Balıkesir Erkek Arkadaş Arıyorum

Merhaba. Aslen balıkesirliyim ancak şu anda İstanbul’da Sabiha Gökçen havaalanı da çalışıyorum tanbul’a üniversite okumak için geldim. 2 yıllık havacılık bölümünü bitirdikten sonra burada çalışmak için tekrardan geldim. İstanbul’da yaşamak benim için gerçekten bir hayaldi. Ancak sonrasında İstanbul’da yaşamanın kabus olduğunu anladım. aslında İstanbul’da yaşamak hem güzel hem de bir o kadar da çileli desem daha doğru olur.

Ayrıca buranın insanları da bir tuhaf gerçekten nokta ben Balıkesir’de çok güzel arkadaşlıklar, çok güzel insanlar biriktirdim. Ancak İstanbul’da öğle insanlar bulmak gerçekten hiç kolay değil. Ben küçüklüğümden beri hep aynı insanlarla bir arada büyüdüğüm için hepimiz kardeş gibiyiz. Ancak İstanbul’da yaşayan insanlara baktığım zaman geçmişlerinden gelen insanlarla pek fazla samimi değiller.

Çünkü burası o kadar büyük ve sürekli olarak mücadele edilen bir şehir olduğundan dolayı insanlar çocukluk arkadaşlarına ya da sevdikleri insanlara zaman ayıramıyor lar. Belirli bir süre sonrasında herkes kendi hayatının içerisinde kaybolup gidiyor. Tabii ki Balıkesirli olanlar biliyor Balıkesir küçük bir yer olduğundan dolayı izde öyle değil nokta ben doğma büyüme Edremit liyim.

Yaklaşık olarak 4 aydır da İstanbul’da çalışıyorum. Buradan kendime birkaç tane sevgili yaptım tabii ki. Ancak hiç biriyle ilişki yürütme medim. Ben de Kendi memleketinden bir erkek arkadaş sevgili aramak istedim. Bunu bulabileceğim en uygun yerde tabii ki de internet diye düşündüm. Hayatımda ilk defa bir internet sitesine ilan veriyorum.

Daha ne yazacağımı pek bilmiyorum. BAlıkesir’den olan İstanbul’a gidip gelme problemi olmayan Erkek arkadaş istiyorum. Ben de müsait oldukça tabii ki de balıkesir’e gidebilirim. Zaten annem ve abim de Balıkesir’de yaşıyorlar. Bu yüzden sürekli olarak yolun balıkesir’e düşüyor.

Balıkesir erkek arayan, sevgili arayan genç güzel kızlar

Adı: Melisa

Yaş: 25

Şehir: İstanbul- Balıkesir

Aradığı: Sevgili ( Erkek Arkadaş )

Sigara Kullanımı: Var

Alkol Kullanımı: Var

About Dilara Bakırcı

Check Also

Bolu Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

Bolu şehri biliyorsunuz ki ki yedigölleri ile son aşama meşgul olan ve son günlerde kümülatif …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir