bir duruma düşmemiştim çok utanıyorum. Eğer böyle bir durum olursa eve tebligat gelecek ve ailemle böylece öğrenmiş olacak. Sizin anlayacağınız büyük bir rezillik beni bekliyor. Onu da geçtim ailemin öğrenmesini çok fazla önemsemiyorum ama her şey ortaya çıktıktan sonra inanılmaz bir huzursuzluk olacak. Annem bir taraftan babam bir taraftan kardeşlerin bir taraftan boşandığım gerizekalı kocam Bir taraftan Kendi kendilerine sevinecekler ve düştüğüm bu durum onları mutlu edecek bunun olmasını kesinlikle istemiyorum.

Evim zaten şu anda asgari ücretle ancak geçiniyor. Geçilmiyor yetmiyor bile banka kredileri mi yüzünden ne yapacağımı da şaşırmış durumdayım. İstediğin bankaya olan bu borcu bitirebilmek. Bir an önce bankaya borçlarımı ödemeye başlamazsam yasal işlemler başlayacak. İnanın ki ben kimseyi kandırmıyorum durumumu ve düşmüş olduğum mağduriyetimi sizlerle paylaşıyorum. hem sevgilim olacak hem benimle birlikte yaşayacak hem de ekonomik olarak bana destek olabilecek birilerini arıyorum. Kredilerimi borçlarını ödesin demiyorum. Benimle birlikte yaşasın evini gıdasını elektriğini suyunu ve kirasına destek olsun benim için yeter. Benimle sevgili olmak isteyen Aynı zamanda da maddi destek sağlayabilecek erkeklerin alt bölümdeki mesaj bölümünü kullanarak bana mesaj göndermelerini Rica ediyorum arkadaşlar.

Maddi Destek Arayan Boşanmış Dul Bayanlar

İstanbul Ankara İzmir Antalya Konya Tokat Sivas Samsun Muğla Tekirdağ Edirne ve ülkemizin neredeyse bütün şehirlerinde yaşayan kredi kartı borçları olan sıkışmış artık ekonomik olarak geçinemeyen birçok erkek ve bayan bulunmaktadır. Ne yazık ki güzel ülkemiz Türkiye’de bu gibi durumlar çok yaşanmaktadır. İnternet sitemizin bu bölümünde maddi destek arayan boşanmış dul bayanlar ve üniversiteli kızlar ev arkadaşı arayanlar kiraya destek olacak erkek arkadaş ve kız arkadaşı arayanlar bulunur.

2022 yılının en güncel en yeni ilanları ile sitemizin bu bölümünde maddi destek sağlayacağım bayan arkadaş arıyorum maddi destek vereceğim bayan arıyorum maddi destek arayan bayanlarla tanışmak istiyorum gibi yaptığınız birçok aramaya en doğru sonuçları bulabilir ve bir hayır işleyebilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun emin olun ki sizin yakınlarınızda maddi destek arayan ve Bayan arkadaşa maddi destek vermek istiyorum diyen birçok erkek ve kadın bulunacaktır.

Maddi Destek ve Ev Arkadaşı Arayan Üniversiteli Kızlar ve Öğrenciler

Yıllardır süregelen bir şey vardır o da üniversiteli kızlar ve öğrenciler her zaman ev arkadaşı ve maddi destek olabilecek birilerini arar dururlar. Ülkemizde erkek arkadaşı ile beraber yaşayan birçok üniversiteli kız bulunmaktadır. öğrenciyim maddi destek arıyorum diyen kızların cep telefon numaraları WhatsApp numaraları Facebook Twitter Instagram TikTok gibi sosyal medya adresleri internet sitemizde yer alabilir.

Ancak karşınızdaki kişiye kelimenin tam anlamı ile güvenmeden ve onun gerçekten maddi desteğe ihtiyacı olduğundan emin olmadan hareket etmemenizi öneririm. Dürüst ve güvenilir kişiler ile tanışarak hem kendi ekonomimize katkı sağlayabilir hem de karşınızdaki kişiye ekonomik ve maddi destek olarak büyük bir sevap işleyebilirsiniz. Yapmanız gereken tek işlem sitemizin alt bölümünde bulunan mesaj gönderme bölümünü kullanmak ve maddi destek arayan bayanlarla tanışmak istiyorum ya da maddi destek sağlamak için bayan arkadaş arıyorum şeklinde bir başlık oluşturarak kendinizi tanıtmak olacaktır. İnternet sitemiz tamamen ücretsizdir ve herhangi bir şekilde üye olmanıza gerek yoktur.

About Dilara Bakırcı

Check Also

Bolu Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

Bolu şehri biliyorsunuz ki ki yedigölleri ile son aşama meşgul olan ve son günlerde kümülatif …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir