Afyon Erkek Arkadaş Arıyorum

Selamlar. 26 yaşında, olgun, bakımlı bir kadınım. Kendime ait işim var. Maddi durumum da çok çok iyi. Ailemin desteği ile gerçekten iyi yerlere geldim. Evlenmeyi düşünmüyorum. bu nedenle evlilik düşünen insanlar bana kesinlikle yazmasınlar. Ben uzun süreli, bana ömürlük dost olacak bir erkek arkadaş, sevgili arayışı içerisindeyim. Düzgün bir insan şimdiye kadar bulamadım. Hep saçma sapan problemler ve olaylar yaşadım.

birçoğu hemen evlilik derdine düştü. Buradan bunu özellikle belirtiyorum ki kesinlikle evlenmeyi düşünmüyorum. Bu nedenle yalnızca sevgili arayan ya da kız arkadaş arayan kişiler ile görüşebilirim. Ben her anlamda eğlenceli ve uyumlu bir insanım. Bunun yanı sıra pozitif bir kadınım. Bu nedenle benimle sürekli olarak problem yaşamazsınız ya da ben sürekli trip atan kadınlardan değilim.

bir erkeğe nasıl davranılması gerektiğini, Bir erkeği nasıl idare edeceğimi çok iyi biliyorum. bu konularda gerçekten başarılıyım. Eğer gerçekten siz de güzel bir dost arıyorsanız kesinlikle görüşmeliyiz. Benim çok fazla arkadaş çevrem, sosyal çevrem var. Ancak bunların içerisinde gerçekten bana uygun birini bulamadım. Ben bir 67 boyunda 53 kilo bir bayanım. Kumral biriyim. Benim fiziksel olarak herhangi bir kriterim bulunmuyor. Çünkü dış güzelliği her zaman geçici olarak görmüşümdür.

bu nedenle karakteri düzgün olan, iyi kalpli birini arıyorum. Her şeyi birlikte yapabileceğimiz, her anımızı Birlikte paylaşabileceğimiz bir ilişki istiyorum. Ben gerçekten hayalleri olan ve bu hayallerinin peşinde gitmesini seven bir kadınım. Eğer bir şeyi elde etmek istiyorsan kesinlikle elde ederim. Baskın bir karaktere sahibim. 3 tane çalışanım bulunuyor. Benim de birlikte olacak olan erkek benimle yaşayabilir. Bunun yanı sıra kendisinden herhangi bir maddi beklentim de bulunmuyor.

benim tek kriterim güvenilir bir insan olması nokta çünkü bu devirde insanlara güvenmek gerçekten çok zor. Defalarca güvendiğim insanlardan kazık yemiş biriyim.. bundan dolayı artık çok temkinli bir şekilde insanlara yaklaşıyorum. Kolay kolay kesinlikle güvenmem. en ufak bir yalana dahi tahammülüm yoktur. Çünkü pembe yalan söyleyen insan her türlü yalanı da söyleyebilir. Bu yüzden sıfır yalanla bir ilişki yürütmek istiyorum.

About Dilara Bakırcı

Check Also

Bolu Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

Bolu şehri biliyorsunuz ki ki yedigölleri ile son aşama meşgul olan ve son günlerde kümülatif …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir