Adana’dan Düzgün Sevgili Arıyorum

öncelikle ismim Melis. 24 yaşındayım. Adana’da tek başıma yaşıyorum burada öğrenciyim. Ben gerçekten düzgün bir insan ile sevgili olmak istiyorum. Tabii ki daha önce ilişkilerim oldu. Ancak bütün bu ilişkilerimde gerçekten hüsrana ve hayal kırıklığına uğradım. Ben normalde yalnız kalmayı sevmeyen bir insanım. Ancak burada yaşam şartlarından dolayı tek başıma yaşıyorum. daha önce bir kız arkadaşım ile aynı eve çıkmayı da düşündüm. Ancak gerçekten aynı eve girdiğiniz zaman insanlarla anlaşması çok zor oluyor.

Birçok konuda anlaşmazlık yaşadığından dolayı tek başına yaşama kararı aldım. zaten bir insanla aynı eve girmeden karşınızdaki kişiyi gerçekten tam olarak tanıyamıyorsun us. Ben bunu fark ettim. Arkadaş olarak gerçekten çok iyi olsanız da iş aynı evde yaşamaya geldiği zaman çok farklı olaylar ve problemler oluşabiliyor. Bundan dolayı uzun bir süre de yalnız yaşamayı düşünüyorum. Ancak hayatımı doğru düzgün bir sevgili, erkek arkadaş almak istiyorum. bu kişi tabii ki benim evime gelip gidebilirsin. Bundan yana herhangi bir problemim yoktur. Ancak art niyetli kişiler lütfen yazmasınlar..

sırf tek başıma yaşıyorum diye benden faydalanmak için yazan çok insan oldu bazılarıyla sevgili bile oldum. Ancak sonunda gerçek yüzlerini fark ettiğim zaman hemen ilişkimi bitirdim. Ben uzun süreli, güzel bir ilişki istiyorum. İlla Adana’dan olması gerekmiyor tabii ki. Ancak Adana’dan olursa görüşmemiz, birlikte zaman geçirmemiz daha kolay olur diye düşünüyorum..

sonuçta birbirimizi tanımak için gerçekten zamana ihtiyacımız var. Eğer farklı bir şehirde iseniz yine Benim için problem değil. Eğer gidip gelmek açısından sizin için bir sorun olmayacaksa ben ona da okeyim. benim için önemli olan tek şey gerçekten güvenilir ve dürüst biriyle olmak. Bu devirde zaten güvenebileceğim birini bulmak çok zor. Bu nedenle şansımı son olarak bu sitede deniyorum. Umarım kendime uygun ve bana gerçekten değer verecek olan birini bulabilirim.

About Dilara Bakırcı

Check Also

Bolu Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

Bolu şehri biliyorsunuz ki ki yedigölleri ile son aşama meşgul olan ve son günlerde kümülatif …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir