Adıyaman Evlenecek Koca Arıyorum

Merhaba. Adıyaman’da yaşıyorum. Daha önce bir evlilik yaptım. Bu evlilikten çocuğum olmadı şu anda 31 yaşındayım. Ben gerçekten istediğim, hayalimdeki evliliği gerçekleştiremedim. Bu yüzden de tekrardan şansımı denemek istiyorum. Geçmişteki evliliğimde aldatıldım. Bunun psikolojisini atlatmak gerçekten çok zor oldu bu durum bir kadın için çok onur kırıcı ve gurur kırıcı bir durum. Bundan dolayı hem insanlara hem de erkeklere olan güvenim inanılmaz derecede kırıldı.

Çok büyük sorunlar yaşadım. Ailem ilk başta eski kocamı istememişlerdi. Bu adama güven olmaz, pişman olacaksın demişlerdi. Ancak ben kimseyi dinlemedim. Bir buçuk yıl hem ailem ile hem akrabalarım ile hem de çevrem ile inanılmaz bir mücadele içerisine girdim. Sonunda aldatılıp ailemin kapısını çaldığım zaman bana sırtlarını döndüler. Biz sana demiştik. Kendin ettin kendin buldun. Şimdi ne yapıyorsan yap dediler. Yani kısacası kapıyı suratıma kapatıp bana sırtlarını döndüler.

Bu yüzden bu konuda gerçekten çok büyük yalnızlık çektim. Tek başıma mücadele ettim. Yaşadığım tüm acıları tek başıma atlattım. Yanıma, arkama baktığım zaman kimseyi göremedim. Bu durum benim için çok acı verici oldu.. bir daha buna benzer bir olay yaşamak istemiyorum. Ben gerçekten aşkı, sevgiyi geçtim bana ömürlük dost olacak ve bana asla sırtını dönmeyecek bir hayat arkadaşı arıyorum. eğer evlenirsek benim için tabii ki daha güzel olur. Çünkü çocuk yapmak istiyorum. Ancak illa ki evleneceğiz diye bir kural tabii ki yok.

Bana dost olsun gerisi gerçekten önemli değil. Tamamen yalansız, dürüst bir ilişki arıyorum. ben her anlamda erkeğime yetecek kabiliyete sahibim. hiçbir konuda karşımdaki insanı eksik bırakmam. Buna rağmen aldatılmış bir kadınım. erkeklerin tam olarak ne istediklerini gerçekten anlayamıyorum. Lütfen bana gerçekten değer verip sevecek insanlar bana yazsınlar..

About Dilara Bakırcı

Check Also

Bolu Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

Bolu şehri biliyorsunuz ki ki yedigölleri ile son aşama meşgul olan ve son günlerde kümülatif …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir