Bayan Arkadaş Edinme Siteleri ve Sitesi Ücretsiz Tanışma ve Mesajlaşma
Bayan Arkadaş Edinme Siteleri ve Sitesi Ücretsiz Tanışma ve Mesajlaşma

Bayan Arkadaş Edinme Siteleri

Hiçbir ücret ödemeden Son derece pratik ve kolay bir şekilde bayan arkadaş imdadına yetişen arkadaşlık ve evlilik Sitemize hoşgeldiniz. Türkiye’nin en büyük arkadaşlık sitesi olarak en kolay yoldan bayan arkadaş edinebileceğiniz pratik bir sistem ile karşınızdayız. Sitemizin bu bölümünde bayan arkadaş edinmek istiyorum, bayan arkadaş edinme sitesi, bayan arkadaş edinmenin yolları, bayan arkadaş ekleme sayfası, kolayca bayan arkadaş edinmek, Facebook’ta Twitter’da Instagram’da bayan arkadaş nasıl bulunur? Gibi sorularınızın tamamının cevabını alabilirsiniz.

İsmim rümeysa bayan arkadaş edinmek istiyorum diyen varsa bana yazabilir ben de erkek arkadaş arıyorum

Herkese selamlar arkadaşlar. Ben rümeysa. Kayseri’nin bir köyünden aranıza katılıyorum.25 yaşındayım ve bekarım. Sizlere biraz kendimden bahsetmek istiyorum. Liseden sonra okumadım. Okuduğum bölümle ilgili bir iş bulamıyacağımı düşündüğüm için devam etmek istemedim. Biliyorsunuz Türkiye’de artık şartlar çok zor. Fakat lise mezunuyum. Şimdilik Kayseri’de köyde ailemle birlikte yaşıyorum. Annemle babam çiftçilikle uğraşıyorlar. Salatalık, domates, biber yetiştirip satıyorlar ve bu şekilde geçimimizi sağlıyoruz. Köy yerinde yetişen bir bayan olduğum için ayıptır söylemesi çok hamarat Bir kadın olduğumu söyleyebilirim. Kendime düzgün akıllı kaliteli bir erkek arkadaş bulmak istiyorum. Bayan arkadaş edinmek istiyorum diyen beyefendiler bana çekinmeden mesaj gönderebilirler.

Köylü kızı olduğum için bir çok konuda becerikli biriyimdir. Özellikle de evlenmek isteyen erkekler olursa bu konuda kendilerini çok şanslı hissedebilirler. Çünkü ben bu yaşımda kendi evimi çekip çevirebilecek, dünyanın en güzel yemeklerini yapabilecek bir yapıya sahibim. Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçiyor. Bir erkeği mutlu etmek için evini temiz tutmak, onun yemeklerini yapmak, gömlekleri ve pantolonları her zaman ütülü bırakmak gerekiyor. Biz köyde böyle gördük. Köyde yaşadığım için zaten çok fazla sosyal bir hayata sahip değilim. Alışveriş yapmak, kafelerde gezmek, sürekli internette takılmak gibi huylarım yoktur.

Benim hayatımda yaptığım en büyük sosyal aktivite köydeki arkadaşlarla toplanıp dere başında sohbet etmek. Bundan fazlası zaten köy yerinde pek de mümkün değil. Köy yerinde çok fazla sosyal olamazsınız. Ne köylüler, ne de ailem zaten böyle bir şeye müsaade etmez zaten ben de istemem. Tabii ki ben de sosyal bir insan olmayı severim ancak bugün az imkanlar dahilinde gerçekleşebilir diye düşünüyorum. Şu anda evlenmek için çok erken olduğunu düşünüyorum. Ama köy yerinde de artık yaşamak istemiyorum. Köy hayatı bana çok fazla uygun bir hayat sayılmaz. Evlenmek ve evlendikten sonra şekilde yaşamak gibi bir planım var tabii ki.! Fakat bunun haricinde iş hayatına atılmak, kendimi daha fazla geliştirmek ve maddi manevi erkek arkadaşıma destek olmak ve huzurlu güzel bir yuva kurmak elbette benim en büyük hayallerim arasında yer alıyor.

Evde oturup salak salak komşularla dedikodu yapmaktansa bir iş yerinde kendimi işime gücüme vermek ve para kazanmayı tercih ediyorum. Aptal bir kadın modunda yaşamak istemiyorum. Benim de ideallerim, benim de hayallerim var. Bu konuda bana destek olup beni motive edebilecek bir erkekle ciddi anlamda bir ilişki yürütmek istiyorum. Bana çalışamazsın, evde otur temizlik yap, çocuklarına bak gibi saçma sapan bir yaklaşımla gelecek olanlar lütfen yazmasınlar. En baştan bunu bilmenizi istiyorum. Hayata dahil olmak, olanı biteni ben de bilmek istiyorum. Kocasının bütün yükünü omuzlarına alan, tıpkı bir evcil kedi gibi evde kocasını bekleyen bir evlilik hayatı ya da bir ilişki bana Son derece ters. Bu durum beni hiç mutlu etmez. Böyle bir ilişki istemiyorum. Şimdiden mesaj gönderen herkese çok teşekkür ediyorum arkadaşlar. Allah’a emanet olun kendinize iyi bakın.

Bayan arkadaş edinmek istiyorum diyenler

Bayan arkadaş edinmek istiyorum ya da bayan arkadaş arıyorum diyenler internet sitemizi hiçbir ücret ödemeden ya da herhangi bir üyelik gerçekleştirmeden kullanabilirler. İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Adana Gaziantep Diyarbakır gibi kalabalık şehirler başta olmak üzere Türkiye’nin bütün şehirlerinden ve ilçelerinden hatta gördüğünüz gibi küçücük köylerinden ve kasabalarında bile “bayan arkadaş edinmek istiyorum, erkek arkadaş bulmak istiyorum, yakışıklı erkek arıyorum, güzel bayan arkadaş arıyorum, türbanlı bayan arıyorum” gibi aramalar yaparak Sitemize ilan bırakan binlerce insan bulunuyor. Sizlerde bu insanlar arasında hemen şimdi yerinizi alabilirsiniz.

Sitemizin hemen alt bölümünde bulunan yorumlar bölümünü kullanarak kendinizi tanıtabilirsiniz, bulunduğunuz il ya da ilçeden size en yakın olan bir bayan ya da erkek arkadaş edinebilirsiniz. Güvenilir, dürüst, gerçek, resimli, fotoğraflı ilanların yer aldığı, gerçek erkek arkadaş arayan, günübirlik ilişkilerden uzak, kaliteli evlilikler gerçekleştirmek isteyen türbanlı dul olgun zengin her türlü bayan ve erkek ile internet sitemiz içerisinde karşılaşma ihtimaliniz son derece yüksek ve olası bir durumdur.

About Dilara Bakırcı

Check Also

Bolu Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

Bolu şehri biliyorsunuz ki ki yedigölleri ile son aşama meşgul olan ve son günlerde kümülatif …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir