Aydın Bana Sahip Çıkacak Sevgili Arıyorum

Merhaba burcu hanım. 29 yaşındayım. Daha önce bir kez evlendim. Bir buçuk sene evli kaldım. Kötü bir evliliğim oldu. Çünkü çok erken yaşta evlendim. Benim için lise aşkıydı diyebilirim. Lise zamanlarını siz de biliyorsunuz ki her şey bir heves oluyor. Ben de bu hevese kapılıp yanlış bir ilişki içerisinde oldum Ve evlendim. tek celsede boşandım. Çünkü yaşımız ilerledikçe birbirimizle iyi anlaşamadığımız ı fark ettik. Bunun sonucunda da anlaşmalı ve Medeni insanlar gibi ayrıldık.

Geç olsun güç olmasın demişler. ben bu evliliğe hata gözüyle değil de tecrübe gözüyle bakıyorum. Beni birçok konuda olgunlaştıran ve bilinçlendiren bir evlilik oldu. sonunda da sıkıntısız bir şekilde ayrıldığım için herhangi bir şekilde zarar görmedim. Tabii ailem içerisinde dul kalmış olmam biraz problem yarattı akrabalarım sağolsunlar hiç susmadılar.

ancak yine de her şeye rağmen ailemden yeteri kadar destek gördüm. Şu anda ailemle birlikte yaşıyorum. Kendileri çok anlayışlı ve saygılı insanlar. Ancak artık hayal ettiğim evlilik hayatına yuvaya kavuşmak istiyorum. her kadın gibi ben de kendime ait bir evim olsun kendime ait bir ailem olsun istiyorum. Geçmişte bir evlilik yapmış olmam yolun sonu değil sonuçta. Bazı insanlar ikinci Bazı insanlar 3 evliliklerinde bile mutluluğu ve huzuru yakalayabiliyorlar.

Benim annem ve babam harika bir evliliğe ve ilişkiye sahipler. Ben de aslında hep onlar gibi bir ilişkiye sahip olmak istedim. Aslında erken evlenmeme sebebi de galiba buydu bütün evlilikleri bütün aşk ilişkilerini annemle babamın ki gibi zannettim. Sonuçta insan ailesinden ne görürse her şeyi öyle zannedersin. İlk başlarda her şey tozpembe ve güzel geliyordu. Ancak sonrasında insanların ve ilişkilerin o kadar da toz pembe olmadığını fark ettim.

Dahadaha tecrübeli bir şekilde hayatıma yeni bir erkek arkadaş sevgili almak istiyorum. Tabii ki de gelip geçici ilişkilerle ya da kısa süreli ilişkiler ile işim yok. Ben düzgün Bana sahip çıkacak birini istiyorum.

Adı: Seda

Yaş: 29

Şehir: Aydın

Aradığı: Sevgili (Erkek Arkadaş)

Sigara Kullanımı: Var

Alkol Kullanımı: Var

About Dilara Bakırcı

Check Also

Bolu Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

Bolu şehri biliyorsunuz ki ki yedigölleri ile son aşama meşgul olan ve son günlerde kümülatif …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir