Antalya Erkek Arkadaş Arıyorum

Merhaba. Antalya’dan kendime sevgili arıyorum. Daha önce birçok sevgilim olduğunu ancak hiçbirinde aradığım enerjiyi bir önemi yok. Hangi şehirde olursa olsun gidip gelebilirim. Ancak Antalya’dan olursa tabii ki daha iyi olur diye düşünüyorum. Böylelikle birbirimizi daha yakından ve daha iyi bir şekilde tanımak için bol bol zaman geçirmek fırsatımız olur. birlikte uzun süre zaman geçirmeden karşılıklı olarak birbirimizi tam olarak tanıyamayacağınızı düşünüyorum. Bu devirde zaten insanları tanımak çok zor. Bu nedenle ne kadar çok zaman geçirirsek ikimiz için de o kadar iyi olur.

Benim kimseden maddi bir beklentim bulunmuyor. Çok şükür maddi durumum gayet yerinde. ancak yine de karşımdaki erkeğinde maddi problemlerinin olmamasını tercih ederim. Sonuçta Birlikte bolca vakit geçireceğiz nokta onun da zor durumda kalmasını istemem. Ben elimden geldiği kadar eğer seversem tabii ki yardım ederim. Ancak bunu söylemek için biraz zaman geçmesi gerekiyor. Ben eli açık bir insanım.

Eğer gerçekten iyi anlaşırsak ilişkinin ilerleyen süreçlerinde karşımdaki insanın da maddi olarak ihtiyaçlarını karşılayabilirim. Ben çok rahat para kazanan bir insanım. bu yüzden de paranın benim için hiçbir önemi yok nokta hiçbir zaman lükse ya da paraya düşkün bir insan olmadım. İyi anlaşacağız, seveceğim biri çıkarsa karşıma benimle birlikte yaşayabilir. Hiçbir şekilde faturaları vesaire dert etmesine de gerek yok. Biz iyi anlaşalım gerisinin hiçbir önemi yok.

Ben her konuda çok uyumlu bir kadınım. Bu yüzden de benimle olan ilişkinizde çok fazla problem yaşamazsınız. Yalnız çok sahiplenici ve kıskanç bir yapıya sahibim. Bu yüzden bana karşı herhangi bir yalan söylemek ya da aldatmaya yeltenmek dahi çok büyük bir hata olur. Yerine göre çok çirkef bir kadında olabilirim. Sonuçta kimse sevdiği insanı paylaşmak istemez. Bu tarz şeylere gerçekten çok katı bir şekilde yaklaşıyorum. Bu yüzden de benimle birlikte olacak olan erkeğin kesinlikle yalanla, dolanla işi olmamalı.

Ben birçok konuda karşımdaki insanı anlayışla karşılarım. Bu yüzden de bana karşı açık ve net olunduğu zaman problem çıkartmam eğer yalan söylenmesi gereken bir durum varsa da bana doğru söylenmeli nokta yalan söylemek yerine doğruyu söylediğiniz zaman ben ona da kabul oluyorum. Bütün bunları okuyup uygun olduğunu düşünen kişiler bana yazabilirler.

Antalya Sevgili Arayan, Erkek Arkadaş Arayan Kızlar

Adı: Sevda

Yaş: 26

Boy: 1.66

Kilo: 53

Şehir: Antalya

Aradığı: Erkek Arkadaş ( Sevgili )

Sigara Kullanımı: Evet

Alkol Kullanımı: Hayır

About Dilara Bakırcı

Check Also

Bolu Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

Bolu şehri biliyorsunuz ki ki yedigölleri ile son aşama meşgul olan ve son günlerde kümülatif …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir