Artvin dul yalnız yaşayan bayanım erkek arıyorum

26 yaşındayım Artvin’de yaşıyorum daha önce bir evlilik yaptım ama kocam şerefsizin teki çıktığı için ayrılmak zorunda kaldık. Son zamanlarda kendini kaybetti artık ne yaptığını bilmiyor Ordu ve beni çok üzüyordu Bu nedenle boşanmak zorunda kaldık.

Kocamdan ayrıldıktan sonra 2 sene boyunca hiç bir erkeğe dokunmadım bile. Ben, beni anlayabilecek Sabahları beni öperek uyandıracak ve günaydın diyecek Akşamları İyi geceler diyerek yine öpecek aklı başında bir erkekle birlikte olmak istiyorum. Dürüst güvenilir özü sözü bir olan adam gibi bir erkek arkadaş arıyorum. Yalnız dediğim gibi erkek arkadaş arıyorum yani evlenecek birine ihtiyacım yok ben benimle birlikte Zaman geçirecek bir erkek istiyorum. Beraber sinemaya gideceğimiz sahilde oturup sohbet ettiğimiz yerde çay içebileceğimiz dürüst birini istiyorum. Adam gibi adamlar bana yazabilirler.

Dul bir kadın olduğum için erkeklere artık çok fazla güvenemiyorum. Bu yüzden beni anlayışla karşılayacağınızı dan hiç şüphem yok. Düzgün aklı başında bir kadının ne istediğini anlayabilen ve bir kadınla neler yapılabileceğini bilen bir erkek olursa benim için süper olur. Aklı sadece cinsel organına çalışmayan, Ayrıca bir kadınla nasıl aşk yaşandığını bilen bir erkek olursa Mutluluktan havalara uçacağım…

Lütfen Sadece bel altı düşünerek Bana yazmayın. Karadeniz bölgesinden herhangi bir şehirden de olursa benim için uygundur. Ya da görüşmek istediğim de Artvin’e gelebilecek olan kişiler de olabilir Türkiye’nin neresinden olursa olsun Bana fark etmez. Karşılıklı olarak Güven sağlandıktan sonra gerisi benim için önemli değil demektir.

Artvin’de evlenmek isteyen yakışıklı erkekler, dul bayan arıyorum diyenler, Karadenizli kız arkadaş ya da sevgili arayanlar bana yazabilirler. Daha önce de söyledigim gibi lütfen bana mesaj gönderirken kendiniz hakkında biraz bahsedin. Mesela ne iş yaptığınızı, nelerden hoşlandığınızı, nasıl bir kadınla evlenmek istediğimizi falan yazarsanız ben de en azından erkek arkadaşım olacak kişi hakkında bilgi sahibi olmuş olurum.

Daha tanışır tanışmaz telefon numarasını isteyen adamlar bulunuyor. Bu gibi adamların hiçbir şansı olmadığını da belirtmek istiyorum. Bir erkeği tanımadan ona cep telefonu numarasını veren kadına Ben kadın demem. Cep telefonu numaramı vermem için ya da WhatsApp Facebook Twitter Instagram gibi sosyal medya hesaplarımı vermem için öncelikle güvenmem gerekiyor. Umarım derdimi anlatabilmişimdir hoşçakalın…

About Dilara Bakırcı

Check Also

Bolu Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

Bolu şehri biliyorsunuz ki ki yedigölleri ile son aşama meşgul olan ve son günlerde kümülatif …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir