İnternet ortamında bayan arkadaş ve kız arkadaş bulmak için sitemizi ziyaret eden bütün kardeşlerimizin işini çözmek için elimizden geleni yapıyoruz. Ülkemizin neresinde oldu olsun hiçbir önemi yok çünkü sitemiz sadece Türkiye’ye değil Türkiye’nin bütün şehirlerine kasabalarına köylerine ve Avrupa ülkelerine dahi hizmet sağlıyor.

Bayan Arkadaş ve Kız Arkadaş ayarlama bayan arkadaş arayan erkek ilanları kategorisi adı altında sizlere hizmet sağlayan sitemizde kız arkadaş arayanlar bu sitede büyük bir olasılıkla aradıklarını bulacaklardır.

Bayan arkadaş arıyorum telefon numarası

Kız arkadaş arayanlar genelde cep telefonu numarasını bulmak ve telefondan kolayca iletişime geçmek isterler. Elbette bu çok mantıklı bir olay. fakat Türkiye’de ne yazık ki kızların numarasını bulmak sizin tahmin ettiğiniz gibi basit değil.

Türkiye’deki kızlar genel olarak cep telefonu numaralarını ya da WhatsApp numaralarını internet sitelerinde yayınlamaktan çekinirler. Bu konuda sonuna kadar haklılar. çünkü bu ve bu tarz internet sitelerinde cep telefonunu yayınlayan kızların numaraları ifşa olur ve o telefon gece gündüz susmaz sürekli çalar ve kızı rahatsız olur.

Bu nedenle İnternet ortamında bayanların cep telefonu numaralarını yayınlayamıyoruz. Eğer bir kızın cep telefon numarasını almak istiyorsanız bunu kendiniz yapmalısınız. aşağıdaki yorum bölümünü kullanarak ya da sitemizden üye olarak sitede tanıştığınız kızlardan bizzat kendiniz cep telefonu numaralarını isteyebilirsiniz bu konuda bir sakınca bulunmuyor.

Bayan arkadaş bulmak için ilan vermek istiyorum

Sitemizde ilan vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aşağıda bulunan email adresimizden ya da sitedeki herhangi bir yorum bölümünden bize bir yazı yazıp gönderin. Site de ilan vermek istediğini dile getirdiğiniz takdirde yöneticilerimiz size dönüş yaparak sitede gereken ilanınızı büyük bir keyifle ve zevkle yayınlanacaktır.

Sitemizde ilan verdiğiniz takdirde ana sayfamızda göndermiş olduğunuz ilan sınırsız ve sonsuz bir şekilde yayınlanır. Google arama motoruna adınızı soyadınızı yazdığınızda ya da ilan başlığınızı yazdığımızda kendi ilanınızı rahatlıkla bulabilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Merhaba ben ahmet bursa mustafa kemal paşada bır şantiye de gövenlik gürevlisiyim
    dörüst yalan söylemeyen bir kişiyim
    yaş 40 boy 177 esmerim kilo 95

    bir bayan arkadaş arıyorum yaşım dört yalan söylemeyen her ilde olabilir göndüz yatırım gece wahapsap mesaj atabilir tl 0539 463 25 15

    • Selam allekum kisa ve oz kendimi tanitayim ismim merve 25 yasindayim bekyatim hic bir evlilik yapmadim kismet olursa turkiyede biriylen evlenmek istiyorum helal sut emis allahtan korkusu olan evine ve esine sahip cikacak allahin bi kulunlan evlenmek istiyorum gonuler bir olduktan sonra ekmeyimi suya tuza banip evlenecegim kisiylen bir omur boyu yaslanmak isterim buraya pek fazla girmedim icin sana cep numarami brakiyorum 004915211283486 cidisen ara allaha emanet ol

Mesaj Göndermek İster misin ?

Please enter your comment!
Please enter your name here