Ankara Ciddi Düşünen Erkek Arıyorum

Merhaba. Boyum 1.68 56 kilo esmer bir bayanım. Kendime ait işim var. Maddi durumum gayet iyi. Ailemden bana hediye edilen kendime ait evimde oturuyorum. Yakın zamanda araç aldım. Şuan tek borcum o araba yüZünden. Hayatımda bir insanın sahip olabileceği her şeye sahibim diyebilirim. Güzel bir ailem, kendime ait işim, kendime ait evim ve kendime ait bir arabam bulunuyor. hayatımda olmayan tek şey beni gerçekten anlayan ve her konuda tamamlayacak bir erkek arkadaş, koca.

Eğer doğru insanı bulursam gerçekten benim için çok güzel olur. Bu hayatta çok daha iyi noktalara gelebilirim diye düşünüyorum. Çünkü çevremde neredeyse herkes evli. Doğru insanı bulmuş, Sevgi içerisinde bir aile yaşantısı olan insanlara baktığım zaman hepsi bir çok konuda başarılı oluyor. bence başarının sırrı gerçekten sevgi, huzur ve mutlu bir aile yaşantısı. Benim annemle babam için de bu durum geçerli. Çok güzel ve mutlu bir aile yapıları vardı. Bu yüzden de babam her zaman için başarılı oldu.

Ancak mutsuz ve evli olan arkadaşlarıma baktığım zaman her konuda başarısızlar. Gerek sosyal çevrelerinde gerekse iş hayatların da hep sorun yaşıyorlar. Bu tarz sorunların en büyük sebebi bence huzursuz olmaları. Ben enerji olayına çok inanıyorum. Eğer pozitif mutlu ve huzurlu olursak sürekli olarak iyi ve güzel şeyleri çekeriz. Eğer negatif ve mutsuz olursak da hep kötü şeyler yaşarız. Bundan dolayı ben sürekli pozitif düşünmeye ve iyi yaşamaya çalışıyorum.

Bunu da tabi ki başardım. Bu yüzden hem sosyal hayatımda hem de iş hayatımda çok başarılıyım. Ancak dediğim gibi hayatımda tek eksik olan şey bir hayat arkadaşı. Evlilik benim için korkulu rüya aslında. İnsanlar evlendikten sonra gerçekten çok değişiyorlar. Ben bu tarz örnekleri gördüğüm için evlilik olayından uzun bir süre korkum. Ancak korku da bir yere kadar.. eğer düzgün bir insan bulursam korkmama gerek olan hiçbir şey olmaz.

Ben ilişkime uzun süre verme taraftarıyım. Böylelikle birbirimizi çok daha yakından ve iyi şekilde tanırız. Hatalı evlilik yapıp karşılıklı olarak pişman olmaktansa, uzun süre sevgili olup doğru evlilik yapmayı tercih ediyorum.

Ankara Evlenmek İsteyen, Ciddi İlişki Arayan Kadınlar

Adı: Melek

Yaş: 28

Boy: 1.68

Kilo: 56

Şehir: Ankara

Aradığı: Ciddi İlişki (Evlilik)

Sigara Kullanımı: Hayır

Alkol Kullanımı: Evet

About Dilara Bakırcı

Check Also

Bolu Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

Bolu şehri biliyorsunuz ki ki yedigölleri ile son aşama meşgul olan ve son günlerde kümülatif …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir