Artvin Sevgilim olacak Yakışıklı ve Zengin Yada Fakir Hayatımın Aşkını Arıyorum

Merhabalar. Türkiyedeki erkeklerin büyük bir bölümünün laz kızlarından ve Karadeniz’de bayanlardan hoşlandığından adım gibi eminim. Artvinli bir kızla tanışmak istiyorsan ben buradayım. Uzun zamandır hayatıma hiçbir erkeği almadım çünkü erkeklerden ressmen korkuyorum. Biliyorsunuz ki günümüzde Türkiye’de ne yazıkki kadın cinayetlerinin ve kadına şiddetin önüne geçilemiyor. Ben bu tarz konularda inanılmaz derecede araştırmacı, soruşturmacı, son derece hassas bir kadınım.

Bundan önce birkaç kez hayatıma erkek arkadaş girdi. Sevgili olduğum insanlardan hiçbir zaman tam olarak aradığım sadakat ve güveni alamadım. Benim için en önemli şey karşılıklı olarak yalansız dolansız bir ilişki yaşamak, dürüstlük çerçevesi içerisinde kaliteyi ön planda tutarak sevgili hayatımızı devam ettirmektir. Kafamda evlenmek ve yuva kurmak gibi bir plan yok. Zaten şu anda yalnız yaşayan bir bayanım.

Uzun zaman önce ailemden ayrılmak zorunda kaldım. Babam başka bir kadına aşık oldu ve annemi terk etti. Ben annemin yanında olmama rağmen annem de ne yazıkki başka bir adama aşık oldu ve ben de böyle mal gibi ortada kaldım. Ancak böyle ortada kalmış olman beni yıkmadı. Yani yıkılmadım ayaktayım, dertlerimle başbaşayım, zalimlere, kötülere, yenilmedim..

Şöyle hayatıma giren erkek arkadaşımın ya da sevgilimin bal gibi, kaymak gibi bir şey olmasını istiyorum. Öptüğümde onun kokusunu derin derin içime çekmek ve bütün aşkını kalbimde hissetmek istiyorum. Benim tek istediğim birlikte bir şeyleri paylaşabileceğim, beni anlayabilecek ve dertlerini sıkıntılarını benimle birlikte yaşayabilecek aklıbaşında bir erkek arkadaş. İnanır mısınz arkadaşlar şu anda gözyaşlarımı tutamıyorum.

Aslında böyle bir arkadaşlık sitesine bu dertlerimi yazmak istemezdim ama çalıştığım iş yerinden bir arkadaşım bana bu siteyi tavsiye etti. Onunda erkek arkadaşı bu siteden birisiymiş. Ben de belki kalbime taht kuracak olan, bana sahip çıkacak olan erkek arkadaşımı ve sevgilimi burada bulabilirim diye ümit ederek buraya bir ilan gönderme gereği duydum. Umuyorum ki anlatmak istediklerimi tam olarak sizleri anlatabilmişimdir.

Lütfen bana mesaj göndermekten çekinmeyin. Sizlerde bana mesaj gönderirken kendiniz hakkında detaylı bilgiler verirseniz çok sevinirim. Hangi şehirde yaşadığınız, kaç yaşında olduğunuz, boyunuz, kilonuz, yaptığınız meslek ve buna benzer şeyleri yazarsanız çok mutlu olurum. Hepinizi kocaman öpüyorum Allaha emanet olun..!

Adı: Mutlu

Yaş: 32

Şehir: Artvin

Aradığı: Ciddi İlişki (Evlilik)

Sigara Kullanımı: Var

Alkol Kullanımı: Var

About Dilara Bakırcı

Check Also

Bolu Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

Bolu şehri biliyorsunuz ki ki yedigölleri ile son aşama meşgul olan ve son günlerde kümülatif …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir