Bayan Arkadaş Bulma Siteleri Yorumları

İnternette kız arkadaş bulmak ve bayan arkadaş bulmak için öncelikle bayanların en çok yorum yaptığı ya da erkeklere en fazla yorum yaptığı siteleri tavsiye etmeniz gerekir. Çünkü bir internet sitesinde ne kadar fazla yorum yapılıyorsa o kadar aktif demektir.

Dolayısıyla aktif olan sitelerde arkadaş olma olasılığınız çok daha yüksek olacaktır. Anlatabildim mi ? piyasaya beni bıraktığınız zaman yüzlerce arkadaşlık sitesi ve uygulaması görebilirsiniz. Ancak birçok arkadaşlık sitesinde çakmak Facebook kızların fotoğrafları ve profilleri ile karşılaşırsınız. Çünkü Türkiye’de arkadaşlık sektörü henüz o kadar gelişmiş değildir. Bu nedenle Bayan ve Kız arkadaş bulma siteleri yorumları çok önemlidir. İşte bu konumuzda size bundan bahsedeceğim

Kız arkadaş bulma sitelerinde kızların yorumları

Kız arkadaş arayan insanlar kızların yorumlarına çok dikkat etmelidir. Çünkü karşıdaki kız bile olmayabilir. bunun aksine karşınızdaki insanın kız olduğunu anladığınızda bile dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum. Neden mi ?

Çünkü arkadaşlık siteleri başta olmak üzere birçok sosyal medya hesaplarında ve mobil uygulamalarda kızlar genelde erkeklere dolandırmak ve cebindeki parayı göz koymak için hile hurda yapabiliyorlar. İnternet mecrasında önümüze gelen her insana güvenmemeyi tercih edin. Karşınızdaki cillop gibi bir hatun olsa bile aklınızı başınızdan almasına müsaade etmeyin.

Kızlara nasıl yorum yaparsanız elde edersiniz ?

Bayanlara ve özellikle de genç kızlara yorum yaparken dikkatli olmanız gereken bazı konular var. Mesela karşıdaki bayana sadece selam ve merhaba diyerek saçma sapan bir cümle ile başlamayın.

Bayanları etkileyebilecek birkaç cümle kafanızda oluşturarak onlara o cümlelerle yaklaşın. Arkadaşlık sitelerinde binlerce erkek kız arkadaş ve sevgili arıyor. Yani sizin görmüş olduğunuz o kıza sizin haricinde belki de 200 kişi daha yazıyor dur. Bu nedenle sizin daha etkileyici olmanız gerekebilir.

Karşınızdaki kızın dikkatini çekmez seni hiç şansınız olmayacaktır. dikkat çekici bir kaç cümle kurarak kızı eklemeye çalışın ve daha sonra yumuşak yumuşak kıza yürümeye başlayın. Yürümekten kalktım argo ya da saçma sapan cinsel içerikli konulara kalkışma nızı gerektirmiyor. ne kadar dürüst güvenilir ve aklı başında bir erkek olduğunuzu ona kanıtlayın gerisi zaten su gibi akıp gelecektir..

About Dilara Bakırcı

Check Also

Bolu Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

Bolu şehri biliyorsunuz ki ki yedigölleri ile son aşama meşgul olan ve son günlerde kümülatif …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir