Bu Alanda , Antalyada Sevgili Arayan ve Erkek Arkadaş Arayan Güzel Olgun ve Dul Bayanlar,Zengin ve Yaşlı Bayanlar,Yabancı Turist Kızlar ile İletişim Kurma Şansınız Olabilir.!

Antalya’da yaşıyorum Maddi durumum son derece iyi bir sevgili bir erkek arkadaşa deli gibi ihtiyacım var zengin bir bayanla birlikte olmak isteyen genç ve dinamik beyefendilerin mesajlarını sabırsızlıkla bekliyor olacağım.
Yazdıklarıma bakarak sakın beni çirkin bir bayanmışım gibi algılamayın fotoğrafından da gördüğünüz gibi, son derece bakımlı kültürlü Elit ve düzgün bir kadınım. 38 yaşında sarışın oldukça kendisine İyi bakan ve her konuda kadın olmayı çok iyi becerebilen, çok büyük hayalleri ve fantazileri olan adrenalin dolu gece kulüplerini ve alkol almayı çok seven bir kadınım. 25 ile 40 Yaş arası, Kendine güvenen ve bir kadına her türlü mutlu edebilecek doyumsuz beyefendileri Mesajlarını bekliyorum.
Antalya Finike, Kemer, elmalı ve Demre bölgelerinde olursa benim için daha iyi olur Çünkü bu bölgeler bana birazcık daha yakın isim ve Evim arası diyebilirim…

Ama Antalya’nın yakınlarında bulunan şehirlerden ya da Antalya’da bulunan diğer ülkelerden de bana yazabilirsiniz Eğer karşılıklı olarak güvenebilir ve anlaşabilirsek görüşme sağlayabiliriz. Öncesinde bu site üzerinden tanışırız Daha sonrasında ise oturup bir kahve içeriz Eğer karşılıklı olarak birbirimizi beğenirsek ve birbirimize güvenirse benim evimde yada sizin evinizde buluşarak güzel vakitler geçirebiliriz. Ben deli gibi aşk yaşamak ve beni sevebilecek olan bir erkekle sevgili olmak için erkek arkadaş arıyorum.

Bayan Arkadaş:

Elmalı Bayan,

Mesaj Göndermek İster misin ?

Please enter your comment!
Please enter your name here