Merhaba. Antalya’dan kendime sevgili arıyorum. Daha önce birçok sevgilim olduğunu ancak hiçbirinde aradığım enerjiyi bir önemi yok. Hangi şehirde olursa olsun gidip gelebilirim. Ancak Antalya’dan olursa tabii ki daha iyi olur diye düşünüyorum. Böylelikle birbirimizi daha yakından ve daha iyi bir şekilde tanımak için bol bol zaman geçirmek fırsatımız olur. birlikte uzun süre zaman geçirmeden karşılıklı olarak birbirimizi tam olarak tanıyamayacağınızı düşünüyorum. Bu devirde zaten insanları tanımak çok zor. Bu nedenle ne kadar çok zaman geçirirsek ikimiz için de o kadar iyi olur.

Benim kimseden maddi bir beklentim bulunmuyor. Çok şükür maddi durumum gayet yerinde. ancak yine de karşımdaki erkeğinde maddi problemlerinin olmamasını tercih ederim. Sonuçta Birlikte bolca vakit geçireceğiz nokta onun da zor durumda kalmasını istemem. Ben elimden geldiği kadar eğer seversem tabii ki yardım ederim. Ancak bunu söylemek için biraz zaman geçmesi gerekiyor. Ben eli açık bir insanım.

Eğer gerçekten iyi anlaşırsak ilişkinin ilerleyen süreçlerinde karşımdaki insanın da maddi olarak ihtiyaçlarını karşılayabilirim. Ben çok rahat para kazanan bir insanım. bu yüzden de paranın benim için hiçbir önemi yok nokta hiçbir zaman lükse ya da paraya düşkün bir insan olmadım. İyi anlaşacağız, seveceğim biri çıkarsa karşıma benimle birlikte yaşayabilir. Hiçbir şekilde faturaları vesaire dert etmesine de gerek yok. Biz iyi anlaşalım gerisinin hiçbir önemi yok.

Ben her konuda çok uyumlu bir kadınım. Bu yüzden de benimle olan ilişkinizde çok fazla problem yaşamazsınız. Yalnız çok sahiplenici ve kıskanç bir yapıya sahibim. Bu yüzden bana karşı herhangi bir yalan söylemek ya da aldatmaya yeltenmek dahi çok büyük bir hata olur. Yerine göre çok çirkef bir kadında olabilirim. Sonuçta kimse sevdiği insanı paylaşmak istemez. Bu tarz şeylere gerçekten çok katı bir şekilde yaklaşıyorum. Bu yüzden de benimle birlikte olacak olan erkeğin kesinlikle yalanla, dolanla işi olmamalı.

Ben birçok konuda karşımdaki insanı anlayışla karşılarım. Bu yüzden de bana karşı açık ve net olunduğu zaman problem çıkartmam eğer yalan söylenmesi gereken bir durum varsa da bana doğru söylenmeli nokta yalan söylemek yerine doğruyu söylediğiniz zaman ben ona da kabul oluyorum. Bütün bunları okuyup uygun olduğunu düşünen kişiler bana yazabilirler.

Antalya Sevgili Arayan, Erkek Arkadaş Arayan Kızlar

Adı: Sevda

Yaş: 26

Boy: 1.66

Kilo: 53

Şehir: Antalya

Aradığı: Erkek Arkadaş ( Sevgili )

Sigara Kullanımı: Evet

Alkol Kullanımı: Hayır

5 YORUMLAR

  1. Merhaba sevda hanım şanlıurfa dan yazıyorum aslen adanalıyım 1 yıldır burada oturuyorum eşim vefat etti seyahat engelim yok tek yaşıyorum tlf 5424**

  2. Merhaba size kendimden bahsemek isdedim ama kiriterinizde maddi problemi olmasin diye okudum yinede merhaba dedim ama tanismamizda sakinca yok sizde isderseniz tanisa biliriz tel 05075***852

  3. Merhaba sevda ben istanbulda yasiyorum siz eğer olgun ve tecrubeli ne yaptığını bilen bir partner arıyorsanız işte o benim iki yıldır hür ve ozgurum benim içinde yerin hiç bir önemi yok zaten bu istanbulu terk etmeyi istiyorum madem Antalya da yaşıyorsunuz bana uyar gerçi yazın çok sıcak ve nemli oluyor olsun be sevda ben kısaca kendimden bahsedeyim 46 yasinda 1.80 Boylarından 80 kg ağırlığında siyah saçlı kahverengi gözlü sağlıklı ve güçlü biriyim. Zannetmeki asalagin biriyim meslek sahibi yim marangoz ustası olarak nerde olursa olsun işim i bulur parami kazanırim birikmisim yok malum iki yil once boşanma yasadim bir müddet muallakta kaldım şimdi yeni yeni toparliyorum. Eğer evet dersen seni hayata dair ne varsa her şekilde mutlu ederim bundan emin olabilirsin. Kendine ve ruhuna iyi davran kalsaglicakla iletişim 530**5 bir ümitle bekliyor olacağım

  4. Sevda Hanım iyi günler yorumunuzun tamamını okudum dobura dobur yazmışsınız ben de aynı şekilde kabul edersiniz etmezsiniz o size kalmış birşey Kamudan Emekliyim beninde herhangi bir maddi sıkıntım yok yaş 50 civarında ama kondüsyon ve enerji olarak 20, 25 yaş gibi herhangi bir sağlık problemim yok Evli 3 çocuğum var 2 si evli başka şehirde yani Antalya dışında biride yine başka şehirde üniversite son sınıfta okuyor Eşimin kronik rahatsızlığı var Ankilozon spondilit,Romatoit Akrit çok ağır ilaç kullanıyor ondan dolayı ömrünün son zamanlarında da pisikolojik olarakda yıkılmasın diye boşanmıyorum. Ben aslında hep tek eşlilik tek yürek tek kalp de mutlu olan ve mutluluk arayan biriyim .Eşimin bu rahatsızlığından dolayı çoğu zaman antalyada tek yaşıyorum tabi doğal olarak da bir can ve hayat yoldaşı arıyor insan şayet uygun görürseniz buluşup tanışıp birbirimizi ölçer tartarız uygun görürsek devam yoksada iki taraf içinde Allah yol açıklığı versin der ondan sonra ne siz beni ne ben sizi tanıdım gördüm .Herşey orada biter .

  5. Sevda merhaba antalyadayim nilgsayar muhendisiyim muzikle ugrasiyorum durumum benimde yerinde evimde tek kaliyorum yorumunu okudum uyusabiliriz diye dusunuyorum istersen su maile bir cevap yazabilirsin sonrasini konusuruz bekliyorum [email protected]

Mesaj Göndermek İster misin ?

Please enter your comment!
Please enter your name here