Hayatımın Anlamını Arıyorum

Gülsüm

Herkese merhaba arkadaşlar Antalya’da yaşıyorum ve kendime güzel bir erkek arkadaş arıyorum. Düzgün konuşmasını bilen, kadınların halinden anlayan düzgün bir adam istiyorum. 26 yaşındayım burada Annemle beraber yalnız yaşıyorum. Gerçek hayatta Erkek arkadaş bulmak için insanları tanımak çok zor oluyor. Ama sanal ortamda uzun uzun konuşup Anlaşabiliyor musunuz bu yüzden Arkadaşlık sitesine ilan vermek istedim.

Eğer gerçekten ciddi anlamda Türbanlı bir bayanla başı kapalı tesettürlü bir bayanla tanışmak istiyorsanız Antalya’da olan erkeklerden mesaj beklerim. Sadece Antalya’da olması şart değil benim için Türkiye’nin neresinden olursa olsun önemli değil Yeter ki gönüller bir olsun.

Evet arkadaşlar gördüğünüz gibi tıpkı bu ilanda olduğu gibi Antalya’da erkek arkadaş arayan türbanlı ve tesettürlü açık ve kapalı tüm bayanlarla rahat bir şekilde iletişim sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin neresinden olduğunuz önemli değil. Antalya turistik bir bölge olduğu için o bölgede bulunan Türkmenistanlı, Azerbaycan Azeri bayanlar, Türkmen bayanlar, rus bayanlar, Ukraynalı bayanlar ve hatta Amerikan kadınlar bile internet sitemiz içerisinde kendilerine evlenebilecekleri ya da sevgili olabilecekleri Türk erkek arkadaşlar arıyorlar. Eğer sizde sitemiz içerisinde Antalya’dan türbanlı tesettürlü dul ve yalnız bir kadın ya da yabancı turist bir bayan arkadaş arıyorsanız tam olarak doğru adrese geldiniz.

Umuyoruz ki internet temiz içerisinde aradığınızı çok rahat bir şekilde bulur ve hayalini kurduğunuz aşkım bizler sayesinde yaşarsınız.

1 YORUM

 1. Merhaba gülsüm hanım
  Ben 52 yaşındayım biliyorum yaşım biraz büyük ama yazınızda n o kadar etkilendim ki anlatamam
  Eşimden ayrılalı uzun zaman oldu aslen Konya liyim Antalya ya yerleştim emekliyim kendime ait isyerim var gıda toptanciligi yapıyorum çok şükür kimseye muhtaç olmadan yaşayıp gidiyoruz
  Sizinle tanışmak istiyorum sizde uygun görürseniz
  Sevecen,gezmeyi seven canlı bir adamım sigaradan başka kötü alışkanlığım yok sabah işime akşam evime lara da oturuyorum ilgilenirseniz
  0507/2*** arayın veya çağrı atın tanışalım
  Mutlu akşamlar 🌹🌹🌹

Mesaj Göndermek İster misin ?

Please enter your comment!
Please enter your name here